Dimer Mermer Personel Alımı ve İş İlanları 2023

dimer

Dimer Mermer personel alımı yapacak!

Dimer Mermer iş başvurusu yaparak sizde Dimer Mermer ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Dimer Mermer personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Dimer Mermer eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Dimer Mermer insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

DİMER, Maden ve Mermer sahaları aramak ve bu alanlarda üretim yapmak amacıyla 1988 yılında Diyarbakır’da kuruldu. 1997 yılına kadar şirketin toplam çalışan sayısı 30 civarındaydı ve şirket iki ocak ile bir yönetim ofisinden ibaretti. Ocaklarda sadece blok mermer üretimi yapılıyordu. 2000 yılına gelindiğinde, ocak sayısı üçe yükselmiş, Diyarbakır Organize Sanayi sitesinde ilk fabrika kurulmuş, çalışan sayısı ise 100’ü bulmuştu. Artık ürünler sadece blok halinde değil işlenmiş olarak da pazarlanıyordu. Bu arada şirket dış pazarlara da açılmıştı.

Bugün çalışan sayısı 450‘ye ulaşmış olan DİMER MERMER, sektörün lider firmaları arasındaki seçkin yerini her yıl daha da güçlendirerek sürdürmektedir. DİMER, Diyarbakır’dan sonra Adıyaman’ın da mermer ili olmasına öncülük etmiş olmaktan ayrı bir gurur duyar. Bu arada, Akdeniz mermerlerini işlemek amacı ile Mersin’de yeni bir fabrika kurmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Başvuru için tıklayın.

2 Comments

  1. Silahsız özel güvenlik belgem var aynı zamanda kamyon şoförüyum d sınıfı ehliyet src 4 belgesi mevcut Muğla Bodrum yalıkavak d plaj evlerinde 19 özel güvenlik görevlisi olarak çalıştım Kahramanmaraş /elbistan da ikametgah ediyorum

  2. mermer granit montaj ustasıyım 06 01 1972 afyon dinarlıyım tercihim yurt dışı rusyada ve ırakda çalışdım dogaltaş ustalık diblomam vardır 3 arkadaşız tel 05382173086 02324675523 izmir bornova saygılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*