İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Selçuklu Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Selçuklu Belediyesi Personel Alımı

Konya’nın en büyük merkez ilçesi olan Selçuklu’da iş arayan vatandaşlar pek çok yöntemi denemektedirler. Vatandaşlar özellikle de gelirin sabit olması ve mesai saatlerinin belirgin olması nedeniyle devlet bünyesinde personel kadrosuna yerleşmek istemektedirler. Selçuklu Belediyesi personel alımı yaparken hem belirli bir alana yönelik, hem de genel nitelikte alım yapmaktadır. Bu da belirli bir yükseköğretim kurumundan mezun olan adayların ve aynı zamanda da, herhangi bir vasfa sahip olmayan adayların iş bulabilmesini sağlamaktadır.

Selçuklu Belediyesi personel alımları için kesin bir tarih yok ancak belediye faaliyet alanları doğrultusunda zaman zaman ilan yayınlamaktadır. Bu ilanlar işçi ve memur kadrosundaki boşlukları tamamlayabilmek adına, ayrı ayrı statüler için açılmaktadır. Web sitemiz üzerinden güncel bir şekilde kurumun işçi ve memur gereksinimlerini, başvuru şartlarını ve ilan detaylarını sizlere ulaştırmaktayız.

Selçuklu Belediyesi Personel Alımı

Selçuklu Belediyesi İşçi Alımı

İşçi kadrosunda yer almak isteyen vatandaşlar açısından başvuru koşullarının, memur alımlarına kıyasla daha esnek olduğunu belirtmeliyiz. Esnek başvuru koşulları demek, kişinin eğitim öğretim düzeyinin önemli olmaması ve aynı zamanda da bedensel gücünü kullanabilecek yetkinlikte olmasının yeterli olması anlamına gelmektedir. Dolayısıyla Selçuklu Belediyesi işçi alımı ilanları, genel alımlar için oluşturulmaktadır. Bu nedenle belediye bünyesine vasıfsız personel alımı yapılmaktadır da diyebiliriz.

Selçuklu Belediyesi işçi alımları, kimi zaman dönem içerisindeki gerçekleştirilecek olan memur alımlarıyla birlikte de duyurulabilmektedir. İşçi alımlarına başvuracak adayların ise başvuru ilanlarını güncel bir şekilde takip etmeleri gerekiyor.

Bu anlamda Selcuklu.bel.tr adresini ya da web sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca direkt olarak belediyeye başvuru yapmak isteyenler, aşağıdaki link üzerinden form doldurabilir ve kurumda açılabilecek olan pozisyonlar için başvuru oluşturabilirler.

http://www.selcuklu.bel.tr/iletisim/basvuru-formu.html

Selçuklu Belediyesi Memur Alımı

Memur olmak isteyen adayların, başvuru koşullarında dikkate alması gereken ilk kriter ise istenilen mezuniyet şartlarıdır. Nitekim özellikle de Selçuklu Belediyesi memur alımı söz konusu olduğunda, mezuniyet kriterleri daha da önemli olmaktadır.

Kimi alımlarda belirli bir fakültenin, belirli bir yükseköğretim programından mezun olma şartı koyulurken, özellikle de genel memur alımlarında ise sadece lise mezunu olma şartı koyulmaktadır. Dolayısıyla genel memur alımlarına yönelik başvuru daha fazla olduğundan, bu alanda rekabet de fazla olmaktadır.

Selçuklu İş İlanları

Hem özel hem de belediye bünyesinde, niteliklerine uygun bir iş arayan vatandaşların ise Selçuklu iş ilanları güncel bir şekilde takip etmelerini önermekteyiz.

Konya Selçuklu ilçe sınırlarında ikamet etmekte olan kişiler, bu alanda faaliyet göstermekte olan pek çok özel işletmenin personel alımları için başvuruda bulunabilirler. Bu sayede uzun ya da kısa vadede en az asgari ücret düzeyinde, düzenli gelir elde edebilecekleri bir iş bulabilirler.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir