City Gross Market Personel Alımı ve İş İlanları 2022

City Gross Market’de çalışmak isteyen adaylara müjde. City Gross Market bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve City Gross Market personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

City Gross Market Personel Alımı ve İş İlanları

City Gross’un temelleri 2010 yılında, RAMAZAN GÜLHAN tarafından Ankara Gimat bölgesinde atıldı. Ankara’da tüccarlar, esnaflar ve iş insanları City Gross Market ile çalışıyor. City Gross profesyonellerin kendileri ve işyerleri için ihtiyaç duydukları 20.000 çeşit gıda ve 30.000 çeşit gıda dışı ürünü, “fiyat-kalite-performans” ilişkisini gözeterek sunuyor.

City Gross Market İş İlanları

Başarımızın sırrını, sunduğumuz kalite-fiyat avantajı, gastronominin gelişimiyle ürettiğimiz yeni çözümler, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını bilmemiz olarak tanımlayabiliriz. Dahası da var! Ankara‘nın en büyük toptancı marketi olarak, dünden bugüne kat ettiğimiz yolda Ostim ve Batıkent olmak üzere 2 yeni mağaza açarak gücümüzü artırdık.

Pozisyonlar – 06 Ocak 2022 Lokasyon
Çay Servis ve Temizlik Personeli Ankara – Yenimahalle
Izgara Ustası Ankara – Yenimahalle
Poğaça Ustası Ankara – Yenimahalle
Kaynak Ustası Ankara – Yenimahalle
Pasta Ustası Ankara – Yenimahalle
Forklift Operatörü Ankara – Yenimahalle
Sevkiyat Şoförü Ankara – Yenimahalle
Veteriner Hekim Ankara – Yenimahalle
Mağaza Departman Şefi Ankara – Yenimahalle
E-Ticaret Departman Sorumlusu Ankara – Yenimahalle
Depo Elemanı Ankara – Yenimahalle
Mağaza Müdürü Ankara – Yenimahalle
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı Ankara – Yenimahalle
Gıda Mühendisi Ankara – Yenimahalle
Avukat Ankara – Yenimahalle
Mal Kabul Sorumlusu Ankara – Yenimahalle
Raporlama Uzmanı Ankara – Yenimahalle
Çoban Ankara
Veteriner Ankara – Yenimahalle
Boya Ustası Ankara – Yenimahalle

City Gross Market Personel Alımı

Sunmuş olduğumuz hizmetler, özellikle Pandemi dönemine denk gelen süreçte E-Ticaret hizmetinin aciliyetini gözler önüne sermiştir. Gerek müşteri taleplerimiz gerekse yıllardır E-Ticaret alt yapısı için oluşturduğumuz sistemler, hızlı bir şekilde online alışverişte de hizmet vermemizi gerekli kılmaya başlamıştır. Bu sebeple Kasım ayı itibari ile başlattığımız 3 varyantlı Online Alışveriş Sistemimiz başarılı bir şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm bulmaya başlamıştır.

City Gross, Ankara’nın lokomotif şirketi olarak kabul edildi ve ülkemizde 2010’dan bu yana faaliyet gösteriyor. Uygun fiyatlı, taze ve kaliteli on binlerce ürünü, Ankara da yayılmış olan City Gross Market mağazalarında bulabilirsiniz. Bu doğrultuda istikrarlı ve hızlı büyüyen organizasyonumuzla sizlerin hizmetindeyiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*