İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Konak Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Konak Belediyesi Personel Alımı

İş bulmak isteyen vatandaşlar için internet güzel bir imkândır. İnternet üzerinden iş bulmaya olanak sağlayan pek çok web siteleri mevcut ancak bu web siteleri arasında özellikle de Konak Belediyesi personel alımı başvurularına yönelik güncel ilanları bulabilmek oldukça zordur. Bu anlamda Personelalimi.gen.tr sitemiz üzerinden güncel olarak Konak Belediyesinin her düzeydeki personel alımlarına yer vermekteyiz.

İzmir’in en popüler ilçelerinden birisi olan Konak’ta ikamet etmekte olan vatandaşların, Belediye’nin farklı düzeylerdeki işçi, memur ve genel personel alımlarına başvuruda bulunarak, Belediye bünyesinde kadroya dahil olarak çalışabilmeleri mümkündür. Çalışma süreleri genel olarak ilgili iş koluna göre belirlenir. Çalışma ücreti ise genellikle en az asgari ücret olarak belirtilmektedir. Bu ücret bedelinin altında sigortasız işçi çalıştırılması kanunlarımıza göre yasaktır.

Konak Belediyesi Personel Alımı

Konak Belediyesi İşçi Alımı

Özellikle de belirli bir mesleki dalda uzman düzeye sahip olmayan vatandaşlar için işçi alımı önem arz etmektedir. Konak Belediyesi işçi alımı pek çok farklı alanlar için gerçekleştirilebilmektedir. Müracaat edebileceğiniz başlıca alanlar, belediyenin faaliyet gösterdiği sektörler olabileceği gibi çeşitli şirketlerin bölümleri de olabilmektedir.

Konak Belediyesi işçi alımı kategorisine başvuruda bulunarak, kabul edilme olasılığını yükseltmiş olursunuz. Çoğu zaman bu türden alımlardan en düşük eğitim seviyesi ilk öğretim ya da lise olarak belirlenmektedir. Bu da kolayca başvuru yapabileceğiniz anlamına geliyor. Adayların dikkat etmesi gereken temel ayrıntıların başında ise başvuru tarihleri gelmektedir. Hiç bir ilan için başvuru, tarihlerin geçmesi sonrasında yapılamamaktadır.

Konak Belediyesi Memur Alımı

En az lise düzeyinden mezun olan adayların, memur kadrolarına alınabilme olasılıkları bulunmaktadır. Konak Belediyesi memur alımı her ne kadar eğitim seviyesi en az lise düzeyinden mezun olanlar için de uygun olsa da, kimi zaman memur ataması içeriğine bağlı olarak, adayların en az ön lisans ya da lisans düzeyinde olması istenebiliyor.

Kimi kadrolarda ise hem ön lisans yada lisans hem de belirli bir fakülteden veya branştan mezun olmak gibi şartlar aranıyor. Bu şartları karşılıyor olmanız durumunda Konak Belediyesi memur alımları başvurusu yaparak, atanma ihtimalinizi yükseltebilirsiniz.

Müracaat sırasında veya sonrasında istenilen belgeleri, eksizsiz ve istenilen tarih aralığında teslim etmeniz gereklidir. Evraklar genellikle kurumun web sitesi üzerinden ilan edilmektedir. Ancak alım KPSS üzerinden yapılacaksa, talep edilen belgeler ÖSYM’nin sitesinden duyurulmaktadır.

Konak İş İlanları

Özellikle de bir süredir pek çok şekilde iş aramakta olan vatandaşlar için Konak iş ilanları listemizi günlük takip etmelerini öneririz. İnternet ortamında pek çok Konak iş ilanları siteleri bulunmaktadır fakat Personelalimi.gen.tr, bu siteler arasında sizlere en güncel alımları sunan bir site olma özelliğindedir…

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de konak iş ilanlarına bakabilirsiniz.

2 Yorum

  1. TÜLAY AYDIN 9 Ocak 2018

    merhabalar ben belediyenin sağlık hizmetlerinde çalışmak için iş arıyorum hemşireyim.

  2. NACİ AYDIN 9 Ocak 2018

    sosyoloji mezunuyum iş arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir