Kapadokya Havalimanı İş İlanları 2023

Kapadokya Havalimanı İş İlanları

Havalimanları içerisinde uygun bir işiniz olsun istiyorsanız havalimanı iş ilanları ve detaylarına bakabilir, yeni açılan havalimanlarında kendinize uygun işler bulabilirsiniz. Özellikle güvenlik personeli anlamında bulabileceğiniz bu yeni işler içerisinde siz de koşullara uyum sağlayarak başvuru yapabilirsiniz.

Kapadokya Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu için yaşınızın en az 18 olması gerekir. Güvenlik personeli olarak giriş yapacaksanız aranan bir boy değeri vardır. Bu boy değeri kadın için en az 1.65 cm olurken erkek için en az 1.70 cm olmaktadır.

Ayrıca hiçbir adli sicil kaydınızın olmaması ve yasal anlamda kamusal cezanızın olmaması da önemlidir. Lise ve dengi okullardan mezun olma şartı da vardır. Havalimanı personel alımı için askerliğinizi de yapmış olmalısınız.

Kapadokya Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları için başvuru yapanlar sadece dış görünüş değil, insan ilişkileri anlamında da iyi olmalıdır. İyi iletişim kuran ve dinamik insanlar her zaman diğerlerine oranla daha çok tercih edilir. Hava alanı iş başvurusu yapanların diksiyonu düzgün ve tercihen yabancı dil bilen insanlar olması da gerekmektedir.

Kapadokya Havalimanı Personel Alımı

Hava alanı personel alımı için sağlık raporu da isteyeceğinden sağlığınızdan emin olmalı ve tüm sağlık evraklarını eksiksiz bir şekilde iletmelisiniz.

Havalimanı işçi alımı için sizden isteyeceği diğer bilgilerin de doğruluğu açısından evraklarla kanıtlanmasını isteyecektir. Daha detaylı bilgi için başvuracağınız havalimanına da gidebilir ve sorabilirsiniz diyebiliriz.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

 

1 Comment

  1. Merhaba ben Soner yüzde yüz engelli raporum var ama çalışabilir raporum da var hastalığım fiziksel veya zihinsel değildir kroniktir üniversite bitirdim grafik tasarım bölümü mezunuyum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*