Gebze Fatih Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Eski bir tarihe sahip olan Gebze Fatih Devlet Hastanesi, Kocaeli’nin Gebze ilçesinde bulunmaktadır. 1981 senesinde SSK Gebze Dispanseri olarak planlanmıştır. Ancak 1999 senesinde yaşanan Marmara Depremi sebebiyle 11 Eylül 1999 tarihinde hastane yapılmıştır.

2005 yılının Şubat ayı içerisinde Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına Devredilen kurum, bundan sonra günümüzdeki adını almıştır.

Bünyesinde çok sayıda birim olan kurum, sağlığın her branşında hizmet vermektedir. 2 katlı, 4500 metrekare alan üzerine kurulu ve 1785 metrekarelik kapalı alanı bulunan bir semt polikliniğe de sahiptir.

Gebze Fatih Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Gebze Fatih Devlet Hastanesi İş İlanları

Gebze Fatih Devlet Hastanesinde çalışan kadrosu bakımından oldukça geniş bir yapıya sahiptir. Bünyesinde farklı departmanlar olup her birinin bünyesinde destek, idari ve medikal anlamda hizmet veren personeller vardır.

Buna karşılık gelişmesine sürekli devam eden kurum yeni personel ihtiyaçlarına da sahiptir. Bu nedenle yılın farklı zamanlarında, farklı pozisyonlara yönelik alımlar yapılmaktadır. Böylece iş arayan vatandaşlara da yeni fırsatlar oluşmaktadır. Siz de iş arıyorsanız, söz konusu ilanları takip ederek başvuru yapabilirsiniz.

Son başvuru tarihlerini kaçırmadan her gün takip etmek gerektiği için ilan.gov.tr ve İŞKUR gibi bazı platformlar incelenebilir.

Gebze Fatih Devlet Hastanesi Personel Alımı

Devlete bağlı bir sağlık kurumu olan Gebze Fatih Devlet Hastanesi iş alımları yapmaktadır. Kuruma başvuru yapılması için aktif ilanlar olması gerektiği için, adayların ilerleyen tarihlerde de sürekli incelemesi gerekir.

Bununla birlikte ilan açıldığında hemen başvurmak yerine genel ve özel şartlar aranmalıdır. Zira alım yapılabilecek birçok pozisyon olup bunların hepsi her adaya uygun olmayabilir. Eğer hizmetli, sözleşmeli memur ya da bakıcı gibi bir takım karolara başvuracaksanız Kamu Personeli Seçme Sınavı gerekir. Dolayısıyla ilanlar çıkmadan önce bu sınava girip, yeterli puanı kazanmanız şarttır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*