Turgutlu Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Turgutlu Belediyesi Personel Alımı

1872 tarihinde belediyecilik faaliyetlerine başlayan Turgutlu Belediyesi, Cumhuriyetin ilanından itibaren ilçe belediyesi olarak hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana etkin ve verimli hizmet sunmaya yönelik şeffaf, katılımcı ve bütünlük anlayışı içinde faaliyet gösteren Turgutlu Belediyesi, zaman içerisinde çeşitli pozisyonlarda personellere ihtiyaç duymaktadır. Yakın zaman içerisinde büyük bir atılım gerçekleştirerek yatırım alanlarını genişleten kurumun, bu alanlarda çalıştırmak üzere personel alımı yapacağı öngörülmektedir.

Turgutlu Belediyesi Personel Alımı

Turgutlu Belediyesi İşçi Alımı

Özellikle son dönemlerde yaptığı yatırım alanlarında istihdam etmek üzere ihtiyaç duyduğu personelleri genellikle sözleşmeli işçi kadrosuyla bünyesine alan Turgutlu Belediyesi, bu personellerine diğer kadrolardaki personelleri ile aynı imkânları tanımaktadır. Bu imkânlar doğrultusunda çalışanlarını 08.00 ile 17.00 saatleri arasında çalıştıran kurum, bu saatler dışında çalışmak durumunda kalan bütün personellerine fazla mesai ücreti ödemektedir.

Turgutlu Belediyesi Memur Alımı

Kadrolu ya da sözleşmeli personel açığına bağlı olarak Turgutlu Belediyesi memur alımı gerçekleştirilmektedir. Müracaatların, kurumun belirlediği başvuru tarihleri arasında yapılması ve pozisyona göre gerekli olan okul bitirme belgesi ile diğer evrakların, asıllarının ibraz edilmesi önemlidir. Herhangi bir belgenin asılsız olduğu ortaya çıkarsa, adayın memurluk başvurusu geçersiz sayılacaktır.

Turgutlu Belediyesi memur alımları, kimi zaman KPSS’siz yapılırken kimi zamanda yazılı sınavdan en az 70 puan alınması şart koşulmaktadır. Ayrıca memur alımları sırasında ilanda belirtilen pozisyon ve göreve dair okullardan mezun olunması da, kurumun aradığı koşullar arasında yer alabilmektedir.

Turgutlu Belediyesi İş İlanları

Sürekli gelişen bir kurumsal kapasite inşa etmek ve dengeli bir yerel kalkınma konsepti geliştirmek suretiyle, Turgutlu’yu yaşamak ve yatırım yapmak için bölgenin en cazip beldesi haline getirmeyi amaçlayan kurumun bu amaçlarına daha hızlı ulaşabilmek adına kadrosuna alacağı personeller ile ilgili tüm detayları resmi internet sitesi üzerinden yayınlaması beklenmektedir.

Genellikle personel alımlarını bu şekilde gerçekleştiren kurum yetkilileri, yayınladığı iş ilanları ile hem vatandaşlarını bilgilendirmekte hem de kadrosunda çalışmak isteyen personel adaylarının kendilerine bir yol haritası belirlemelerine yardımcı olmaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Turgutlu Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Turgutlu Belediyesi’nin sağlayacağı imkânlar dâhilinde belediye personeli olmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı personel alım ilanlarını ve şartlarını dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekmektedir.

Belediyenin aradığı pozisyonlarda çalışmak üzere uygun olduğunu düşünen adayların Turgutlu Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş başvuru formunu doldurarak ön başvurusunu gerçekleştirmeleri ve belediyenin insan kaynakları birimi tarafından dönüş yapılmasını beklemeleri gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın

Turgutlu İş İlanları

İŞKUR ile belediyenin birlikte yürüttüğü çalışmalar kapsamında, ilçede faaliyet gösteren özel firmalarında personel açıkları giderilmektedir. Bu nedenle işe ihtiyacı olan kişiler, Turgutlu iş ilanları listesini inceleyerek alımlara dair başvuruda bulunabilirler. Başvurular firmaların tercihine göre şahsen, kariyer siteleri üzerinden, İŞKUR aracılığıyla ya da e-mail kanalıyla gerçekleşebilmektedir.

Güncel Turgutlu iş ilanları

  • Bilgisayarlı Muhasebe Öğretmeni

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Turgutlu iş ilanlarına bakabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*