İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tarsus Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Tarsus Belediyesi Personel Alımı

Akdeniz’e kıyısı olan Tarsus ilçesi, doğal güzellikleri ve tarihi kalıntıları ile adından söz ettirmektedir. Özellikle de yaz aylarında canlanan nüfusun önemli bir kısmı artış göstermektedir. Turizm sektörünün canlı olduğu bu ilçede, Tarsus Belediyesi faaliyetlerini daha çok imar ve şehircilik çalışmalarına yönelik projeler üzerinde yürütmektedir. Tüm bu çalışmalarda ihtiyaç duyulan iş gücünün sağlanabilmesi Tarsus Belediyesi personel alımı ile mümkün olmaktadır.

Belediye bünyesinde farklı düzeylerde gerçekleştirilen bu alımlarda; memurluk için en az lise mezunu, işçilik kadroları için ise en az ilköğretim mezunu olma şartı aranmaktadır. Eğitim durumu dışında istenilen diğer şartlar da vardır.

Tarsus Belediyesi Personel Alımı

Tarsus Belediyesi İşçi Alımı

Tarsus Belediyesi işçi alımı yaparak, çevre düzenleme çalışmalarında doğal ve tarihi alanların korunmasına öncelik vermekte ve çalışmalarını daha çok bu yönde sürdürmektedir. “İşçi” düzeyinde görev alacak adayların, sahalarda çalışmaya uygun niteliklere sahip olması gerekmektedir. Bu nedenle adayın bedensel engeli veya beden gücünü kullanmasını olumsuz etkileyecek türden bir sağlık sorununun olmaması gerekir. Hem kadın, hem de erkek adayların başvurabileceği işçilik kadrolarında alımlar çeşitli çevre düzenleme çalışmalarındaki ihtiyaç duyulan ara iş gücüne yönelik olmaktadır.

Tarsus Belediyesi Memur Alımı

Tarsus Belediyesi; çevre, sağlık, imar ve şehircilik, kültürel, sosyal, ticari ve turistik alanlarda pek çok projeye imza atmıştır. Faaliyetleri planlı bir şekilde sürdüren belediye, özellikle de bu faaliyetlerin sürdürülebilmesinde ihtiyaç duyulan yönetim kadrolarına yönelik memur alımlarını gerçekleştirmektedir.

Tarsus Belediyesi memur alımı kimi zaman “genel” nitelikte olurken, kimi zaman belirli bir branşa özel olmaktadır. Bu nedenle memurluk alımlarında hem lise mezunu olan adayların, hem de belirli bir lisans programından mezun olmuş yükseköğretim mezunu adayların şansı bulunmaktadır.

Adayların tek yapması gereken; açılan ilanlardaki detayları dikkate almasıdır. Böylelikle hem eğitim düzeylerine hem de sahip olduğu diğer kriterlerine uygun bir şekilde kadro başvurusunda bulunabilirler. Kimi zaman bazı alımlarda belirlenen KPSS puan türünden, belli bir seviyede puan alınmış olması da talep edilebilmektedir.

Tarsus İş İlanları

Tarsus ilçe sınırlarında iş arayan vatandaşların iş bulma şansı sadece belediye personel alımları ile sınırlı değildir. Nitekim Tarsus sınırlarında pek çok farklı iş imkânı mevcuttur. En az asgari ücret seviyesinde iş başı yapabileceğiniz fırsatları görebilmek için ise Tarsus iş ilanları sayfasını sürekli olarak takip etmeniz gerekir.

Bu sayede güncellenen iş ilanları arasından, sahip olduğunuz niteliklere uygun ilanları değerlendirebilirsiniz. Tüm bu iş ilanları arasında aynı zamanda Belediye personel alımlarına yönelik ilanları da güncel bir şekilde bulabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir