Tarsus Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tarsus Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Tarsus güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın.

Mersin’e bağlı olan Tarsus ilçesi tarihi, doğal, kültürel ve sanatsal değerleri ile öne çıkan bir şehirdir. Modern bir görünüme sahip olan ilçede hizmet veren belediye, ilçede yaşam ve kentsel standartları sürekli yükseltmektedir.

Tarsus Belediyesi Personel Alımı

Yerel hizmetleri yerinde, ekonomik, adil ve zamanında sunmakta olan Tarsus Belediyesi mimari estetiğe önem vermekte, çevreye ve insana duyarlı bir şekilde hareket ederek toplumsal çıkarları gözetmektedir.

Bu doğrultuda ürettiği ve ilçenin dört bir yanına ulaştırdığı hizmetlerinin kalite standartları da her gün yükselmektedir. Bu amaçların yerine getirilebilmesi, vatandaşlara sunulan hizmetlerin aksamaması için yeni personel alımları gerçekleştirilmektedir.

 1. İtfaiye Eri
 2. Arşivci
 3. Memur
 4. Park ve Bahçe İşçisi
 5. Güvenlik
 6. Şoför
 7. Temizlik İşleri Görevlisi
 8. Zabıta

Tarsus Belediyesi personel gereksinimlerine göre ilanlar verdiği için alım yapılan pozisyonlar değişkenlik gösterebilir. Dolayısıyla adayların düzenli bir şekilde bunları kontrol etmesi gerekmektedir.

Tarsus Belediyesi İş İlanları

Tarsus’da hem özel hem de kamu sektöründe iş bulmak mümkündür. Bunların zamanında görülebilmesi ve başvurulması için hangi sitelerin değerlendirilmesi gerektiği de bilinmelidir. Belediyeler kamu kurumu kapsamında olduğu için ilanlar belirli tarih aralıklarında aktiftir.

Makale Yazarak Para Kazanmakİlanlar kapanmadan önce görebilmek için belediyenin kendi sitesine girilirse, duyurular ekranından yayınlandıkları zaman görülmesi mümkündür. Buna ek olarak farklı seçenekler de vardır. Kariyer Kapısı, İŞKUR, ilan.gov.tr ve Resmi Gazete gibi kaynaklardan da belediyenin ilanlarını görülebilir.

Her gün bunların takip edilmesi, kişilere yetkinliklerine uygun pozisyonlar sunabilir.

Tarsus Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Tarsus Belediyesi yenilikçi yapısı, modern görünümü ile bölgede 21. yüzyıla uygun hizmetler sunmaktadır. Bölgede sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda çok sayıda aktivite, faaliyet ve proje üretmekte olan kurum, yılın farklı zamanlarında çalışan gereksinimleri duyabilmektedir.

Tüm personellerine eşitlikçi bir bakış açısıyla yaklaşan kurum, sosyal haklardan tatmin edici şekilde tüm personellerini yararlandırmaktadır. Kurum bünyesinde çok sayıda kadro olduğu için iş arayan birçok kişi şahsi yetkinliklerine uygun fırsatları, pozisyonları görebilmektedir.

Kurum işçi ve zabıta gibi alımlar yaptığı gibi memur da almaktadır. Buna karşılık başta memur olmak üzere bazı kadrolarda Kamu Personeli Seçme Sınavı istendiği unutulmamalıdır.

Tarsus Belediyesi İş Başvurusu

Tarsus Belediyesinde çalışmak isteyen kişiler öncelikle kurumun yayınladığı iş ilanlarını kendi sitesi ve diğer kaynaklar üzerinden takip etmelidir. Yayınlandıktan sonra başvuru tarihlerini geçirmeden, belirtilen adrese gidilmesi gerekir. Bu esnada hazırlanması gereken evraklar kurum tarafından belirtilmekte olup eksiksiz şekilde tamamlanmalıdır.

Ayrıca kurumun alım yaptığı kadrolar değişebileceği için güncel olarak hangi pozisyonların aktif olduğu değerlendirilmeli, kişiler yetkinliklerine ne kadar uygun olduğunu incelemelidir.

Tarsus İş İlanları

Tarsus’ta iş arayanların iş bulma şansları sadece kamu kurumları ve belediyeler ile kısıtlı değildir. Özel sektör de çok sayıda iş imkanı sunmaktadır. Bunları görebilmek için sitemizde sürekli güncellenen iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

 

8 Comments

 1. Iyi gunler temizlik gorevlisiyim yasim 33 evliyim is ariyorum ne is olursa yaparim irtibat numaraam 5366415024

 2. selcuk unıversıtesı kımya bolumu on lısans mezunuyum 31 yasındayım evlıyım ve 1 tane cocugum var ıse cok ıhtıyacım var yardımcı olursanız sevınırım.

 3. Kaynak ve tesisatciyim kazandairesi mekanik odalar ısıtma soğutma işlerinde tecrübelerime yıllardır saniyelerde ustalık ve formenlik yaptim

 4. Mersin tarsus kalburcu mah.ikamet ediyorum ise ihtiyacım var park bahçe bakımı temizlik işleri demir doğrama imalat montaj işi hic fark etmez yardımcı olursanız sevinirim

 5. Mersin Tarsus barbaros mah.de ikametgah etmekteyim silahlı güvenlik kartımı aldım acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*