İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Popeyes Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Popeyes firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Popeyes personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Popeyes iş ilanları mevcuttur.

Terbiyeli tavuk sloganı ile başladığı ticari hayatına her geçen büyüyerek devam eden Popeyes, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olarak hizmet vermektedir. Hazır tüketim sektöründe boy göstermesine rağmen ülkemizde çok fazla tercih edilen yiyecek firmaları arasında yer alan Popeyes’ın bir çalışanı olmak çok kolay.

Popeyes Personel Alımı

Popeyes Personel Alımı Yapacak

Yakın bir zamanda ülkemizde faaliyetlerine başlamasına rağmen gelen taleplerden sonra müşterilerine hizmetler sunan Popeyes’ın yeni açılacak olan şubelerinde çalıştırılmak üzere çok sayıda personel alımı yapacağı açıklandı.

Popeyes personel alımı ve aynı zamanda Popeyes işçi alımları gibi güncel konularda merak edilen sorularınızın cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Popeyes İş İlanları

Popeyes firmasının bünyesinde çalıştırmak üzere tercih ettiği personeller arasında genellikle servis elemanı, kasiyer, mağaza müdürü, mağaza müdür yardımcı gibi pozisyonlarda çalıştırılmak üzere personel ihtiyaçları bulunmaktadır.

Popeyes personel alımları için sizlere en uygun olan pozisyona başvuru yapmak için Popeyes insan kaynakları sayfası üzerinden iş ilanlarının da takibini yapabilirsiniz. Aynı zamanda farklı pozisyonlarda çalıştırılmak üzere işe alınacak olan personellerde firmanın deneyim aradığını özellikle belirtmek istiyoruz.

Popeyes Çalışma Şartları ve Maaşları

Popeyes bünyesinde çalışmaya başlamadan önce sizlere bu konuda gerekli açıklamalar yapılacaktır. Özelikle çalışacağınız pozisyonlara göre farklılık gösterecek maaş konusunda iş görüşmesi sırasında net bilgi alabilirsiniz.

Aynı zamanda Popeyes engelli personel alımı gibi konularda da personel ihtiyacını gidermek için personel alımı yapmaktadır. Çalışma şartları konusunda ise firmanın genellikle AVM’lerde bulunduğunu göz önüne aldığımız zaman sabah 10.00 ile akşam 22.00 arasında çalışma saatleri bulunmaktadır.

Popeyes İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Popeyes iş başvurusunu yapmak istediğiniz zaman insan kaynakları sayfası üzerinden Popeyes iş başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Sizlerden burada gerekli olan bilgileri alacak olan firma uygun olan pozisyon için seçilmeniz durumunda sizlerle iletişime geçecektir.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir