Divan Otel Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Divan Otel’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Divan Otel bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Divan Otel personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Divan Otel Personel Alımı ve İş İlanları

Ülkemizde modern turizmin öncüsü kabul edilen Divan, İstanbul’daki ilk oteli ile 1956 yılında hizmet vermeye başladı. Koç topluluğu çatısı altında bulunan şirket, kurulduğu günden bu yana otelcilik, gurme ürünler ve yeme-içme sektörlerinde sadece ülkemizde değil tüm Dünya’da en saygın markalar arasında yer almaktadır.

İstanbul’da 4 Türkiye genelinde iste toplamda 14 Divan Otel bulunmaktadır. Tüm otelleri lüks segmentte bulunan divan modern yapısı, kaliteli hizmet anlayışı ve konuklarına verdiği değer ile ülkemizdeki yerli otelcilik markaları arasında en bilinen isim olan Divan, bulunduğu sektörlerde lider konumda olmaya devam ediyor.

Divan Otel İş İlanları

Güncel olarak Türkiye genelinde bulunan 14 oteli ile müşterilerine hizmet sağlayan Divan Otel, gün geçtikçe daha çok insana ulaşması sebebiyle sahip olduğu insan gücünü arttırmayı hedeflemektedir. Ülkemizin neredeyse her bölgesinde bulunan Divan Otel, depo sorumlusu, temizlik sorumlusu, muhasebe uzmanı ve teknisyen gibi çeşitli meslek gruplarından oldukça fazla personele ihtiyaç duymaktadır. Kariyer platformları ve resmî web adresi üzerinden yayımladığı İş İlanları ile çalışan alımını sürdürmektedir.

Komi – Divan Kuruçeşme İstanbul(Avr.)
Garson – Divan Çukurhan Ankara
Garson – Divan Çorlu Tekirdağ
Garson – Divan Kuruçeşme İstanbul(Avr.)
Teknik Müdür- Divan Mersin Mersin
Steward – Divan Brasserie Akasya İstanbul (Tümü)
Temizlik Görevlisi – Divan Kuruçeşme İstanbul(Avr.)
Barmen – Divan Kalamış Brasserie İstanbul (Tümü)
Garson – Divan Pub Bodrum Muğla
Garson – Divan Pub Ataşehir İstanbul(Asya)
Satış Temsilcisi – Divan Asia İstanbul(Asya)
Doormen-Divan Mersin Mersin
Resepsiyonist – Divan Adana Adana
Steward – Divan Kuruçeşme İstanbul(Avr.)
Garson – Divan Adana Adana
Resepsiyonist – Divan City Otel İstanbul(Avr.)
Steward – Divan Brasserie Kalamış İstanbul (Tümü)
Komi – Divan Brasserie Kalamış İstanbul (Tümü)
Barmen/Barmaid – Divan Adana Adana
Teknik Servis Görevlisi – Divan Çorlu Tekirdağ

Daha fazla Divan iş ilanı için tıklayın.

Koç grubunun bir parçası olması sebebiyle çalışanlara sunduğu olanak ve haklar ile adaylar için oldukça iyi bir seçenek olan Divan, genç ve yaşlı tüm adaylar içi güzel bir kariyer fırsatıdır. Otelcilik ve turizm sektöründe iş sahibi olmak isteyen adaylar için Divan, ülkemizde ulaşılabilecek en üst notlardan bir tanesi konumundadır.

Nasıl Başvurulur?

Divan Otel’e iş başvurusunda bulunmak için adayların çeşitli seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçeneklerden en hızlı ve bilinir olanı Ülkemizde bulunan kariyer platformları üzerinden Divan Otel Personel Alımı ilanlarına giderek başvuruda bulunmaktır. Bu bağlamda kullanılabilecek kariyer platformu ülkemizin en büyük ve bilinen adreslerinden bir tanesi olan Kariyer.net adresi. Bu siteye kayıt olarak veya daha önceden oluşturduğunuz üyeliğiniz ile Divan Otel’e kolayca iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Divan Otel personel alımlarını resmî web adresinde bulunan kariyer sayfasından da gerçekleştirmektedir. Kurumsal kimliği altında sunduğu tüm olanak ve avantajlardan da bu sayfa aracılığı ile haberdar olabilirsiniz. Güncel ve detaylı olarak hazırladığınız özgeçmişiniz ile her iki kanaldan da rahat bir şekilde başvuru yapabilir ve hayalinizdeki kariyer fırsatını yakalayabilirsiniz.

Divan Otel Çalışan Maaşları

Ülkemizin en büyük holdinglerinden biri olan Koç Topluluğu çatısı altındaki Divan Otel, tüm çalışanlarına eşit ve adil bir ücret uygulaması sunmaktadır. Eşit işe eşit ücret politikası, prim ve ek ödemeler gibi sistemlerin de bulunduğu Divan’da bazı meslek gruplarının aldığı maaşlar şu şekildedir.

Meslek / Pozisyon Maaş
Temizlik Elemanı 4.000 TL
Housekeeper 3.000 TL+ Tip
Doormen 3.500 TL + Tip
Garson 3.000 TL + Tip

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*