Pidem Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Ülkemizde 50 ilde çok sayıda şubesi bulunan Pidem, ilk restoranını 2010 yılında Eskişehir Espark AVM kapsamında açmıştır. 200’e yakın restoranıyla hizmet vermektedir.  Firma gereksinimlerine göre iş ilanlarını duyurur.

Pidem İş İlanları

Pidem iş ilanları internetten takip edilebilir. Güncel şekilde adayların başvurulabileceği açık pozisyonlar vardır. Adaylar kariyer.net üzerinden bu ilanları görebilir. Ayrıca kendi sitesinden ayrıntılı bilgi de alınabilir.

Nasıl Başvurulur?

Pidem’e başvurmak için farklı yöntemler vardır. Pidem resmi sitesine girildiğinde, sağ üstte kariyer sekmesi görülür.

Buraya tıkladıktan sonra okunduğu üzere ik@pidem.com.tr adresine özgeçmiş yollanabilir. Ayrıca bir Whatsapp başvuru hattı vardır. İsteyen kişiler buradan da CV yollayabilir.  

Sayfanın aşağısına inildiğinde ise bir form görülür. Burada yer alan bazı alanlar,

 1. Ad ve Soyad,
 2. E-posta,
 3. Doğum Tarihi,
 4. Doğum Yeri,
 5. Telefon,
 6. Şehir / Semt,
 7. Askerlik Durumu,
 8. Medeni Hali,
 9. Eğitim Durumu,
 10. Çalışabileceğiniz 3 restoran,
 11. Son İş Deneyimi,
 12. Referans İletişim Bilgileri,

Şeklindedir. İsteyen adaylar gerekli alanları doldurup, en altta bulunan gönder butonunu kullanabilir. Böylece başvuru iletilir.

Kariyer.net üzerinden başvuru için önce bu platforma üye olunup, CV hazırlanır. Eğer mevcut hesap varsa giriş yapılır ve özgeçmiş kontrol edilir.

Ardından Pidem’in ilanları bulunur. İlanın üst kısmında mor renkli başvur butonu vardır. Tıkladıktan sonra saniyeler içerisinde başvuru tamamlanır. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Pidem kariyer.net profilinde iki adet açık ilana sahiptir. Bunlar,

 1. Vardiya Müdürü,
 2. Restoran Müdürü,

Şeklindedir. Adaylar başvurudan önce detayları incelemelidir. Gelecek ilanları kaçırmamak için düzenli kontrol yapılmalıdır.

Pozisyon Açıklamaları

Yukarıda belirtmiş olduğumuz pozisyonların kısa açıklamaları şöyledir;

 1. Vardiya Müdürü: İlgili restoranda operasyon hedeflerine ulaşma ve finansallardan sorumlu olma, ekibine liderlik ve koçluk yapma.
 2. Restoran Müdürü: İlgili restoranda operasyon hedeflerine ulaşma ve finansallardan sorumlu olma, ekibine liderlik ve koçluk yapma.

Bunlar iş tanımının kısa bir bölümü olup, adaylar öncesinde gerek tanımları, gerekse aranan niteliklere tam anlamıyla bakmalıdır.

Alım Yapılacak Şehir: İstanbul (Asya)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*