Corendon Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Corendon’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Corendon bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Corendon personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Corendon Personel Alımı ve İş İlanları

Corendon Personel Alımı

2000’li yılların başında Hollanda’da bir tur operatörü olarak kurulan Corendon, zaman içerisinde hava taşımacılığı, incoming ve otelcilik sektörlerinde de uzmanlaşarak uluslararası bir turizm grubuna dönüşmüştür.

Corendon İş İlanları

Yolculuğuna 2005 yılında ‘Fark Yaratın’ sloganı ile başlayan Corendon Havayolu, Corendon Turizm grubunun ilk havayolu şirketidir. 2017 yılında Malta bayrağı altında kurulan kardeş şirketimiz Corendon Avrupa havayolu şirketi ile birlikte 45 ülkede 145 destinasyonda uçuşlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Sistem Güvenlik Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
21 Ekim 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Antalya(Mura…

Eğer siz de tutkulu ve öncü bir ekip ile dinamik ve genç bir şirkete dahil olmak istiyorsanız, ekibimize katılın ve birlikte fark yaratmaya devam edelim. Profesyonel deneyimlerinize ve kişisel profilinize uygun pozisyonlarımız için başvurunuzu dört gözle bekliyoruz.

Corendon Benzer İş İlanları

1 Comment

  1. merhaba. mng teknikte 12 yıl çalıştım GALEY troley uçak yemek arabası mekanik tamir bakım onarım boya iş lerini yaptım. bana ulaşıcanız telefon. 0532 486 74 16

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*