Doğa Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Doğa Sigorta’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Doğa Sigorta bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Doğa Sigorta personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Doğa Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları

Doğa Sigorta Personel Alımı

Şirketimiz bilgilendirme politikası; 5684 Sayılı Sigortacılık Kanunu ve kanuna ilişkin düzenlemeler, Türk Ticaret Kanunu hükümleri, TC Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından yayınlanan genelgeye uygun olarak hazırlanan ve şirketimiz Yönetim Kurulu’nca onaylanan Kurumsal Yönetim İlkeleri Uyum Raporuna paralel olarak hazırlanmıştır.

Bilgilendirme politikası ile şirketin geçmiş dönem performansı, gelecekle ilgili stratejisi, hedef ve vizyonu ile ilgili gelişmeleri, hissedar, yatırımcı ve menfaat sahiplerine; zamanında, doğru, anlaşılabilir, hızlı ve kolay erişilebilir biçimde kullanıma sunulması amaçlanmaktadır.

Doğa Sigorta İş İlanları

Doğa Sigorta İnsan Kaynakları Departmanı’nın temel amacı şirketin değer, vizyon ve stratejileri doğrultusunda, çalışanların tüm kapasite ve yeteneklerini ortaya koyabilecekleri, yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri, organizasyona belirgin bir değer katarak kendilerini büyük bir ekibin önemli bir parçası ve Kurumsal bir aile olarak hissedebilecekleri sürekli öğrenen organizasyonlar oluşturmaktır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Hukuk Müdürü Yardımcısı İstanbul(Avr.)
2 Portföy Yöneticisi İstanbul(Avr.)
3 Banka Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.)
4 Kurumsal İletişim Uzmanı İstanbul(Avr.)
5 Acente Temsilcisi – İstanbul,Bursa,Trabzon,Adana İstanbul(Avr.) +4 il daha

Doğa Sigorta Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*