İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mamak Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Mamak Belediyesi Personel Alımı

Mamak’ta ikamet eden ve aynı zamanda sağlam ve düzenli bir gelir elde edebilecekleri bir iş arayan vatandaşlar için en iyi seçeneklerden birisi de Mamak Belediyesi personel alımı olmaktadır.

Yılın çeşitli dönemlerinde alım gerçekleştiren Mamak Belediyesi, bu alımlar kapsamında; işçi, memur ve çeşitli düzeylerde personel alımını gerçekleştirmektedir. Adayların dikkat etmeleri gereken önemli bir ayrıntı ise Mamak Belediyesi personel alımı ilanlarının sözleşmeli, kısa ya da uzun vadeli olarak farklılık gösteriyor olmasıdır.

Öyle ki Mamak için son alımları dikkate aldığımızda sadece 2 ay süreli sözleşmeli alımların yapıldığını dahi görebilmekteyiz. Adayların dikkate almaları gereken bir diğer önemli ayrıntı da, başvuruda herhangi bir vasfın istenilip, istenilmediği ile ilgilidir.

Mamak Belediyesi Personel Alımı

Mamak Belediyesi İşçi Alımı

Genellikle “beden işçisi” şeklinde gerçekleştirilen Mamak Belediyesi işçi alımı ilanları da adayların ilgili koşullara uygunluk göstermeleri durumunda kabul edilme olasılıkları oldukça yüksektir. Çoğu zaman herhangi bir KPSS gibi bir sınav koşulu gerektirmeyen bu kadrolarda, eğitim düzeyi ya da vasıf da önemli olmamaktadır.

Özellikle de vasıfsız iş ilanları için araştırma yapan vatandaşların Mamak Belediyesi işçi alımları ile ilgili duyuruları güncel bir şekilde takip ederek, özel sektör koşullarına kıyasla çok daha iyi koşullarda işçi personel olarak görev yapmaları mümkündür. Tıpkı memur alımlarında olduğu gibi işçi alımlarında da belirli bir süreli ya da daimi olabilmektedir. Bu durumu ilan ayrıntısında öğrenebilirsiniz.

Mamak Belediyesi Memur Alımı

Mamak Belediyesi memur alımı için artık KPSS çok da önemli değil fakat bu her memur kadrosu için geçerli olmayabiliyor. Özellikle de söz konusu memurluk kadroları olduğunda, kişinin eğitim durumu, sertifikaları ya da hangi branşı tamamladığı gibi ayrıntılar önemli olmaktadır.

Belediye bünyesinde alımlar hem yerel işletme faaliyetlerinde, hem de kurum ile ortak çalışan şirketlerdeki ilgili birimlere yönelik alımlar olmaktadır. Dolayısıyla Mamak ilçesinde Belediyenin dâhil olduğu her türlü sosyal, kültürel ya da farklı sektörel çalışma ve projelerde görev alacak memurların alımı da buna göre yapılmaktadır. Bu da, farklı meslek kollarında Mamak Belediyesi memur alımlarının kısa ya da uzun vadeli olarak gerçekleşmesi anlamına gelmektedir.

Mamak İş İlanları

Mamak’ta ikamet eden ve aynı zamanda iş arayan vatandaşlar, ihtiyaç duydukları vasıflı ya da vasıfsız duyuruları, Mamak iş ilanları sayfası üzerinden güncel olarak takip edebilir ve bulabilir. Web sitemizde sizlere hem özel sektörde hem de belediye bünyesinde alımları güncel olarak sunmaktayız. Böylelikle sizin için en ideal iş ilanına başvurabilir ve yeni işinizde görev alabilirsiniz.

Mamak iş ilanları güncel:

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de mamak iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Halil İbrahim Kocamaz 21 Şubat 2018

    Mekanik bakım onarım kültür merkezi sahne mekanik sıhhi tesisat ve kalorifer tesisatı bakimi05468695970

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir