Adana Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Kurulduğu tarihten bu yana kaliteli ve hasta odaklı hizmet veren Adana Devlet Hastanesi geniş yapısıyla vatandaşlara tıbbi yardımlar sunmaktadır. İçerisinde birçok birim ve poliklinik vardır. Bunun yanı sıra yan elemanlara ve yardımcılara da sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır.

Adana’nın en büyük hastanelerinden biri olan Adana Devlet Hastanesi, sürekli gelişmekte ve bünyesine yeni bölümler eklemektedir. Büyümeye devam etmekte olan kurum bu bağlamda yeni personellere de gereksinim duymaktadır.

Adana Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Adana Devlet Hastanesi İş İlanları

Bir devlet hastanesi statüsünde olan kuruma iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız ilk olarak ilanları nereden takip edebileceğinizi bilmeniz gerekir. Aksi durumda başvuru yapmada çeşitli sorunlar meydana gelir.

Bu sebeple Adana Devlet Hastanesi iş başvurusu için şu kaynakları yakından takip etmeniz tavsiye edilmektedir;

  1. İŞKUR Kamu Memur Alımı ve Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı platformu
  2. İlan.gov.tr
  3. Resmi Gazete

Eğer bunlar günaşırı takip edilirse ilanlar sorunla karşılaşmadan tespit edilebilir ve gerekli başvuru işlemleri sağlanabilir. Ayrıca hastanenin kendi sayfasının takip edilmesi de önerilmektedir.

Türkiye’nin son yıllarda sağlık alanlarında yapmış olduğu ciddi yatırımlar, yüzlerce kişi için istihdam yaratmış durumdadır.

Adana Devlet Hastanesi Personel Alımı

Her kurumda olduğu gibi Adana Devlet Hastanesi de ihtiyacına göre personel almaktadır. Bünyesinde birçok pozisyon olduğu için bu değişkenlik gösterebilir. İş yükü oldukça fazla olan Adana Devlet Hastanesi, birçok kişi için istihdam sağlamaktadır.

Adana Devlet Hastanesi İnsan kaynakları departmanının yapmış olduğu açıklamalara göre sürekli olarak personel ihtiyacı olan kurum, temizlikçi personel ve hastabakıcı başta olmak üzere birçok alandan ve branştan personel alımı yapmaktadır. Başvurmak isteyen adaylar ilanları kontrol etmeli, ardından da başvuruyu tamamlamalıdır.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*