İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Setur Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Setur Personel Alımı Yapacak

Setur’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Setur bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Setur personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Setur iş başvurusu

Firma Hakkında

Koç Holding tarafından kurulan Setur, Türkiye’nin ilk ve öncü turizm şirketlerindendir. Setur’un verdiği hizmetler; yurtdışı ve yurtiçi turları, uçak bilet satışı, kongre ve etkinlik organizasyonları ile turizm alanında kaliteli ve istikrarlı bir şekilde hizmet vermektedir. Setur, duty free, marina işletmeciliği ve özel havacılık sektörlerinde de aktif bir şekilde rol almaktadır.

BCD TRAVEL’ın Türkiye temsilcisi Setur, Türkiye’nin birçok noktasında farklı turizm hizmetleri sunan seyahat acentelerine sahiptir. Yetkili ve sanal satış acenteleri ve duty free mağazaları ile yaklaşık 1500 deneyimli çalışanıyla turizm hizmeti vermektedir.

Her daim büyüme gösteren Setur bünyesine her gecen gün daha fazla elaman alımı yapmaktadır. Setur, 2018 yılı için yeni personel alımı yapacaklarını da duyurdu.

Setur çalışma şartları; hafta içi 09:00 – 18:00 arası çalışılmaktadır. Çalışma saatleri bölüm ve yere göre değişiklik göstermektedir. Çalışılacak pozisyon ve alana göre eğitim kriteri değişmektedir. En az lise mezunu aranmaktadır.

Erkekler askerlik görevini yapmış olmalı veya muaf olmalıdır. Maaşlar ise 1000-1499 TL arasıdır. Çalışan profiline göre maaş değişmektedir. Sosyal ve yan haklar ise; Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemekhane, Yakacak, Kaza Sigortası, Bayram Yardımı, Bireysel Emeklilik gibi haklarda sağlamaktadır.

Setur İş İlanları

Setur turizm firmasında çalışmak isteyenler için iş ilanları arasında aranan kriterler; ekip çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, bilgisayar kullanımına hakim, öğrenmeye ve gelişmeye açık, iş bilgisine sahip kişiler aranmaktadır.

Setur, şirket bünyesinde çalışmak üzere güvenlik alımı ve engelli personel alımı da yapmaktadır.

Açık Pozisyonlar

 • Kategori Uzmanı
 • Kategori Uzman Yardımcısı
 • İdari İşler Uzman Yardımcısı
 • Tur Satış Temsilcisi
 • Süreç ve Performans Yöneticisi
 • Teknoloji Geliştirme Yöneticisi
 • Müşteri Satış Danışmanı
 • Ofis Görevlisi
 • Operasyon Temsilcisi
 • Finans Uzmanı

Setur İş Başvurusu Formu

Setur işçi alımı süreci insan kaynakları departmanı tarafından yapılmaktadır. Kendinize uygun pozisyon ve alandaki iş ilanlarına, iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz. İş ilanı yayınlayan profesyonel şirketlerin aracılığı ile de başvurunuzu online olarak da yapabilirsiniz.

Setur Marinas’da Staj

Staj başvurularınız için İnsan Kaynakları ile irtibata geçebilirsiniz.

Tel: 0216 346 23 46
E-posta: [email protected]

Başvuru için tıklayın.

Bir yorum

 1. özgür 24 Nisan 2014

  iş arıyorum avcılarda oturuyorum tel 0542 643 90 39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir