Koru Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Koru Sigorta’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Koru Sigorta bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Koru Sigorta personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Koru Sigorta Personel Alımı

Koru Sigorta Personel Alımı

Başta kooperatifler, dernekler, vakıflar ve sendikalar olmak üzere geniş tabanlı bir ortak ağına hızla yayılan Koru Sigorta personel alımı yapacağını duyurdu. Yakın tarihte kurulmasına rağmen ilk poliçesini düzenlemesinin ardından ortak sayısını 100.000’e ulaştıran firma, sektöründe deneyimli bir ekip kurabilmek adına personel alımlarında özenli davranmaktadır.

Koru Sigorta işçi alımı, kooperatif kavramının daha da yaygınlaştırılması ve bu yolla bir sigortacılık açığının ortadan kaldırılması amacıyla yapılmaktadır. Şirketin vizyon ve misyon yapısı, tamamen sigorta kooperatifi kavramına dayalı oluşturulmuştur.

Koru Sigorta İş İlanları

Koru Sigorta iş ilanları iki adres üzerinden de yayınlanmaktadır. Bunlardan ilki kariyer siteleri, diğeri ise şirketin resmi internet adresi olan www.korusigorta.com.tr’dir. Sektörün en genç sigorta şirketi, eleman alımı yaparken ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık ve ortak değerleri benimseyecek olan adaylara öncelik vermektedir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Yönetim Kurulu Asistanı İstanbul(Asya)
2 Oto Kaza ve Bireysel Teknik Yöneticisi İstanbul(Asya)
3 Oto Kaza ve Bireysel Teknik Uzmanı İstanbul(Asya)
4 Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya)
5 Oto Hasar Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya)
6 Rücu Uzmanı İstanbul(Asya)

Çünkü Koru Sigorta başvuru ile söz konusu kriterlere sahip adayların sigortacılık sektörüne kazandırılmasını, mevcut çalışanlarının ise kişisel ve mesleki gelişimine destek verilmesini amaçlamaktadır.

Koru Sigorta Çalışma Şartları

Firmada kariyer planlaması kişiye özel yapılmakta ve personellerin mesleki yetkinlikleri, potansiyelleri, performansları ile kişisel yetkinlikleri göz önünde bulundurularak gerçekçi bir kariyer planı hazırlanmaktadır. Bu nedenle Koru Sigorta çalışma şartları, kişinin alacağı pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Koru Sigorta eleman alımı sonrasında kişilere sunulan yan haklar ise yemek çeki, yol ücreti, ferdi kaza sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası, belirli pozisyonlar için laptop, mobil telefon ve araçtır. Bunun yanı sıra Koru Sigorta engelli alımı yapıldığı zaman personelin engel durumuna göre çalışma ortamı hazırlanmaktadır. Ayrıca anlaşmalı şirketler tarafından da çalışanlara özel fırsatlar ve indirimler sunulmaktadır.

Koru Sigorta İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Koru Sigorta iş başvurusu kariyer siteleri aracılığıyla yapılabildiği gibi direkt olarak firmanın web sitesi üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir. Bunun için aşağıdaki linki tıklayarak Koru Sigorta iş başvuru formu doldurmanız ve sayfada yer alan CV yükle bölümünü kullanarak, özgeçmişinizi firmanın İnsan Kaynakları birimine iletmeniz gerekmektedir.

https://www.korusigorta.com.tr/insan-kaynaklari

İş başvuru formundaki “Kısaca Kendinizden Bahsedin” kısmına, varsa sigortacılık alanındaki deneyimlerinizi eklemeyi unutmayın. Çünkü firmanın asıl amacı bireyleri işe aldıktan sonra temel ve ileri sigortacılık becerilerinin geliştirilebilmesi yönündedir.

Ayrıca Koru Sigorta personel alımları ile firmanın çatısı altında bir meslek edinemediyseniz; Axa Sigorta, Tursar Sigorta, Euro Sigorta, Unico Sigorta ve Halk Sigorta iş ilanlarına da göz atabilirsiniz.

Sigortacılık sektöründe oldukça fazla şirket bulunduğu için özellikle önlisans ve lisans bölümlerinden mezun olan kişiler, bu alanda kolaylıkla iş bulabilirler…

Koru Sigorta Benzer İş İlanları

1 Comment

  1. On yılık beko operatörüm limak bünyesinde çalışmak istiyorum bekoyla yapılan her işte çalıştım 0533308110

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*