Zurich Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Zurich Sigorta’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Zurich Sigorta bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Zurich Sigorta personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Zurich Sigorta Personel Alımı Yapacak

Zurich Sigorta’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Zurich Sigorta bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Zurich Sigorta personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Zurich Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları

Tüm dünyada 170’ten fazla ülkede faaliyette olan Zurich Sigorta Grubu, Türkiye’de Zurich Sigorta olarak 2008 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Başarılı ve mutlu bir yaşam deneyimini paylaşmak üzere bir araya gelen Zurich Sigorta ekibi; bireylerin ihtiyaçlarına duyarlı bir kurum iklimi içerisinde tüm ekiplerin yüksek potansiyelini kurumun amaçları doğrultusunda açığa çıkarmayı hedefler.

Zurich Sigorta İş İlanları

Zurich Sigorta’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Banka Satış Uzmanı – Ege Bölge İzmir
2 Banka Satış Uzmanı – İstanbul Anadolu Bölge İstanbul(Asya)
3 Banka Satış Uzmanı – İstanbul Avrupa İstanbul(Avr.)
4 Finansal Raporlama Müdür Yardımcısı İstanbul (Tümü)

Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı Alımı

Çağrı Merkezi Inbound ekbine gelen çağrıları belirlenmiş kalite standartlarına uygun olarak cevaplandırmak, Müşteri talep ve şikayetlerini şirket prosedürleri kapsamında ilgili birimlere yönlendirerek aksiyon almak.

  • En az Meslek Yüksek Okulu (tercihen Bankacılık ve Sigortacılık) mezunu olmak,
  • MS Office programlarına hakim olmak,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 sene tecilli olmak.

Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı Alımı

Satış ekibinin bilgisi dahilinde, hizmet vermekle sorumlu olduğu şube/acente müşterilerinin işlemlerinin eksiksiz ve zamanında yerine getirmek, Müşteri ilişkilerinin oluşturulması ve yürütülmesinde ilgili ekibe destek olmak, Ürün satışı ile tamamlayıcı bilgi ve belgeleri temin etmek, İşlem takibi ve problem çözümü ile yetki dahilinde teklif verme, poliçe kesme, zeyil, yenileme ve iptal işlemlerini yapmak.

  • Lisans mezunu olmak,
  • Tercihen en az 1 yıl elementer sigorta alanın deneyim sahibi,
  • MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
  • Adana’da ikamet eden.

Zurich Sigorta İş Başvurusu Formu

Zurich Sigorta iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Zurich Sigorta iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*