Adana Çukurova Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Adana’da hizmet veren Adana Çukurova Devlet Hastanesi hasta güvenliği ve hasta odaklılığı değerleriyle kurulduğu günden bu yana hizmetlerine devam etmektedir. Sağlıklı bir çalışma yaşamı sunan kurum insana saygılı bir şekilde servis sunmaktadır.

Global çapta yaşanan tüm tıbbi gelişmeleri yakından takip etmekte olan Adana Çukurova Devlet Hastanesi sağlıkta sektöründe modern ve çağdaş yöntemler kullanmaktadır. Ar-Ge’ye her zaman önem veren kurum, gelişmesini her gün sürdürmektedir. Bu bakımdan yeni personel ihtiyaçları senenin farklı zamanlarında, değişik alanlar üzerine olmaktadır.

Adana Çukurova Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Adana Çukurova Devlet Hastanesi İş İlanları

Devlet hastaneleri personel gereksinimlerini resmi ilanlarla karşılamaktadır. Adana Çukurova Devlet Hastanesi de bu şekildedir. Bu nedenle kurumun bünyesine girmek isteyen kişilerin, öncelikle hangi kanallardan bu ilanlara ulaşabileceğini bilmesi gerekir.

Burada değerlendirebileceğiniz resmi kanallardan bazıları şöyledir;

  1. İlan.gov.tr
  2. İŞKUR Kamu Memur Alım İlanları ve Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı
  3. Resmi Gazete

Bunlara ilave olarak Adana Çukurova Devlet Hastanesi’nin kendi sitesinde de takip yapılabilir. İlanlar çıktığında hangi pozisyona kaç kişinin alınacağı, başvuru yeri, tarihleri, nasıl olacağı gibi bilgiler ayrıntılı olarak verilecektir. Bu nedenle ayrıntılı şekilde incelenmesi yeterlidir.

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Personel Alımı

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Tıbbi ve İdari olarak birçok birime sahiptir. Her bir birim için ayrı ayrı branşlarda personellere sürekli olarak ihtiyaç duyulmaktadır. Adana Çukurova Devlet Hastanesi personel alımı için başvuru yapabilir, ilgili alanda boşluk varsa işe giriş yapabilirsiniz.

Çukurova Devlet Hastanesi ilerleyen dönemlerde gerek bu birimlere, gerekse farklı bölümlere personel alımı yapabilir. Dolayısıyla başvurmak isteyen adayların iş ilanlarını dikkatli bir şekilde incelemesi gerekir. Ardından sizinle uygun duyurulara müracaat edilebilir.

3 Comments

  1. merhaba turgay demirtaş temizlik elamanı için ve de yüzde 46 engelli iş arıyorum bana uygun temizlik

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*