Seç Market Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Bilinirliği yüksek seviyelerde olan ve piyasa da ki lider konumuyla anılan Seç Market, binlerce ürün satışı gerçekleştirerek müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Kendi ürün gamını oluşturan marketin portföy oluşturma yönünde ki başarısı da inkar edilemez boyuttadır.

Firma 2014 yılında kurulmuştur ve şuan toplam çalışan sayısı binleri aşmaktadır. Marketin 2019 yılında ki ilk yarı cirosu 195 milyon TL oldu. Firma yoğun çalışma temposu sayesinde mevcut cirosunu önümüzde ki yıllar içerisinde kolaylıkla katlayabilme şansına sahiptir.

Seç Market Personel Alımı ve İş İlanları

Seç Market İş İlanları

Türkiye’de bulunan en başarılı ve en büyük işletmeler arasında boy gösteren market, personel sayısını sürekli olarak artırarak daha hızlı ve daha başarılı hizmetler sunmayı amaç edinmektedir. Firmanın personel atışı sadece başarı ve hızlı hizmet anlayışında değil aynı zamanda ülke ekonomisinde de etkilidir. Binlerce insana istihdam olanağı sağlayan firmanın sürekli olarak kendisini yenilemesi ve gelişmesi personele dair ortaya çıkan ihtiyacı da artırmaktadır. Firmanın kurduğu ekip arasında yer almak isteyen insanlar alım şartlarını inceleyerek gerekli başvuruları yapmalıdır.

fatgpt

Firma sunduğu sosyal olanaklarla personelinin memnuniyetini kazanmakta ve birbirinden avantajlı çalışma şekilleri geliştirmektedir. Alımlarda yüzlerce personeli aynı anda ekibine katan firmanın kusursuz hizmet anlayışı sorgulanmayacak düzeydedir. İş yükünün sürekli olarak artmasından dolayı farklı pozisyonlara ihtiyaç duyan firma sabit bir pozisyondan değil de karma pozisyonlardan ilan vermektedir. İş alımının gerçekleşeceği an hangi pozisyonda çalışana ihtiyaç duyuluyorsa bütün şartlar ihtiyaca uygun tasarlanmaktadır. Firma alımlar esnasında bazı şartlar belirlemekte ve bunları karşılayanları çatısı altına almayı tercih etmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Seç Market başvuruları doğrudan firmanın resmi web sitesi üzerinden yapıldığı gibi kariyer.net üzerinden de gerçekleştirilmektedir. Eleman. Net üzerinden de zaman zaman ilanlar oluşturulabilmektedir. Başvuru yapmak için;

  1. Seç Market resmi web sitesi üzerinden insan kaynaklarına giriş yapılır
  2. İnsan kaynaklarında yer alan iş başvuru formu doldurulur
  3. net ve eleman.net üzerinden ilgili ilanlar tarandıktan sonra iş başvurusu yapılır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • İnsan Kaynakları Uzmanı: Özlük işlemlerine dair çalışmaları yürütmek.
  • Mağaza Personeli: Müşteri ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunmak ve hizmetleri geliştirmek.
  • Depo Elemanı: Mal kabulü, iade kabulü ve ürün sayımı.
  • Kalite Güvence Uzmanı: Ürünlerin ve ambalajların uygun olup olmadığını inceleyerek kabul aşamasını gerçekleştirmek.
  • Tedarik Uzmanı: Stokların mevcut seviyelerini hesaplamak.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: 09.00 – 21.00

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa.

fatgpt

3 Comments

  1. Mağazanızın antakya-hatay şubesinde part-time çalışmak istiyorum .Deneyimim mevcuttur. Bilgilerinize arz ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*