Tepe Home Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Tepe Home’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Tepe Home bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tepe Home personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Tepe Home, 1969 yılında Bilkent Holding’e bağlı olarak kurulmuştur. 1997 yılında ülkemizin çeşitli noktalarında mağazalarını açarak son tüketiciye satış yapmaya başlamıştır. Türkiye genelinde toplam 20’den fazla noktada mağazası vardır. 5000’den fazla ürün çeşitliliği ile müşterilere mobilyacılık alanında her hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

1 milyar TL’nin üzerinde cirosu olduğu öğrenilen şirket her geçen yıl büyümeye devam ediyor. Şirket büyüdükçe yeni mağazalar açmakta ve daha çok personele ihtiyaç duymaktadır.

Tepe Home Personel Alımı ve İş İlanları

Tepe Home İş İlanları

Tepe Home iş ilanları üretim ve mağaza kısmı olarak ayrılmaktadır. Mobilya alanında deneyiminiz, marangozluk işlerinde tecrübeniz var ise Tepe Home üretim alanları sizin için uygun çalışma yerlere olacaktır. Tepe Home mağazaları için işe alım yaparken ise personelin şirket hedef ve stratejileri doğrultusunda, müşteri odaklı çalışma prensibini benimsemiş personellerle birlikte çalışmayı hedeflemektedir. Tepe Home, bünyesine kattığı personelleri eğitmek için “Tepe Home Academy” birimini kurmuştur. Bu birimin amacı çalışanların bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlayarak mobilya ve aksesuar alanında nitelikli iş gücü yaratmaktır.

Tepe Home üretim tesislerinde vardiyalı çalışma sistemi uygulanmak ve üretim sürekli devam ettirilmektedir. Mağazalarda da vardiyalı çalışma sistemi uygulanmaktadır. 10:00-22:00 arası açık olan Tepe Home mağazalarında tam zamanlı çalışana destek amaçlı yarı zamanlı çalışan personelde istihdam edilmektedir. Tepe Home üretim tesislerinde ve genel merkezde çalışan personellerine servis ve yemekhane hakkı sunmaktadır. Mağaza personellerine ise yol ücreti ve yemek kartı gibi yan haklar sağlanmaktadır.

fatgpt
No Pozisyon Lokasyon
1 Satış Danışmanı İzmir
2 Kalite Kontrol İşçisi Ankara
3 Satış Danışmanı İstanbul (Tümü)
4 Bakım Onarım Kazan Yakıcı Ankara

Nasıl Başvurulur?

Tepe Home web sitesinin insan kaynakları bölümünü detaylıca incelediğimizde şirketin buradan bir iş ilanı paylaşmadığı gördük. Tepe Home bu kısımda adaylardan beklentilerini ve sunacaklarını anlatmış bulunuyor. İnsan kaynakları adresine ulaşmak için tıklayabilirsiniz. https://www.tepehome.com.tr/insan-kaynaklari

Tepe Home şirketinde çalışmak için mağazalarına giderek, mağaza müdürleriyle konuşup CV’nizi bırakabilirsiniz. Gerekli durumlarda, açık pozisyon olduğunda size ulaşıp işe alım sürecini başlatacaklardır. İnternet üzerinden başvuru yapmak için ise çeşitli kariyer sitelerinde Tepe Home profillerini inceleyerek açık pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

Tepe Home Açık Pozisyonlar

  • Grafik Tasarım Sorumlusu – Ankara: Genel müdürlük bünyesinde çalışacak, Adobe Photoshop, Illustrator, After Effects gibi tasarım programlarını aktif olarak kullanabilen, şirketin sosyal medya tasarımlarını ve katalog tasarımlarının yapılmasından sorumlu olacaktır.

Tepe Home Benzer İş İlanları

fatgpt

1 Comment

  1. Merhaba ben iş arıyorum eğer alım varsa bana bilgi verirseniz çok sevinirim teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*