Tozlu Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Tozlu Tekstil, 2001 yılında kurulmuştur ve bayan giyim sektöründe yükselen marka değeri ile çeşitli hizmetlerine devam etmektedir. Yaklaşık olarak 20 yıldır bu sektör içerisinde yer alan alanında dev markaların başında gelen Tozlu Tekstil, oldukça azimli ve dinamik ekip kadrosu ile kendi alanındaki hizmetlerini sürdürmektedir.

Giyim ve tekstil alanında uzun yıllardır çalışmalarını sürdürmekte olan firma, bazı zamanlarda personel kadrosuna çeşitli takviyeler yaparak hizmet hayatına kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Tozlu Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları

Tozlu Tekstil İş İlanları

Tozlu Tekstil firması, oldukça geniş ve seçkin bir personel kadrosu ile hizmet hayatına devam etmektedir. Zaman zaman yeni ekip arkadaşları arayan ve sürekli olarak teknik kadrosunu güncellemekte olan Tozlu Tekstil firması, alanında eğitimli ve donanımlı bireyleri bünyesinde katmak adına üstün çaba sarf etmektedir.

Eğer siz de kendinizi giyim ve tekstil alanında donanımlı ve Tozlu Tekstil firmasının temel personel kriterlerine uygun bir iş adayı olarak görüyorsanız firmanın web sitesi içerisinde yer alan iletişim kısmı aracılığıyla markanın insan kaynakları bölümüyle direkt bağlantı kurabilirsiniz.

fatgpt

Nasıl Başvurulur?

Tozlu Tekstil firmasının açık iş pozisyonlarına iş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, öncelik olarak firmanın kendi resmi web sitesini ziyaret etmelidir. Zaman zaman alım yapacak olduğu çeşitli iş pozisyonlarını firma web sitesi üzerinden açıklayan Tozlu Tekstil firması, alanında yeterli tecrübe ve deneyime sahip bireylerle çalışmaya özen göstermektedir.

Eğer aday gerekli nitelik ve deneyimi kendisinde görüyor ve söz konusu iş konumu için kendisini yeterli buluyorsa; firma üzerindeki iletişim kısımdan aday CV gönderimi yapabilir ve markanın insan kaynakları bölümüyle doğrudan iletişim kurabilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Satış Uzmanı: Marka ürünlerinin pazarlanması ve satışa sunulmasında görevli alan bu bireyler, ürün satış alanında uzmanlaşmış profesyonel meslek grubudur. Firmanın gelirlerinin artması ve genel marka prestij konumunun üst noktalara çekilmesinde görev alırlar.
  • Müşteri Temsilcisi: Markanın ürün ve hizmetleri hakkındaki sorulara cevaplar bulan, genel potansiyel müşterileri söz konusu firmaya yönlendiren ve firmanın prestij düzeyini artırmak adına çeşitli faaliyetler sürdüren müşteri kayıtlarını tutmakla görevli birim çalışanlarıdır.
  • Tekstil Mühendisi: Özellikle özel sektöre yönelik tekstil ürünlerinin tasarım ve üretim safhalarından sorumlu olan bu mühendisler, mevzu bahis üniversitelerin dört yıllık mühendislik fakültelerinde mezun ve donanımlı bireylerden oluşmaktadır.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: Minimum 18 Yaş.

Çalışma Saatleri: Tam Zamanlı / Sürekli.

Alım Yapılacak Şehirler: Samsun ve Ordu.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

6 Comments

  1. Emel küdük tozlu giyim fabrikasın’da bilgisayar başında çalışmak istiyorum sertifikam vardır.

  2. Mediha ak tozlu giyim fabrikasinda çalışmak istiyorum 16 senedir çalışıyorum satış ve paketleme elemani olarak çalıştım cv samsun tozlu giyim fabrikasina bıraktım şuanda calismiyorum sizinle çalışmak istErim hareketli işlerde çalışmayı seviyorum cv değerlendirirseniz sevinirim iyi çalışmalar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*