Özel Tınaztepe Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Özel Tınaztepe Hastanesi Alımı Yapacak

Özel Tınaztepe Hastanesi’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Özel Tınaztepe Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Özel Tınaztepe Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Özel Tınaztepe Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Sağlık hizmetlerinin uluslararası kalite standartlarına (JCI) uygun olarak her yıl daha fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen vizyonuyla, şimdi de İzmir’in Buca semtinde Özel Tınaztepe Hastanesi ile halkımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Hastanemiz, bölgemizin nüfus, sosyo kültürel dağılım, kolay ulaşım, otopark ve kolay büyüyebilme imkanları göz önüne alınarak, İzmir’in Buca bölgesinde 10 bin metrekare arazi üzerine 8 katlı, 101 yatak kapasiteli olarak kurulmuştur.

En son medikal teknolojinin kullanıldığı teşhis ve tedavi bölümlerinde konusunda uzman olan hekimlerimiz tüm branşlarda tam gün 25 branş, 28 poliklinikle hizmet vermektedir. Özel sigortalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı olan bir özel hastane olarak hastalarımıza konforlu bir ortamda sağlık güvencelerini kullanarak sağlık hizmeti sunmaktayız. Ameliyathaneler bölümünde steril ve yarı steril sistem ile düzenlenen 4 adet operasyon odası bulunur.

Özel Tınaztepe Hastanesi İş İlanları

Özel Tınaztepe Hastanesi’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Yoğun Bakım Hemşiresi Alımı

Tınaztepe Sağlık Grubu bünyesinde, Özel Tınaztepe Torbalı Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere yoğun bakım hemşiresi alımı yapılacak.

  • Hastanemiz Erişkin Yoğun Bakım‘ında görev alabilecek
  • Meslek Lisesi veya Sağlık Meslek Yüksek Okulu mezunu
  • Yoğun Bakım tecrübesi olan
  • Tam zamanlı ve nöbet sistemi ile çalışabilecek
  • Hasta memnuniyetine önem veren
  • Ekip çalışmasına yatkın

Engelli ve Yaşlı Bakım Merkezi Sorumlusu Alımı

Hastanemizde çalıştırılmak üzere üniversitelerin lisans psikoloji, sosyolog, gerontolog ve fizyoterapist bölümlerinden mezun, engelli veya yaşlı bakım merkezinde en az 1 yıl deneyimli personel arayışımız bulunmaktadır.

Özel Tınaztepe Hastanesi İş Başvurusu Formu

Özel Tınaztepe Hastanesi iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Özel Tınaztepe Hastanesi iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*