Palen Doğalgaz Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Palen Doğalgaz’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Palen Doğalgaz bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Palen Doğalgaz personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Palen Doğalgaz, PALMET Enerji Grubu’na bağlı şekilde hizmet gösterir. Hisselerinin yüzde 90 oranı PALMET’e, yüzde 10’u ise Erzurum Büyükşehir Belediye’sindedir.

Firma yılın farklı dönemlerinde, gereksinimleri ölçüsünde iş ilanları verir.

Palen Doğalgaz İş İlanları

Palen Doğalgaz iş ilanları için palen.com.tr adresi düzenli kontrol edilmelidir. Palmet’e bağlı olması nedeniyle palmet.com da incelenmelidir.

Palmet Enerji Grubu kariyer.net üzerinde bir hesaba sahiptir. Adayların burayı da güncel olarak takip etmesi önerilir. 

Nasıl Başvurulur?

Palen Doğalgaz’a başvurmak için farklı seçenekler vardır. Bunlardan biri palen.com.tr adresine girmedir. Ardından sitenin altına inildiğinde, kurumsal başlığı altında “insan kaynakları” linki görülür.

Buraya tıklandığında gerek firmanın işe alım politikası, gerekse başvuru üzerine detaylı bilgiler almak mümkündür.

Burası incelendiğinde insan kaynağı gereksinimlerinin kariyer.net ile hr@palmet.com adresine gönderilen CV dosyaları vasıtasıyla yapıldığı okunur. 

Eğer bir özgeçmiş hazırlarsanız, yukarıda verdiğimiz adrese yollamak şekliyle başvuru yapılabilir. Ancak öncesinde profesyonel CV hazırlama kurallarını öğrenmeniz, hâkim olmanız önerilir.

Yanlış hazırlanan bir dosya, sizi hatalı tanıtır. Böylece başvurudan istediğiniz sonuç alınamayabilir. 

İkinci başvuru seçeneğiniz ise kariyer.net üzerindeki Palmet Enerji ilanlarıdır. Müracaat için öncelikle siteye üye olunur. Mevcut hesabınız varsa giriş yapılır. Sonrasında tek yapmanız gereken, istediğiniz herhangi bir pozisyona başvurmadır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Palmet’e katılmak istiyorsanız, kariyer.net üzerinde bazı ilanlar vardır. Adaylar bunların kapanma tarihi gelmeden başvurusunu yapmalıdır.

  1. Genel Başvuru
  2. Palgaz – Tekniker
  3. Sales Support & Institutional Relations Specialist

Adaylar başvururken ilanlar hakkındaki detayları da incelemelidir.

Pozisyon Açıklamaları

Palmet tarafından yukarıda yayınlanan pozisyonların açıklamaları kısa olarak şöyledir;

  1. Genel Başvuru: Adaylar veri tabanında kayıtlı tutularak, niteliklere uygun pozisyon durumunda değerlendirilir.
  2. Palgaz – Tekniker: Nitelikler arasında müşteri odaklı çalışabilen, B sınıfı aktif sürücü belgesi olan gibi maddeler görülür.
  3. Sales Support & Institutional Relations Specialist: Adaylarda aranan nitelikler arasında İngilizce ve Türkçe dillerini akıcı şekilde okuyup-yazma, Office programlarını çok iyi kullanma gibi maddeler vardır.

Palen Doğalgaz’a katılmak isteyen adaylar, tüm maddeleri detaylı biçimde incelemelidir.

Palen Doğalgaz Benzer İş İlanları

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*