Esen Plastik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Esen Plastik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Esen Plastik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Esen Plastik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Esen Plastik Personel Alımı ve İş İlanları

Esen Plastik Personel Alımı

1976’dan günümüze altyapı, üstyapı, zirai sulama için ürettiği tüm boru çeşitleriyle sektöründe bir dev, Esen Plastik A.Ş…1985’de PVC Panjur, Lambri ve Asma Tavan üretmek amacı ile kurulan ve sonrasında PVC kapı ve pencere profillerinde modern üretim tesisi ve yenilikçi tasarımlarıyla kalitesini birleştirerek yükselen marka Esenpen…

PVC kapı, pencere ve panjur profili üretiminde kullandığı ileri teknolojisi, plastik boru ve ekipmanlarındaki zengin bir yelpazeye sahip kaliteli ürünlerini yurtiçi ve yurt dışı müşterilerine sunmakta olan Esen Plastik; ulusal kalite hareketi içerisindeki gurur verici konumunun ve tüm çalışmaları ile hedeflediği koşulsuz tüketici memnuniyetinin ötesinde organize yapısıyla, dünya şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Esen Plastik İş İlanları

Hedef ve İlkelerden yola çıkarak, doğru pozisyona doğru adayları yerleştirebilmek için sürekli çalışmalarımız devam ediyor.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Üretim İşçisi İzmir +1 il daha
2 İnsan Kaynakları Yöneticisi / Yönetmeni İzmir

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*