Ünlü Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Ünlü Tekstil Personel Alımı Yapacak

Ünlü Tekstil’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Ünlü Tekstil bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Ünlü Tekstil personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

unlu tekstil personel alımı

Ünlü Tekstil, çalışanlarını en değerli kaynağı ve unsuru olarak görmektedir. Çok çeşitli iletişim kanalları ile çalışanları arasında diyaloğu sürekli tutmakta, işe girişten itibaren her aşamada sürekli eğitim ile çalışma ortamını verimli kılmayı hedeflemektedir.

Şirketimizin sahip olduğu kalite yönetim sistemi gereği işe girişte ve iş sırasında çalışanın görevi, işin nasıl yapılacağı, yapacağı işin akışı, hedefi, hedefini kontrol etmesi için bakması gereken raporlar ve hedeften uzaklaşması durumunda verilecek eğitimler ve alınacak önlemlerle ilgili çalışanlar sürekli bir eğitime tabi tutulmaktadır.

Ünlü Tekstil İş İlanları

Ünlü Tekstil iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Dokuma Bayan Dış Giyim Bant Şefi
İstanbul(Avr.)
Başvur
Planlama Uzmanı (Sancaktepe)
İstanbul(Asya)
Başvur
Kumaş Satın Alma Sorumlusu (Sancaktepe)
İstanbul(Asya)
Başvur
Makine Tamir Elemanı (Arnavutköy)
İstanbul(Avr.)
Başvur
Model Makineci (Sancaktepe)
İstanbul(Asya)
Başvur

Ünlü Tekstil İş Başvurusu Formu

Ünlü Tekstil iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Ünlü Tekstil iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

Ünlü Tekstil Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*