Servus Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Servus personel alımı yapacak!

Servus iş başvurusu yaparak sizde Servus ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Servus personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Servus eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Servus insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Şirketimizin hedef ve stratejilerinin gerçekleştirilmesinde; rekabet avantajı yaratacak kaliteli enteklektüel sermayenin seçme ve yerleştirmesini,insan kaynağının sürekli gelişimini, motive edilmesini ve yönetimini sağlayacak sistemleri geliştirmeyi ve kurumsal ilkeler doğrultusunda uygulamayı, en önemli varlığımız olan “insan kaynağının” en etkin ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamayı hedefler…

İşe Alma ve Yerleştirme

İşe alma ve yerleştirmenin temel amacı, şirket kültürüne ve ortak değerlere uygun; pozisyonların gereksinimlerini karşılayacak, şirketimizi geleceğe taşıyacak çalışanları seçmek ve en uygun pozisyona yerleştirmektir.

İşe alma ve yerleştirmede, yetkinlik bazlı işe alım sistemi kullanmaktayız. Pozisyonlar bazında açıkça belirlenmiş yetkinlik ve mesleki beceri profillerinden yola çıkarak mülakatlarımızı  gerçekleştirmekteyiz.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*