Popeyes Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Popeyes’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Popeyes bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Popeyes personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Amerika temelli fastfood restoran zinciri olan Popeyes Türkiye’de birçok şubesi ile hizmet vermektedir. 1972 yılında New York’ta kurulan şirketin Türkiye’de ciddi bir bilinirliği olmaktadır. Amerika’da yapılan lezzet yarışmasında birçok dalda birinci olan şirketin Türkiye’de ise “mükemmel aşçılık” ve “müşteri memnuniyeti” gibi ödülleri bulunmaktadır.

Dünya çapında 3 bine yakın restoranı olan şirketin 2014 yılında en fazla ciro yapan mağaza ödülünü aldığını belirtmekte fayda olacaktır. Dünyanın her yerinde şubesi olan Popeyes 2007 yılı itibariyle Türkiye pazarına girdiği ve günümüzde 250 civarında şubeye sahip olduğu bilinmektedir.

Türkiye’nin birçok ilinde hizmet veren şirketin cirosu Türkiye pazarında 1 milyar TL’yi aştığını belirtmek gerekir. 1 milyar TL civarı ciro ağlayan şirketin istihdam sağladığı kişi sayısı ise 2 bin civarlarında olmaktadır.

Popeyes Personel Alımı

Popeyes İş İlanları

Personel alımında bazı kriterlere dikkat çeken Popeyes’te kalite ve standartların korunması oldukça önemlidir. Yenilikçi ve güler yüzü ile şubelerinde hareketli bir çalışma içinde olan firmanın personel profili ise açık pozisyonlara göre farklılık gösterebilmektedir.

fatgpt
No Pozisyonlar Lokasyon
1 Sistem Faturalama Görevlisi (Antalya) Antalya
2 Depo Vardiya Amiri ( Gebze Lojistik Merkezi ) Kocaeli
3 EDT Bölge Satış Müdür Yardımcısı Kocaeli
4 Satış Destek Görevlisi (Gebze Lojistik Merkezi) Kocaeli
5 Satın Alma Uzmanı İstanbul(Avr.)

Popeyes’ta çalışan personeller öncelikle sosyal ve sağlık haklarından faydalanmaktadırlar. Sağlık sigortları yerine getirilen personelin sosyal yaşamına engel olmamak Popeyes’in yüklendiği misyonlardan biri olarak görülmektedir. Haftanın 6 günü çalışıp bir günü izin yapan tam zamanlı çalışanların günlük çalışma süreleri molalar ile birlikte 8,5 saat olarak belirlenmiştir.

Part ve Tam zamanlı çalışma şansı sunan firmanın maaş skalası ise asgari ücretin üstünden belirlenmektedir. Haftada bir izin yapma hakkı olan personelin yıllık izin hakları ise çalışma süresinin bir yılı tamamlaması ile ele alınmaktadır. Popeyes tarafından çalışanları için yol parası, sigorta ve prim sistemleri yerine getirilmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Popeyes firmasında açık pozisyon olmasa da her zaman başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru için bir form doldurabilir veya Popeyes iş başvuru hattını arayarak telefonla da başvuru yapabilirsiniz. Aşağıdaki adımları izleyerek başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

  1. https://www.popeyes.com.tr/hakkimizda/insan-kaynaklari Adresinden Popeyes İnsan Kaynakları sayfasına ulaşın.
  2. Açılan sayfada büyük punto ile yazılmış telefon numarasını arayarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
  3. Aramak yerine sayfanın en altında bulunan iş başvuru formuna tıklayarak, formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.
  4. Niteliklerinizin uygun olması durumunda Popeyes İnsan Kaynakları sizinle iletişime geçecektir.

Popeyes Açık Pozisyonlar

Popeyes açık pozisyonlarını çeşitli kariyer siteleri üzerinden açıklamaktadır. Bu sitelerde Popeyes firmasının profillerini inceleyerek açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz. Ne yazık ki şu an bir açık pozisyon ilanı bulunmamaktadır. Ancak sitemizi veya Popeyes firmasının kariyer sitelerindeki adreslerini takip ederek açılan pozisyonlardan haberdar olabilirsiniz.

Popeyes’da Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

  • Kasiyer: Müşterilerin ödeme işlemlerinin tamamlanmasında yardımcı olmaktan sorumludur.
  • Mağaza Müdürü:Mağaza personellerinin vardiyalarını belirlemekten ve satış hedeflerinin tutturulmasından sorumludur.
  • Aşçı: Gelen siparişlere uygun olarak siparişlerin hazırlanmasından sorumludur.
fatgpt

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*