ICBC Turkey Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

ICBC Turkey’de çalışmak isteyen adaylara müjde. ICBC Turkey bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve ICBC Turkey personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

ICBC Turkey bireysel, kurumsal, ticari ve KOBİ bankacılık alanlarında hizmet göstermekte, çok yönlü finans kuruluşlarından birisi konumunda bulunmaktadır. 21 Mayıs 2015 tarihine kadar GSD Grubu bünyesinde bulunmasına karşın 29 Nisan 2014’te ana hissedarı GSD Holding sahip olduğu yüzde 75,50’lik payını Industrialand Commercial Bank of China Limited (ICBC) şirketine satmıştır.

Ülkemizde 44 şubesi ile hizmet vermeye devam eden banka, finansal ağdaki etkinliğini her geçen gün arttırmaya çalışmakta, bunun için yeni iş pozisyonları yaratarak bünyesinde çalışacak kişiler aramaktadır.

ICBC Turkey Personel Alımı ve İş İlanları

ICBC Turkey İş İlanları

ICBC Turkey yıllık insan kaynağı planlaması doğrultusunda ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için personel alımı yapmaktadır. Alımlar deneyimli ya da deneyimsiz adaylar arasından gerçekleştirilmekte, bankanın çalıştığı kariyer siteleri aracılığıyla başvurular kabul edilmektedir.

Raportör
Son Başvuru Tarihi
05 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Yönetici / Yönetmen Yardımcısı
Son Başvuru Tarihi
09 Kasım 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Bireysel Pazarlama Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
06 Kasım 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)
Operasyon Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
12 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kayseri
fatgpt
Kurumsal Pazarlama Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
16 Kasım 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Kurumsal Pazarlama Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
11 Kasım 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Adaylar sınav ve görüşme (mülakat) ile belirlenmekte, deneyimli adayların niteliklerine göre ilgili yöneticiler ve İnsan Kaynakları Bölümü tarafından mülakatları yapılmaktadır. Deneyimli adaylar için sınav aşaması bulunmamakta, deneyimsiz adaylar ise mülakatla birlikte görev detaylarına göre genel yetenek, kişilik testi ve İngilizce sınavlarına alınmaktadır. Başarılı olanlar eğitimlerden sonra uygun pozisyonlara yerleştirilmektedirler.

Nasıl Başvurulur?

ICBC Turkeyiş başvurularına iki platformdan ulaşabilirsiniz. Bunlardan birincisi kariyer.net ikincisi yenibiris.com sayfalarıdır. Buralarda bankanın sayfası olmakta, açık pozisyonlar buradan duyurulmaktadır. Eğer herhangi birinde kaydınız varsa ve CV’niz bulunuyorsa size uygun ilanlara kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Pozisyon Açıklamaları:

  • Gişe görevlisi: Banka şube gişelerinde görev yapmak. Müşterilerin başvurduğu kredi kartı işlemlerini, kredi işlemlerini, hesap açtırma, para gönderme, para çekme ve daha pek çok işlemi yerine getirmek. Banka ile müşteriler arasındaki para akışını sağlamak.
  • Bireysel müşteri temsilcisi: Müşterilerin şikayetlerini gidermek, gelen soruları cevaplamak, hizmet ve ürünler hakkında müşterileri bilgilendirmek, iade işlemleri yapmak, sipariş kabul etmek.
  • Müşteri hizmetleri temsilcisi: Bankanın müşteri iletişim merkezine gelen telefonları karşılayarak müşterilerin sorularına cevap vermek. Gerekli bütün bankacılık işlem ve hizmetlerinin yerine getirilmesini sağlamak.
  • Güvenlik görevlisi: Bankanıngüvenliğini sağlamak. Şubelerde bankaya giren müşterilerin gişe işlemlerinde yardımcı olmak, bankada işlemlerin daha düzenli yürütülmesine katkı sağlamak, para transferlerinde görev alıp güvenlik önlemlerini almak.
  • Saha satış personeli: Banka adına sahada olmak. Görevlendirme ile gidilen yerlerde bankanın ürün ve hizmetlerini tanıtmak, bankaya yeni müşteriler kazandırmak. Eski müşterilere yeni hizmetlerin tanıtımını yaparak yeni hizmet satın almalarını sağlamak.
  • Çaycı: Banka şubelerinde personel ve misafirlerin içecek ihtiyaçlarını karşılayarak gerekli ikramların sunulmasını sağlamak.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma 08:30 – 17:30, Cumartesi-Pazar günleri tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: Antalya, İzmir, İstanbul, Adana, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Eskişehir, İskenderun, Kayseri, Konya, Mersin, Muğla, Samsun, Trabzon, Uşak, Ankara.

fatgpt

1 Comment

  1. Ankara’da yaşıyorum banka çay tecrübem var değerlendirirseniz sevinirim 0543 288 11 02

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*