Divan Otel Personel Alımı ve İş İlanları 2021

divan-otel

Divan Otel personel alımı yapacak!

Divan Otel iş başvurusu yaparak sizde Divan Otel’ın gücünden güç alabilirsiniz. Divan Otel personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Divan Otel eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Divan Otel insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

“Çalışanlarımız en büyük değer kaynağımızdır.”
Vehbi Koç 

Divan Otelleri size tecrübeli bir ekip tarafından yönetilen dinamik bir organizasyona katılma şansı veriyor. Uluslararası büyüme stratejimiz ile sadece Türkiye’deki otellerimizde değil, yurt dışındaki yatırımlarımızda da kalifiye adaylar için bir çok yeni ve heyecan verici iş imkanı yaratmanın kıvancını yaşıyoruz.

Divan Otelleri, ağırlama sektörünün insana dayanan bir iş olduğunun ve insanın herşeyin önünde gelmesi gerektiğinin bilinciyle tüm çalışanlarına ufku açık, olanaklarla dolu ve ödüllendirici bir ortam sunar. Çalışma koşullarımız ve insan kaynakları değerlerimiz dürüstlük, açık iletişim, saygı, kültürel farklılıklar, tutku, mükemmeliyetçilik, ekip çalışması, yenilikçilik, yaratıcılık, yetenek gelişimi ve bireysel güçlendirmeyi kapsamaktadır.

Lütfen özgeçmiş bilgilerinizin aşağıdaki adresler aracılığı ile bize ulaşmasını sağlayın. Niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde, İK departmanımızdan bir yetkili sizinle temasa geçecektir.

İddialı hedeflerimize ulaşmak için sizi de yanımızda görmek istiyoruz.

cv@divan.com.tr

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*