İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

MLP Sağlık Hizmetleri Personel Alımı ve İş İlanları 2019

MLP Sağlık Hizmetleri Personel Alımı Yapacak

MLP Sağlık Hizmetleri’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. MLP Sağlık Hizmetleri bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve MLP Sağlık Hizmetleri personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

mlp saglik hizmetleri personel alımı

Firma Hakkında

1993 yılında sağlık sektörüne adımın atan MLP Sağlık Hizmetleri, bugün 17 ilde , 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bine yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur.

Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLP Sağlık Hizmetleri, Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor. ”Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet” felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam eden şirket, bu bağlamda kadrosuna çok sayıda personel alımı yapıyor.

Tüm insanların sağlıklı bir hayat sürmesi için çalışan ve personellerinden müşteri memnuniyetini ön plana alarak çalışmalarını isteyen şirket, personellerinin büyük bir kısmına hafta içi 08.00 ile 17.00 arasında cumartesi günleri de 08.00 ile 12.30 saatleri arasında mesai uygulamaktadır. Maaş miktarları hususunda ise net bir açıklama yapmayan şirket bütün çalışan personellerine özel sağlık sigortası, servis, yemek kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.) gibi yan haklar sağlamaktadır.

MLP Sağlık Hizmetleri İş İlanları

MLP Sağlık Hizmetleri iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

MLP Sağlık Hizmetleri İş Başvurusu Formu

MLP Sağlık Hizmetleri iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Personeller alımlarını genellikle kariyer siteleri aracılıyla gerçekleştiren şirketin kadrosunda çalışmak isteyen vatandaşlarını kariyer siteleri üzerinden yayınlanan iş başvuru formunu doldurmaları ve başvuru aşamalarını kariyer siteleri üzerinden takip etmeleri gerekmektedir. Ayrıca personel adayları, şirketin bütün güncel iş ilanlarına sitemiz üzerinden de ulaşabilir ve başvurularını gerçekleştirebilirler.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir