Sanmar Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Sanmar personel alımı yapacak!

Sanmar iş başvurusu yaparak sizde Sanmar’ın gücünden güç alabilirsiniz. Sanmar personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Sanmar eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Sanmar insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

SANMAR Denizcilik, römorkör işletmeciliği, kılavuzluk hizmetleri ve römorkör inşaası alanlarında faaliyetgöstermektedir. 1976 yılında kurulan şirket, bugün Türkiye ve Dünya’da lider römorkör firmaları arasında yer almaktadır. Üretim tesisleri Tuzla İstanbul’da bulunmaktadır.

fatgpt

Sanmar, üretmekte olduğu römorkör ve  iş tekneleri ile yurtiçi ve yurtdışında çeşitli liman hizmetleri verdiği gibi, yurt dışına ihraç ederek dünyada örneğine pek sık rastlanmayan bir hizmet ve ürün yelpazesi oluşturmaktadır. 1990’dan günümüze kadar üretilen 100’ü aşkın tekne ağırlıklı olarak yurtdışına ihraç edilmiştir..

Sanmar Denizcilik 6 standart römorkör serisi temel olmak üzere, her türlü ihtiyaca yönelik  römorkör ve özel amaçlı deniz vasıtaları üretebilecek donanım ve tecrübeye sahiptir.

Sanmar Denizcilik Marmara  Denizi’nde 1, Karadeniz’de 1, Akdeniz’de 2 liman’da römorkör ve klavuzluk hizmetleri vermektedir.  Ayrıca yurtdışında da Bulgaristan Varna Limanı’nda benzer hizmetlerde bulunmaktadır.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

fatgpt

6 Comments

  1. Samsun’da sanmar romoköründe çalışmak istiyorum gemici kağıdın var mesleğim denizci 38 yaşındayım

  2. Halen Aras Deniz İnşaat ve Römork Hizmetlerinde usta gemici Bot kaptanı olarak görev yapmaktayım.Hızlı bot belgem, ROC telsiz belgesine sahibim. Hızlı bot,manevra ve palamar botu,pilot botu ve römorkör tecrübesine sahibim. Ayrica kaptanlık sınavlarına hazırlanıyorum. Uygun bir konumda sizinle çalışmak isterim. Saygılarımla.
    İsmail Arabacıoğlu

  3. 2001 yılından bu yana uluslararası Denizlerdeyim. . Şu anda MARİNTUG Firmasında Römorkor de çalışıyorum. Palamar dahi olsa sanmar da görev almak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*