Selçuklu Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Selçuklu Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Selçuklu güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın

Selçuklu bölge ve nüfus bakımından Konya’da gelişmesine hızlı bir şekilde devam etmektedir. İlçede ikamet eden insanlara sunduğu hizmetleri, kesintisiz bir şekilde üretmektedir. Kolay ulaşılabilir hizmetleri güler yüzlü bir şekilde verilmektedir.

Katılımcı belediyecilik anlayışıyla hareket etmekte olan kurum, faaliyetlerini Selçuklu’nun dört bir yanına etkin ve aktif bir şekilde ulaştırmaktadır. 7 gün 24 saat sosyal, ekonomik ve kültürel konularda hizmet vermektedir. Böylece kalkınma hızı da sürekli artmaktadır.

Selçuklu Belediyesi Personel Alımı

Çalışmalarına hız kesmeden devam etmekte olan belediye, standartlarını ara vermeden yükseltmektedir. Bu durum yeni personel gereksinimleri oluşturabilmektedir.

  1. Güvenlik Görevlisi
  2. Şoför
  3. Arşivci
  4. Zabıta
  5. Memur
  6. Park ve Bahçe İşçisi
  7. Temizlik İşleri Görevlisi

Selçuklu Belediyesinin ihtiyaçları farklı dönemlerde olabildiği için ilanlar açılmaktadır. Eğer düzenli bir şekilde bunları incelerseniz, sonuçları bulabilirsiniz.

Selçuklu Belediyesi İş İlanları

Selçuklu Belediyesi ilçede kesintisiz bir şekilde çalışmaktadır. Bu durum yaşamsal ve kentsel gelişimini hız kesmeden devam etmektedir. Dolayısıyla kalkınma hızı kesintisiz şekilde devam etmektedir.

Oldukça dinamik geçen süreç esnasında yeni çalışan ihtiyaçları da olabilmektedir. Kurum yaptığı ilanlar ile ihtiyaçlarını karşılamakta, plan ve projelerine dair alımlar yapmaktadır. Belediyede çalışmak istiyorsanız, resmi sitesini düzenli şekilde inceleyerek gerekli sonuçları alabilirsiniz.

Eğer değişik siteleri de incelerseniz, yayınlandığı zaman görmeniz mümkündür. Dolayısıyla İŞKUR, ilan.gov.tr ve Resmi Gazete gibi kaynaklar da adaylar tarafından değerlendirilmelidir.

Selçuklu Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Yenilikçi ve modern bir yapıya sahip olan Selçuklu Belediyesi, bu sayede vatandaşların ihtiyaçlarına üst seviye kalite standartlarında yerine getirmektedir. Kesintisiz olarak faaliyetlerine devam ettiği için oldukça hareketlidir.

Kurumun personel gereksinimleri bu nedenle farklı dönemlerde oluşabilmektedir. Yapısal büyüklüğü nedeniyle alım yapılabilecek çok sayıda kadro bulunmaktadır. İşçi, temizlik işleri görevlisi, bekçi gibi kadrolar da bunlar arasındadır. Dolayısıyla birçok kişinin kendi yetkinliğine uygun pozisyonlar bulunabilir.

Selçuklu Belediyesi bunlar dışında memur kadroları da yayınlayabilir. Bunlar ile ilgilenen kişiler, Kamu Personeli Seçme Sınavı gerekeceği için buna da giriş yapmalıdır.

Selçuklu Belediyesi İş Başvurusu

Selçuklu Belediyesi çağdaş ve yenilikçi yapısı sayesinde kalkınma ve gelişmesine hız kesmeden devam etmektedir. Kalite ve değişimi merkezine alan belediye çalışanlarına eşit davranmakta, ayrım yapmamaktadır. Tatminkar bir şekilde sosyal haklardan yararlanmaktadır.

Selçuklu Belediyesinde çalışmak istiyorsanız, ilk olarak duyuruları yakından takip ederek, açık olanları bulmanız gerekir. Açık ilanların tespit edilmesi ardından duyuruların aktif olduğu tarihlen incelenerek, son müracaat gününe kadar tüm işlemler tamamlanmalıdır.

Ayrıca alım yapılan kadrolar incelenerek, alım yapılan kadrolar araştırılmalıdır. Niteliklerinize uygunsa gerekli işlemler müracaat için verilen adrese gidilmelidir.

Selçuklu İş İlanları

Selçuklu ilçesi gelişmeye devam eden yapısının etkisiyle çok sayıda iş olanağı tanımaktadır. Bunları da değerlendirmek istiyorsanız, kariyer platformları ve internet sitemizden yararlanmanız mümkündür.

No Pozisyonlar
1 OFİS GÖREVLİSİ
2 İnsan Kaynakları Sorumlusu
3 FORKLİFT OPERATÖRÜ
4 Bilgi İşlem Sistem Sorumlusu
5 E-ticaret Muhasebe Sorumlusu
6 Gayrimenkul Değerleme Uzmanı
7 Hizmetli
8 Yönetici Asistanı
9 Gayrimenkul Değerleme Uzmanı
10 Gayrimenkul Danışmanı
11 İhracat Pazarlama Sorumlusu
12 Cnc Operatörü

Güncel Selçuklu İş İlanları için TIKLAYIN.

4 Comments

  1. Yeni mezun oldum KPSS puanım 64 lütfen beni de bi yerlere atayın işsizim ve paraya gerçekten ihtiyacım var.

  2. Selam sayın baskanim typ işçisiyim belediyede daima görev almak isterim temizlikçi olarak

  3. 3 yildir typ calisanim guvenlik gorevlisiyim nisanda sözleşmem bitiyor lutfen belediye kadrosunda gorev almak istiyorum özellikle sayın buyuksehir belediye başkanımız Uğur İbrahim Altay sesimi duyun lütfen..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*