Borajet Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Borajet’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Borajet bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Borajet personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Borajet Havayolları, İstanbul merkezli bir firmadır. 2008 yılında Yalçın Ayaşlı tarafından kurulmuştur. 22 uçuş noktasına ve 13 adet uçak filosuna sahiptir. 500’den fazla kişiyi istihdam eden Borajet, 2017 yılında el değiştirerek SBK Holding bünyesine katılmıştır.

Başlıklar

Borajet Personel Alımı ve İş İlanları

Borajet İş İlanları

Borajet, çalışanlarına en iyi ortamı sağlayarak en iyi performansı elde etme anlamında bir strateji izlemektedir. Bu nedenle de çalışanlarına büyük önem vermektedir. Onların motivasyonlarını yüksek tutmak adına destekleyici bir iş ortamı yaratmakta ve bu kapsamda çalışanlarına özel haklar ve imkanlar sunmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Borajet, alanından Türkiye genelinde önde gelen bir firmadır. Bu firma bünyesinde çalışmak isteyen sayısı oldukça fazladır. Gerek firmanın çalışanlarına sağladığı imkanlar olsun gerekse de genel itibar açısından Borajet iş ilanlarını takip edenlerin sayısı son derece fazladır. Bu kapsamda iş ilanlarına başvuruda bulunmak için firmanın internet sitesinin ziyaret edilmesi gerekmektedir.

Arama motoruna “borajet” yazılmalı ilk çıkan sonuca girilmelidir. Sayfa en alta indirilmeli ve “İnsan Kaynakları” linki bulunup tıklanmalıdır. Ardında açılan sayfadaki bilgilendirme yazısı okunmalı ve “Açık Pozisyonlar” sekmesi tıklanmalıdır. Başvurulmak istenen pozisyon seçilmeli, gerekli bilgiler doldurulmalıdır. Ardından “Başvur” butonunu tıklayarak işlemi sonlandırabilirsiniz. Ayrıca açık pozisyon bulunmaması halinde sayfanın alt kısmında belirtilen e-mail adresine uygun formattaki özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. Bu sayede açılan pozisyonlara uygunluk durumunuza göre sizinle iletişime geçilebilecektir.

Bunun yanı sıra secretcv.com internet sitesi üzerinden de Borajet iş ilanlarına erişilebilmektedir. Bu internet sitesi aracılığıyla da Borajet iş ilanlarına başvuru gerçekleştirilebilmektedir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Borajet firması bünyesinde çalışılabilecek pozisyonlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Kabin Memuru: Uçuştan önce, uçuş sırasında ve uçuş sonrasında yolculuk yapan misafirlere yardımcı olmak, bilet kontrolü yaparak onları doğru koltuklara oturtmak, ikram hizmetlerinde bulunmak ve pilotlara yardımcı olmak gibi görevleri olan çalışanlar.
  • İkinci Pilot: Kaptan pilot ile birlikte uçuşu gerçekleştiren ve çeşitli görevleri yerine getiren yardımcı pilot.

Temel Bilgiler:

  • En az 18 yaşında olmak.
  • İyi derecede İngilizce biliyor olmak.
  • Bayanlar için 1.65 – 1.75 cm arası boy ve orantılı kiloya sahip olmak (Kabin memurluğu)

Borajet Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*