İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Petkim Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Petkim Personel Alımı Yapacak

Petkim’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Petkim bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Petkim personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

petkim personel alımı

Firma Hakkında

1965 yılında TPAO öncülüğünde kurulan PETKİM (Petrokimya Holding A.Ş.), İzmir’de yerleşik olan bir üretim tesisleri bütünüdür.

Entegre ve modern teknolojiye sahip tesislerinde, uluslararası standartlara uygun petrokimyasal ürünler üreten ve ithal eden  yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda ürünlerinin satışını müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştiren Petkim, müşterilerinden gelen taleplerle yatırımlarını şekillendirmekte ve bu bağlamda çok sayıda personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Kadrosuna aldığı personellerine tam zamanlı ve vardiyalı mesai sistemi uygulayan şirket, bütün çalışanlarına 2.000 TL üzerinde maaş vermekte ve çeşitli sosyal haklar sunmaktadır. Müşterilerine olduğu gibi çalışanlarına karşı da hassas davranan ve haklarını gözeten Petkim, mesai saatleri dışında çalışan personellerine fazla mesai ücreti ödemektedir.

Petkim İş İlanları

Petrokimya sektöründe, Türkiye pazarında liderliğini büyüyerek sürdürerek bölgesel bir güç olmak hedefinde olan ve bu hedeflere ulaşma doğrultusunda personel alımı yapmaya hazırlanan Petkim, kadrosuna alacağı bütün personeller hususunda internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak bilgilendirme yapmaktadır.

Petkim İş Başvurusu Formu

Petkim bünyesinde çalışmak isteyen adayların öncelikle şirketin internet sitesi üzerinden yayınladığı Petkim çalışan etik kurallarını incelemeleri gerekmektedir. Bu kurallara uyum sağlayabilecek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olan adayların yine şirketin internet sitesi üzerinden yayınlanan iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.

Petkim insan kaynakları birimi tarafından incelenecek olan başvurulardan kurumun aradığı niteliklere uygun olan adaylarla iletişime geçilmekte karşılıklı görüşmeler sağlanmaktadır. Görüşmeleri olumlu olarak değerlendirilen adaylar için oryantasyon süreci ile birlikte işe alım süreci başlatılmaktadır.

Başvuru için tıklayın.

İnsan Kaynakları

Kuruluşundan itibaren geçen 45 yılı aşkın süre içerisinde konusunda uzmanlaşmış personel yapısıyla büyük bir potansiyele sahip olan PETKİM, adeta bir okul görevi üstlenmiş, her kademeden insan gücünün yetişmesine katkıda bulunmuştur. Kuruluşumuzun faaliyetlerini etkin ve verimli bir şekilde yerine getirebilmesini sağlayacak İnsan Kaynaklarının planlanması, seçilmesi, geliştirilmesi, çalışan motivasyonunun ve memnuniyetinin artırılmasına yönelik faaliyetlerin yapılması İnsan Kaynakları politikamız olarak belirlenmiştir.

16 Yorum

 1. mevlut 26 Ocak 2014

  Merhaba ya cv mi neden guncelleyemiyorum sistem hata veriyor lütfen düzeltme yapılacak mı

 2. semih 21 Şubat 2014

  PETKİM İŞ MAKİNALARI ATÖLYESİ TAM BİR ÇİFTLİK

 3. yener 5 Ağustos 2014

  gazaltı eletirk kaynakcısıyım şuan isizim iş arıyorum cep 0537 500 84 99 oturdugum yer menemen

 4. Sevinç 13 Ağustos 2014

  İSTANBULU Arıyoruz DİLEK YAKUT Kaba ve Sorumsuz Davranıyor ONUN ONAYI OLMADAN SİNEK UCAMAZ MİSALİ DİKKATE ALIR MİSİNİZ (tabi Dilek Yakut okumaniza izin verirse )

 5. muammer özakıncı 26 Ağustos 2014

  düzce üniversitesi gümüşova M.Y.O ve endüstri meslek lisesi kaynakçı olarak mezun oldum sizinle çalışarak daha iyi yerlere geleceğimize inanıyorum.bildiğim kaynaklar ise Gazaltı,MİG/MAG,Tıg kaynağı,elektro ark kaynağı,oksi gaz kaynağı.
  -ilgilendiğiniz için Teşekkür ederim.İletişim için tel: 0554 544 95 47

 6. fatih 27 Ağustos 2014

  ya bırakın petkımı turkıyenın en ıyı fırmalarından ama BAYBURT LU degılsenız gıremessınız.Her yerde oldugu gıbı torpil.aliaga petkım den bahsedıyorum.

