İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Söke Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Söke Belediyesi Personel Alımı

Söke, Aydın’ın en kozmopolitik ilçelerinden biridir. Bu nedenle Söke Belediyesi personel alımı sıklıkla gerçekleştirilmekte ve ilçenin gelişmesi için çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. Son sayımlara göre 117.730 nüfusa sahip olan belediye, nüfusa orantılı olarak halka hizmet verilebilmesi için idari binalar, parklar ve bahçeler oluşturmaktadır.

Söke Belediyesi işçi alımı ile memur alımı yapacağını duyurdu. Buna bağlı olarak da iş ilanlarına nasıl başvuru yapılabileceğini, başvuru şartlarını ve müracaat tarihlerini açıkladı. Alt başlıklarda kuruma ait ilan detaylarını bulabilir ve başvuru yapmak istediğiniz statüye dair ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

Söke Belediyesi Personel Alımı

Söke Belediyesi İşçi Alımı

Söke Belediyesi iş ilanları, Aydın ilinin son dönemlerde baştan sonra değişmesiyle birlikte arttı. Birçok kadro ve pozisyona işçi alınarak, halka verilen hizmet kalitesi arttırıldı. Özellikle ilkokul mezunu ve ortaöğretim mezunu vatandaşların istihdam edilebilmesi amacıyla Söke Belediyesi işçi alımlarına devam etmektedir.

İşçi statüsünde görev yapmak isteyen adaylara, herhangi bir yazılı sınav uygulanmayacağı ve alımların başvuru şartlarını taşıyan adaylar içerisinden sadece mülakat yöntemiyle gerçekleşeceği açıklandı. Söke Belediyesi işçi alımı 2017 ilanlarıyla temizlik işçisi, ilaçlama görevlisi, itfaiyeci, güvenlik görevlisi ve zabıta alınacağı belirtildi.

Aydın ilinin yüzölçümü açısından en büyük ilçesi Söke’dir ve ilçenin en yoğun halk pazarı Çarşamba günleri kurulmaktadır. Bu nedenle ilçede ikamet eden vatandaşlara, daha temiz bir çarşı sunabilmek için belediyenin işçi kadrosu geniş tutulmakta ve pazar sonrası tüm semt temizlenmektedir.

Söke Belediyesi Memur Alımı

Kurum birçok birimle faaliyetlerini sürdürmektedir. İmar ve Şehircilik Birimi, Makine İkmal Bakım ve Onarım birimi, Özel Kalem Birimi, Fen İşleri Birimi, Yazı İşleri Birimi, Ruhsat Denetim, Çevre Koruma ve Kontrol birimleri başta olmak üzere pek çok alana Söke Belediyesi memur alımı yapılmaktadır.

İnsan Kaynakları ve Eğitim birimi ise ilçede yaşayan bireyler ile kurumun arasında köprü vazifesi görmektedir. Bu nedenle alım yapılacak olan birimleri tespit etmek ve başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlardan iş başvur formlarının toplanılması gibi görevler İnsan Kaynaklarına aittir. Kurumun memur personelleri için çalışma saatleri sabah 08.30 – 12.00, öğleden sonra 13.00 – 17.00 aralığındadır.

Söke İş İlanları

Belediyeye iş başvuru yapmak isteyen kişilerin bazı özelliklere sahip olması gereklidir. Fakat Söke iş ilanları sayesinde herhangi bir vasfa sahip olmasanız da, aylık geçiminizi sağlayabileceğiniz bir meslek edinebilirsiniz.

Firmalar personel ihtiyaçlarını bu ilanlar aracılığıyla halka duyurmakta ve başvuruda bulunan kişiler arasından en uygun adayı seçmektedirler. Şirketin personel ilanlarını, çeşitli kariyer sitelerinden, iş bulma kurumlardan ve bizim güncel yayınlarımızdan öğrenebilirsiniz…

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir