Konak Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Konak Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Konak güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın

Halka kaliteli hizmetleri ulaşılabilir şekilde sunan Konak Belediyesi, büyümesine hızlı bir şekilde devam etmektedir. Sunduğu hizmetlerin kalitesini sürekli arttıran kurum, dinamik bir yapıya sahiptir. Bu nedenle yeni çalışanlara gereksinim duyabilmektedir.

Alımlar gereksinimlere, boş kadrolara göre şekillendiği için hangi zamanda yayınlandıkları farklılık gösterebilmektedir. Bu durum aynı zamanda alım yapılan pozisyonu da değiştirebilmektedir. Dolayısıyla birçok vatandaş kendi yetkinliğine uygun seçenekleri görebilmektedir.

Konak Belediyesi Personel Alımı

Doğaya ve çevreye saygılı projeler üreten Konak Belediyesi, vatandaşlar sunduğu tüm aktivite ve faaliyetleri insan ve toplum odaklı olarak hazırlamaktadır.

 1. Memur
 2. Şoför
 3. Arşivci
 4. Temizlik İşleri Görevlisi
 5. Zabıta
 6. Güvenlik
 7. Park ve Bahçe İşçisi

Karşıyaka’da yaşıyorsanız, belediye ilanları kontrol ederek farklı duyurulara da ulaşabilirsiniz. Ardından tüm ayrıntıları görerek müracaat edebilirsiniz.

Konak Belediyesi İş İlanları

Belediyelerin yayınladığı iş ilanları birçok insanın ilgisini çektiği için, Konak Belediyesinin duyuruları yakından takip edilmektedir. Buna özellikle bir kamu kurumunda çalışmak isteyenler dahil olmaktadır.

Eğer kariyer hayatınıza Konak Belediyesinde devam etmek istiyorsanız, ilanların ihtiyaçlara göre yayınlandığı ilk önce bilinmelidir. Alım zamanları farklılaştığı için her gün araştırma yapılmalıdır. Böylece yayınlandığı zaman, tarihleri geçmeden gerekli işlemleri yapmanız mümkün olur.

Bu sebeple resmi sitesini düzenli olarak incelerseniz, gerekli bilgileri yayınlandığı zaman vakit kaybetmeden öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak Resmi Gazete, İŞKUR ve ilan.gov.tr gibi adresleri de düzenli şekilde inceleyebilirsiniz.

Konak Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Devlet bünyesinde çalışmak günümüzde birçok kişiye çekici gelmektedir. Kamu kurumları gereksinimlerine göre ilanlar yayınladığı için, düzenli şekilde gerekli incelemeler yapılmalıdır. Bu Konak Belediyesi için de geçerlidir.

Kurum tarafından yayınlanan ilanlar ve pozisyon her yıl farklılık gösterebilmektedir. Bunların içerisine memur ve işçi gibi kadrolar da girdiği için, çok sayıda vatandaş yetkinliğine göre ilanları bulabilmektedir.

Çalışanları arasında ayrım yapmamakta olan Konak Belediyesi, eşitlikçi bir bakış açısına sahiptir. Personel, sosyal haklardan tatmin edici olarak yararlandırılmaktadır.

Konak Belediyesi İş Başvurusu

Bölgede kaliteli hizmetleri ulaşılabilir şekilde sunan Konak Belediyesi, çalışan gereksinimleri duyabildiği için iş ilanları verebilmektedir. İşe alımlar, kurumun kesinti ve aksaklık olmadan hizmet vermesine yardım etmekte, büyümesini hızlandırmaktadır.

Buna ek olarak iş arayanlara da bu durum yeni fırsatlar doğurmaktadır. Bunları değerlendirmek isteyenler ilk olarak açık pozisyonları bulmak için sürekli incelemelidir.

İlanların bulunması ardından müracaat tarihleri incelenmeli, buna göre son gün geçmeden gerekli işlemlerin hepsi tamamlanmalıdır. Adaylar hangi pozisyona başvuruyorsa, bunun için aranan nitelikleri sağladığını da teyit etmelidir.

İlan ayrıntılı olarak incelendikten sonra müracaat için duyuruda geçen adrese gidilmesi yeterlidir.

Konak İş İlanları

İzmir’in Konak ilçesinde yaşıyorsanız, belediye dışında da değerlendirebileceğiniz iş olanakları vardır. Bunlar hakkında bilgiyi sitemizi kullanarak almanız mümkündür.

No Pozisyonlar
1 Uluslararası Satış Temsilcisi
2 Satış Destek Uzman Yardımcısı
3 Yapı Malzemeleri Satış Uzmanı
4 International Sales Representative
5 Sağlık Satış Temsilcisi
6 Satış Danışmanı İzmir
7 Représentant Des Ventes Internationales
8 Görsel Sanatlar Öğretmeni
9 Psikolojik Danışman ve Rehberlik Uzmanları
10 Felsefe Öğretmeni
11 İçerik Editörü
12 Mekanik Tesisat Teknikeri

Güncel Konak İş İlanları için TIKLAYIN.

21 Comments

 1. Belediye bünyesince iş arıyorum izmir gültepede torsta ikamet ediyorum b sınıf ehliyetim var serecelerim pisko tekniğin şöfer tanıtım kartım takoğrafım var yardımcı olursanız sevinirim şoförlük haricinde çalışa bilirim yetkililere arz ederim.

 2. Merhaba açıköğretim lise okuyorum iki çocuğum var eşim çalışmıyor böbrek rahatsızlığından dolayı birçok yerde temizlik işlerinde çalışayım belediye bünyesinde temizlik işlerinde çalışmak istiyorum çocuklarımın eğitim masraflarını karşılayamıyor um acil iş ihticim var

 3. Meraba izmir konak doğumluyum ismim Ahmet köseoglu 36 yaşındayım E sınıfı ehliyetim var src 2 src 4 dijital ehliyet piskoteknik hepsi var yardımcı olursanız sevinirim bir izmirli olarak izmir halkımıza güvenli bir şekilde hizmet etmek isterim teşekkürler

 4. Merhaba 1984 doğumluyum ilkokul mezunuyum daha önce aşçılık ve caycilik yaptim belediye bunyesinde ne iş olsa yaparım evim kira esim asgari ücretle çalışıyor bir çocuğum var çalışıp onu okutmak istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

 5. Merhaba daha önce hastane personeli olarak çalıştım Eşrefpaşa büyükşehir belediye Hastanesi’nde calisa bilirim

 6. İlk okul mezunuyum okulda temizlik personeli olarak çalıştım doğma büyüme izmirliyim 80 doğumluyum çok acil iş arıyorum astım hastası kızım var belediyeye temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum

 7. Guzel gunler
  Mart 2020den beridir issizim. Dayanacak gucum kudretim kalmadi.
  Belediye bunyesinde calismak ocin 10.subatta cv. Bankasina cv. Gonderdim.
  Geri donus yapilmiyor is ilanlari acilmasina ragmen. Askerligimi gemici ve dalgic olarak yaptim. Turizm yiyecek icecek soktorunde calistim.
  Sadece duzene girebilmek ve insanca yasayabilmek icin yardimlarinizi bekliyorum.
  Saygilarimla.

 8. Atatürk ticaret meslek lisesi mezunuyum 31 yaşındayım yemekhane hizmeti temizlik işi için istiyorum

 9. Merhaba E Sınıfı Ehliyetim var. Şoför olarak Olur, Park Bahçe Temizlik İşleri olur. Belediye bünyesinde iş arıyorum. Açık Öğretim Lise Okuyorum. Saygılarımla

 10. Merhaba E Sınıfı Ehliyetim var. Şoför olarak olur, Park Bahçe temizlik İşleri olur. Belediye bünyesinde İş arıyorum. Saygılarımla

 11. Merhaba konak belediyesinin bünyesinde iş arıyorum temizlik işleri park bahçe işleri 1 senedir iş arıyorum yardımcı olursanız memnun olurum tşk ederim.

 12. ilkokul Megzunuyum 1972 dogumluyum temizlik personeli olarak işe başlamak istiyorum

 13. Ticaret Meslek lisesi mezunuyum43 yaşındayım temizlik bölmünde çalışmak istiyorum

  • Ticaret Meslek lisesi mezunuyum43 yaşındayım temizlik bölmünde çalışmak istiyorum

 14. merhabalar ben belediyenin sağlık hizmetlerinde çalışmak için iş arıyorum hemşireyim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*