Mercedes Benz Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Mercedes Benz’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Mercedes Benz bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Mercedes Benz personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Köklü bir geçmişi olan Mercedes-Benz tarafından üretilen araçlar, otomobil almak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında bulunmaktadır. Her yıl kendini ve üretimini geliştiren firma, bu kapsamda Mercedes Benz personel alımı da yapmaktadır. Bu sayede gelişmesi esnasında meydana gelen personel gereksinimleri karşılanmaktadır.

Bu bakımdan firmaya çalışan olarak girmek ve uluslararası yapıda olan bir şirkette görev almak istiyorsanız, Mercedes Benz iş ilanları takibi yaparak, gerekli başvuru işlemleri yapılmalıdır. Mercedes Benz iş başvurusu hem kendi sistemi üzerinden, hem de Kariyer.net üzerinden yapılabilmekte olup çok sayıda açık ilan vardır.

Bunların hepsini inceleyebilir, aralarından size hitap eden ve yeteneklerinize de karşılık gelen pozisyonlara hemen başvurabilirsiniz.

Mercedes Benz Personel Alımı ve İş İlanları

Sektör Kamyonlar, Otobüsler
Kuruluş Yılı 1967
Çalışan Sayısı 6000
Web Sitesi https://www.mercedes-benz.com.tr/
Açık Pozisyon 25

Mercedes Benz Personel Alımı Yapacak

Mercedes Benz’in büyümesine paralel olarak çalışan ihtiyacı da yükselmektedir. Bunları karşılayabilmek için firma senenin farklı zamanlarında işe alımlar yaparak, bunları karşılamaktadır. Bu anlamda ülkemizde güncel olarak açtığı çok sayıda personel ilanı vardır.

Bunları kendi sitesinden ya da Kariyer.net üzerinden değerlendirebilir, başvurunuzu yapabilirsiniz.

Mercedes Benz İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Mercedes Benz tarafından açılan çok sayıda ilan vardır. Bunların bazıları gerekli açıklamaları ile beraber şu şekildedir;

 1. SAP BW Consultant: Uluslararası seyahat için engeli olmama, uluslararası ekipler ile görev alabilme, analitik düşünme yetenekleri bulunma gibi nitelikler aranmaktadır. İyi derecede Almanca bilgisi gereklidir.
 2. Karoseri Süreç Planlama Uzman Mühendisi: Endüstri, otomotiv ya da makine mühendislikleri üzerine lisans derecesi olma, BT becerilerine sahip olma, İngilizce ya da Almanca iş akıcı bilgisi olma gibi vasıflara sahiptir.
 3. IT Business Consultant: Türkçe ve Almanca dillerini akıcı olarak bilme, güçlü analitik düşünce becerileri olma, iletişim, entegrasyon ve ekip yetenekleri güçlü olma gibi vasıfları vardır.
 4. Spare Parts Transport Specialist: Lisans derecesine sahip olma, Microsoft Office bilme, yüksek iletişim becerilerine sahip olma, Almanca ya da İngilizce bilme gibi niteliklere sahiptir.
 5. Spare Parts Logistics Supervisor: Lojistik, endüstri ve mekanik mühendisliği üzerine üniversite derecesi bulunma, yerel ve uluslararası seyahat etme sıkıntısı bulunmama gibi nitelikleri vardır.

Firmanın kendi sayfasında ya da kariyer.net üzerinde bulabileceğiniz bu ve diğer ilanlara başvurmadan önce, tüm ayrıntılarına bakmanız gerekir.

Mercedes Benz İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mercedes Benz firmasına iş için başvuru yapmak istiyorsanız, bunun için şu işlemleri takip etmeniz gereklidir;

 1. https://www.mercedes-benz.com.tr/passengercars/the-brand/ik.pi.html/the-brand/ik/ik-ana-sayfa/ofis-kariyer-firsatlari adresine girin.
 2. Açık pozisyonlar linkine tıklayın.
 3. İş ara butonuna tıklayın.
 4. Herhangi bir ilana tıklayarak, sağ üstte başvur butonuna tıklayın.
 5. Hesabınıza giriş yapın. Eğer üye olmamışsanız üye olun.
 6. Başvuru işlemlerini tamamlayın.

Eğer Kariyer.net üzerinden başvurmak istiyorsanız https://www.kariyer.net/firma-profil/mercedes-benz-turk-a-s-1004-246480 linkinden tüm ilanlara ulaşabilirsiniz. Herhangi bir pozisyona tıkladıktan sonra, başvur butonunu kullanarak müracaat edebilirsiniz. Otomotiv İş İlanları

4 Comments

 1. Endustri meslek lisesi elektrik elektronik bolunu megzunuyum mercedes ben a.s. calismak ve kendini dahada cok gelirtirmek isterim

 2. öncelikle sizlere teşekkür ederim ticaret mesleklisesi mezunuyum. 12 yıldır oto yetek parça ihmalatında çalişiyordum montaj optr olarak .çaliştıgım firmada ( FARPLAS OTO YEDEK PARÇA İMLT ) İŞYERIMIZIN TASINMASINDAN DOLAYI İŞYERINDE AYRILMAK ZORUNDA KALDIK . GEBZEYE TAŞINDIGI İÇİN . DEVAMLI MERCEDES DE ( RAFTABANI .R1 .R2 OKUMALARIN MANTAJINIYOPIYORDUM . OTO YETEK PARÇA URETIMI VE MONTAJINDA DENEYIMLIYIMVE ÇOK PIRATIGIM SADECE BANA BIR ŞANS VERILMESINI ÇOK İSTIYORUM . SAYGI DEGER MERCEDES ÇALİŞAN USDUZEY YONETICILERINDEN TEK İSTEDIG BU İŞİMİ COK SEVIYORUM . LUTFEN BU MSJ DIKKATE ALIRSANIZ COK MUTLU OLURUM ÇOK TEŞEKURLER . SAYGILARIMLA . İST / ESENYURTTA IKAMET EDIYORUM 0533 168 31 84 . REFARANS FARPLAS GENEL MUDURU .ALİ RIZA AKTAR VE SONER BAŞKOY LUTFEN BIR HABER BEKLIYORUM İŞYERIMIN TAŞINDIGINDAN BERI BOŞUM. EVLİYIM BIR ÇOCUK BABASIYIM KIRADAYIM 28 YASINDAYIM BU MSJ DIKKATE ALINMASINI İSTIYORUMSIZDEN RICAM

 3. Öncelikle sizlere tesekkur ederim ben ilkokul mezunuyum 12yıl mercedes özel serviste caliştim kendimi gelistirmek icin yetkili serviste calismak istiyorum ama lise mezunu istendigini soyluyorlar bu ne yapabilirim bir oneri istiyorum saygılarımla…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*