Çınarcık Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Çınarcık Devlet Hastanesi Yalova ilinin, Çınarcık ilçesinde bulunmaktadır. Yapımına 2010 senesinde başlanmış olup, vatandaşlara hizmet vermeye Mayıs 2012 tarihinde başlamıştır. 2013 ve 2017 arasında çeşitli büyütme çalışmaları yapılmıştır.

Bu tarihler arasında Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ünitesi Aile Hekimliği Polikliniği ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Poliklinikleri gibi birimler açılmıştır. Aynı zamanda yatak kapasitesi de genişletilmiştir. Uzman hekimleri, hemşireleri, idari ve destek personeli ile her gün halka tanı, teşhis ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Çınarcık Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Çınarcık Devlet Hastanesi İş İlanları

Bir devlet hastanesi olan Çınarcık Devlet Hastanesi, günümüzde kadar birçok kişiye tedavi uygulamıştır. Bu hizmetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir. Alt yapısını yenilikçi ve bilimsel bir temelden aldığı için, her sene büyük bir atılım göstermeyi, büyümeyi sürdürmektedir.

Bu nedenle zaman içerisinde farklı birim, poliklinik ya da kliniklerinde doktor, hemşire, memur, destek ve idari personel gibi ihtiyaçları oluşabilmektedir. Kurum bunları giderebilmek, halka sunulan hizmetlerin aksamasını önlemek amacıyla işe alımlar yapmaktadır.

Bir devlet kurumu olduğu için, söz konusu ilanlar ile ilgilenen kişilerin bunları günbegün takip ederek, başvurması tavsiye edilir.

Çınarcık Devlet Hastanesi Personel Alımı

Çınarcık Devlet Hastanesi tarafından alım yapılabilecek çok sayıda pozisyon vardır. Bu sebeple her birinde adayların sahip olması gereken nitelikler birbirinden farklıdır. Şayet memur, hemşire ya da doktor gibi pozisyonlara başvuru yapılacaksa Kamu Personeli Seçme Sınavı istenebilmektedir.

Dolayısıyla bu gibi duyurulara başvuracaksanız, bu sınava girmeniz önerilir. Devlet kurumu olduğu için farklı pozisyon aklınızda olsa bir önlem amaçlı girip gerekli puan almak tavsiye edilir. İlanları İŞKUR, hastanenin kendi sitesi ve ilan.gov.tr gibi kanallardan takip etmeniz mümkündür. Ardından hangi şartların arandığını görebilir, uyum gösteriyorsanız başvuru yapabilirsiniz.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*