Nilüfer Turizm Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Nilüfer Turizm’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Nilüfer Turizm bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Nilüfer Turizm personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Nilüfer Turizm Personel Alımı ve İş İlanları

‘Sınırsız Müşteri Memnuniyeti’ sağlamak esası üzerine kurulmuş, “İnnovasyon” niteliğinde bir çok yeniliğe imzasını atmıştır. ”Güvenli Ellerdesiniz” ilkesiyle; firmamızda güvenin, en önemli unsur olduğunu belirtmiş; Güvenli, konforlu, ekonomik, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini mükemmelleştirmeyi bir görev olarak benimsemiştir Nilüfer Turizm ailesi olarak yolcularımızın memnuniyetini önemsiyor, mutlu bireyler ve mutlu çalışanlar ilkesiyle hareket ediyoruz. Eğitimin hayatımızın her alanında var olması gerektiğine inanıyor, yeni bilgiler eşliğinde değişime ayak uyduruyoruz.

fatgpt

Nilüfer Turizm Personel Alımı

İnsan kaynakları yönetim anlayışının benimsendiği, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu örnek bir şirket olmaktır. ”Başarma arzusu yüksek, iş ve sonuç odaklı, alışıla gelmiş sınırların dışında çok boyutlu düşünebilen, sürekli öğrenen ve bilgi üreten, hızlı ve enerjik, evrensel etik değerle sahip” çalışanların çoğunlukta olduğu ayrıcalıklı bir şirket olmaktır.

Bu stratejiyi gerçekleştirebilmekteki öncelik; işe alırken ve terfi ettirirken çok şecici olan, çalışanlarını heyecan verici hedeflere kilitleyen, yüksek performans standartlarıyla yönetilen, yönetimi ve çalışanları sonuçlardan sorumlu kılan, çalışanlara potansiyellerini ve yeteneklerini kullanma fırsatı veren ve üstün performansını ödüllendiren bir yönetim ekibi oluşturmaktadır.

Nilüfer Turizm İş İlanları

Nilüfer turizm iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için sayfamızı takip edebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için nilufer@nilufer.com.tr adresine özgeçmişinizi gönderip iş başvurusu yapabilirsiniz.

No Pozisyon Lokasyon
1 Servis Memuru Bursa

Benzer İş İlanları

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

2 Comments

  1. sizinle çalışmak istiyorum daha önce metro turizmde çalıtım telefon numaram 05445698264 ulaşırsanız sevinirm

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*