Ets Tur Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Ets Tur’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Ets Tur bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Ets Tur personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ets Tur Personel Alımı ve İş İlanları

Ets Tur Personel Alımı

Etstur olarak, misafirlerimize kaliteli hizmet ve “hayal ettikleri tatili” sunabilmek için en önemli kaynağımızın çalışanlarımız olduğuna inanıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana omuz omuza çalıştığımız ve aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla birlikte, değişen ülke ve dünya koşullarının gerektirdiği yeni davranış ve hedefleri kurum kültürümüze dâhil etmek için çabalıyoruz.

Ets Tur İş İlanları

Pozisyon Lokasyon
Java Developer İstanbul(Asya)
Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya)
User Researcher İstanbul(Asya)
Front-End Developer İstanbul(Asya)
IOS Mobil Developer (Antalya) Antalya
Kurumsal İletişim ve Marka Uzman Yrd (Rusça Bilen) İstanbul(Asya)
Misafir İlişkileri Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya)
Software Test Specialist İstanbul(Asya)
Android Mobile Developer İstanbul(Asya)
Genel Muhasebe Kıdemli Uzmanı İstanbul(Asya)
Engelli Personel İstanbul(Asya)
Front-End Developer (Antalya) Antalya
Maliyet ve Gelir Kontrol Uzman / Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya)
Java Developer (Antalya) Antalya
Test Automation Specialist İstanbul(Asya)
Satış Uzman Yardımcısı (Harbiye Satış Ofisi) İstanbul(Avr.)
Finans Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya)
Ucuzabilet Uçak Bileti Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya)

Tüm iş ilanlarımız, kurumsal sayfamızın yanı sıra www.kariyer.net, www.yenibiris.com, www.secretcv.com ve www.linkedin.com adreslerinde yayımlanmaktadır. Bu mecralar üzerinden açık pozisyonlarımız için iş başvurusu yapabileceğiniz gibi buraya tıklayarak da özgeçmişinizi yükleyebilirsiniz.

Yıllık bütçe planı doğrultusunda açık pozisyonlara İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından istihdam sağlanıyor. Açık pozisyonlar için öncelikli olarak aday araştırılmasının şirket içerisinden yapılması ilkesini esas alıyoruz. İşe alım süreci minimum 2 aşamalı mülakat sistemi ile gerçekleştirilmekle birlikte belirli pozisyonlar için yazılı-sözlü test uygulamaları devreye alınıyor.

Mülakat sürecinde olumlu bulunan ve psikometrik test sonuçları uygun olan adaylara görev teklifi yapılıyor. Herhangi bir pozisyonda değerlendirilemeyen adaylara mail yolu ile İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından bilgilendiriliyor.

Benzer İş İlanları

2 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*