 7. cem 1 Eylül 2014

  ızmırlıyım 25yaşındayım iki yıllıkbılgisayar mezunuyum 25 yaşındayım askerlığimıyaptım şuanda işsızım ve işarıyorum petkım ailesıne gırmek ıstıyorum

 8. yener kor 18 Eylül 2014

  eletirik gaz altı ustasıyım cep 0537 500 84 99

 9. mehmet 26 Eylül 2014

  Sevgili Semih;
  Petkim iş makinaları atelyesi ile ne bağlantın var senin.Orada teker dönüyorsa o atelyenin sayesindedir.Atelye çalışanları canla başla çalışıyorlar.Ön yargılı olma.

 10. ahmet efe 24 Kasım 2014

  Slm ben 20 yıl vansanda çalış tim meslegim tornaciyim e Sınıf ehliyetim var ve portif ehliyetimde var petkimde sizlerle çalışmak isterim 0535 275 14 54

 11. Tezay TURGUT 6 Ocak 2015

  MERHABA Ben Tezay Turgut Endüstri Meslek Lisesi KİMYA Bölümü mezunuyum.Kimya bölümü üzerinde stajerlik yaptım bilgisaray sertifikam var. Altı yıldır çalışıyorum. PETKİME form doldurdum hangi bölüm olursa fark etmez formumun değerlendirilmesini istiyorum…
  SAYGILARIMLA GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM .

 12. Tezay TURGUT 12 Ocak 2015

  MERHABA Ben Tezay Turgut Endüstri Meslek Lisesi KİMYA Bölümü mezunuyum.Kimya bölümü üzerinde stajerlik yaptım bilgisaray sertifikam var. Altı yıldır Teleset metal işlerinde pıres operatörü olarak çalışıyorum daha öncede Enka plastik fabrikasında enjeksyon operatörü olarak çalıştım PETKİME form doldurdum hangi bölüm olursa fark etmez hemen işe başlamak isterim formumun değerlendirilmesini istiyorum…
  SAYGILARIMLA GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM ..

 13. hüseyin 7 Şubat 2015

  selamün alayküm gaz altı argon kaynagı alaminyum kaynagı oksijen kaynagı elektirik kaynakcısıyım sizlerle calışmak isterim saygılarımla 05305202285

 14. kıyasettin çelebier 5 Kasım 2016

  merhaba ben 1974 dogumluyum petkim aylesine katılmak benim ve ailemin hayellerinden birisi gerçekten sizinle çalışmayı çok isterim e sınıfı ehliyet serece pisko belgem vesizinle hangi bölüm olursa olsu iş ortamınıza her türlü ayak uydurarak çalışmak isterim.saygılarımla

 15. Özcan Demiroğlu 9 Temmuz 2017

  Merhaba ben Özcan Demiroğlu izmir’in buca ilçesinde ikamet ediyorum izmir altındağ Mesleki eğitim merkezinden Kalorifer Ve Sıhhi tesisatçılık kalfalık belgem var yaklaşık 7yıldır tesisat işleri ile uğraşıyorum ya tesisatçı olarak yada B Sınıfı Ehliyetimle şöför olarak Petkim Ailesine Katılmak istiyorum saygılar

 16. Mert karaderya 13 Ağustos 2018

  Boru kaynağı gaz altı sinerji döküm kaynağı 2003 ten beri aynı sektörün içindeyim cep 05535233060 sizden haber bekliyorum teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir