Dorak Turizm Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Dorak Turizm’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Dorak Turizm bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Dorak Turizm personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Dorak Turizm Personel Alımı ve İş İlanları

Dorak Turizm Personel Alımı

Dorak Holding, küreselleşen dünyada en önemli sermayesinin İnsan Kaynakları olduğunun bilincindedir. Çalışanlarının motivasyon ve memnuniyeti ile kendi gelişim ve büyümesini gerçekleştirirken, topluma da faydalı olmayı amaçlayan Dorak Holding, çalıştığı kurumun geleceğiyle kendi yaşamını bütünleştiren ve yaptığı çalışmalarla değer yaratan insanların aynı potada eridiği bir İnsan Kaynakları profili oluşturmuştur. Dorak Holding kalitesini genişletmesi adına; eğitim, performans değerlendirme, kariyer planlama gibi İK çalışmaları olmazsa olmazlarındandır.

Dorak Turizm İş İlanları

Pozisyon Lokasyon
Restoran Karşılama Hostesi Ankara
Çay Servis ve Temizlik Elemanı İstanbul (Tümü)
Genel Başvuru İstanbul(Avr.)
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.)
Sosyal Medya Uzmanı İstanbul(Avr.)
Resepsiyonist İstanbul(Avr.)
Kat Hizmetleri Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.)
Banket Satış Yetkilisi İstanbul(Avr.)
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Avr.)
Garson İstanbul(Avr.)
Maliyet Kontrol Uzmanı İstanbul (Tümü)
Garson İstanbul(Avr.)
Teknik Servis Personeli İstanbul(Avr.)
Bellboy İstanbul(Avr.)
Resepsiyonist İstanbul(Avr.)
Misafir İlişkileri Görevlisi İstanbul(Avr.)
Demi Chef De Partie ( A La Carte) İstanbul(Avr.)
Kat Hizmetleri Görevlisi İstanbul(Avr.)
Kasiyer İstanbul(Avr.)
Mutfak Komisi İstanbul(Avr.)

Kariyer Günleri: Dorak Holding, öncelikle yoğun faaliyetlerinin olduğu Kapadokya Bölgesi’de katıldığı Kariyer Günleri organizasyonlarıyla, grup hakkında bilgi edinmek, iş ve staj başvurularını gerçekleştirmek isteyen öğrencileri ile buluşmaktadır.

Yönetici Adayı Yetiştirme: Dorak Holding üniversiteden yeni mezun olmuş, yetkinlikleri ve potansiyeli yüksek yeni mezunları holding bünyesine kazandırmak ve kurum misyonu doğrultusunda gelecekteki yöneticilerini yetiştirmektir.

Ücret Yönetimi: Dorak Holding’de eğitim seviyelerini ve iş tecrübelerini baz alan ücretlendirme sistemi uygulanmaktadır. Dorak Holding Grup şirketleri bazında ücret politikaları; şirket içi denge, ücret araştırmaları, bireysel performans ve ekonomik verilere bakılarak belirlenir.

http://dorakholding.com.tr/tr/kurumsal-is_firsatlari.html

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*