İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Turgutlu Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Turgutlu Belediyesi Personel Alımı

Turgutlu Belediyesi personel alımı, hem bölge halkına daha iyi hizmet verebilmek adına hem de artan nüfusa oranla hizmet ağının genişletilmesi amacıyla yapılmaktadır.

Personeller; işçi ve memur statüleri altında kadrolu ya da sözleşmeli olarak gerçekleştirilmektedir. Alınacak olan personel sayıları ise ilgili kurum ve yan kuruluşların ihtiyaçlarına yönelik belirlenmektedir. Turgutlu Belediyesi personel alımı 2017-2018 dönemleri için başvuru detaylarını alt başlıklardan inceleyebilirsiniz.

Turgutlu Belediyesi Personel Alımı

Turgutlu Belediyesi İşçi Alımı

Turgutlu Belediyesi ve İŞKUR arasında gerçekleşen protokol kapsamında, işçi alımına dair hazırlanan çalışma programa bağlı kalınarak kurumun tesislerine, ana bina içerisine ve park-bahçelere personel alınmaktadır.

Her iki kurumda, bugüne kadar işverenler ile iş arayan vatandaşlarımızı buluşturarak binlerce kişiye istihdam sağlamış bulunmaktadır. Turgutlu Belediyesi işçi alımı başvurusu için adayların 18 yaşını doldurması, işin niteliğine göre aranılan şartları sağlıyor olması ve müracaatın ilgili tarihler arasında gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Alımlar esnasında ilçe sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlara öncelik verilmekte olup, yakın yerleşim yerlerinde ikamet eden kişilerin başvuruları da değerlendirilmeye alınmaktadır. 2017 yılında yüzlerce kişinin müracaat ettiği Turgutlu Belediyesi iş ilanlarına, 2018 yılında da yüksek katılım olacağı öngörülmektedir.

Turgutlu Belediyesi Memur Alımı

Kadrolu ya da sözleşmeli personel açığına bağlı olarak Turgutlu Belediyesi memur alımı gerçekleştirilmektedir. Müracaatların, kurumun belirlediği başvuru tarihleri arasında yapılması ve pozisyona göre gerekli olan okul bitirme belgesi ile diğer evrakların, asıllarının ibraz edilmesi önemlidir. Herhangi bir belgenin asılsız olduğu ortaya çıkarsa, adayın memurluk başvurusu geçersiz sayılacaktır.

Turgutlu Belediyesi memur alımları, kimi zaman KPSS’siz yapılırken kimi zamanda yazılı sınavdan en az 70 puan alınması şart koşulmaktadır. Ayrıca memur alımları sırasında ilanda belirtilen pozisyon ve göreve dair okullardan mezun olunması da, kurumun aradığı koşullar arasında yer alabilmektedir.

Turgutlu İş İlanları

İŞKUR ile belediyenin birlikte yürüttüğü çalışmalar kapsamında, ilçede faaliyet gösteren özel firmalarında personel açıkları giderilmektedir. Bu nedenle işe ihtiyacı olan kişiler, Turgutlu iş ilanları listesini inceleyerek alımlara dair başvuruda bulunabilirler. Başvurular firmaların tercihine göre şahsen, kariyer siteleri üzerinden, İŞKUR aracılığıyla ya da e-mail kanalıyla gerçekleşebilmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir