Nilüfer Turizm Personel Alımı ve İş İlanları 2021

nilufer-turizm

Nilüfer Turizm personel alımı yapacak!

Nilüfer Turizm iş başvurusu yaparak sizde Nilüfer Turizm’ın gücünden güç alabilirsiniz. Nilüfer Turizm personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Nilüfer Turizm eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Nilüfer Turizm insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İnsan Kaynakları Stratejimiz

İnsan kaynakları yönetim anlayışının benimsendiği, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu örnek bir şirket olmaktır.

”Başarma arzusu yüksek, iş ve sonuç odaklı, alışıla gelmiş sınırların dışında çok boyutlu düşünebilen, sürekli öğrenen ve bilgi üreten, hızlı ve enerjik, evrensel etik değerle sahip” çalışanların çoğunlukta olduğu ayrıcalıklı bir şirket olmaktır.
Bu stratejiyi gerçekleştirebilmekteki öncelik; işe alırken ve terfi ettirirken çok şecici olan, çalışanlarını heyecan verici hedeflere kilitleyen, yüksek performans standartlarıyla yönetilen, yönetimi ve çalışanları sonuçlardan sorumlu kılan, çalışanlara potansiyellerini ve yeteneklerini kullanma fırsatı veren ve üstün performansını ödüllendiren bir yönetim ekibi oluşturmaktadır.

Başvurmak için tıklayın.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*