Yunusemre Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Yunusemre Belediyesi Personel Alımı

Yunusemre Belediyesi, 12 Kasım 2012’de Manisa merkez ilçesinin ikiye bölünmesi sonucu ilçe belediyesi statüsünü almıştır.

Kalite ilkelerine ve etik değerlere bağlı olarak hizmetlerini sürdüren Yunusemre Belediyesi, Yunusemre’de yaşayan herkesin kentsel anlamdaki tüm ihtiyaçlarının karşılandığı örnek bir ilçe olmak ve markalaşmış belediyecilik anlayışını daha da geliştirerek sürdürmek hedefiyle faaliyet göstermektedir.

Bütün yatırımlarını halkın katılımı ile etkin, verimli ve yüksek performansla yürütmek isteyen kurum, bu sebeple personel alımı yapmayı planlamaktadır.

Yunusemre Belediyesi Personel Alımı

Yunusemre Belediyesi İşçi Alımı

Yunusemre Belediyesi, kadrosuna alacağı personellerin işe alım süreçlerini genellikle İşkur ortaklığıyla yürüten ve bu personelleri taşeron işçi ya da sözleşmeli işçi niteliğinde istihdam etmeyi tercih etmektedir.

Belediye ayrıca personellerine hafta içi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulamakla birlikte bu saatleri dışında çalışmak durumunda kalmaları halinde maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti ödemektedir.

Yunusemre Belediyesi Memur Alımı

Diğer personel ve işçi alımı haricinde kendi kadrosunda istihdam etmek üzere belediye, memur alımı da gerçekleştiriyor. Diğer alımlara göre daha zor olan memurluk, öncelikle eğitim düzeyinize daha sonra buna göre girmiş olduğunuz Kpss sınavından kaç puan aldığınıza bakıyor.

Birçok ana ve alt hizmet birimleri olmak üzere görev yeri bulunan Yunusemre Belediyesi memur alımı yapıldığı dönemlerde buralarda kadrolar oluşturarak, memur olarak işe başlamak isteyen vatandaşlara yardımcı oluyor.

Memur olduğunuzla tek bir işi yapmakla kalmayıp, yeteneğinize ve ortaya koymuş olduğunuz performans ile birde fazla pozisyonda çalışabilirsiniz.

Yunusemre Belediyesi İş İlanları

Yunusemre İlçesini tarihi, kültürü, ekonomisi ve sosyal ruhuyla bütünleşmiş, sahip olduğu kültürel zenginlik ve değerlerini yaşayarak gelecek nesillere miras bırakan, her kesimin yaşamaktan mutluluk duyacağı, gelişen ve yenilenen bir şehir statüsüne getirmek isteyen kurum bu amaçlar doğrultusunda kadrosuna alacağı personelleri için internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendirecek.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Yunusemre Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yunusemre Belediyesi personel alım ilanını kendi internet sitesi üzerinden yayınlasa da alacağı personellerin başvurularını ve mülakatlarını İşkur büroları aracılığıyla yapmaktadır.

Yunusemre Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş ilanlarını takip ederek iş başvuru formunu doldurmaları ya da İşkur bürolarına giderek ön başvuru işlemlerini yapmaları gerekmektedir.

Başvuruları olumlu görülen vatandaşlar Yunusemre Belediyesi insan kaynakları yetkililerinin de katılacağı mülakatlar için İşkur bürolarına davet edilmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Yunusemre İş İlanları

Yunusemre iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Yunusemre iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Yunusemre iş ilanları

 • Muhasebe Sorumlusu
 • Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
 • Starbucks Barista / Manisa
 • Starbucks Vardiya Müdürü / Manisa
 • Kurumsal Saha Satış Temsilcisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Yunusemre iş ilanlarına bakabilirsiniz.

7 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*