Burger King Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Burger King, 1954 yılında Amerika’da kurulmuştur. Ucuz fiyata ızgara et ürünleri satma amacıyla kurulan şirket, kısa süre içinde Amerika’nın en büyük fast-food zincirlerinden biri olmuştur. Bayilik sisteminin kurucusu olan Burger King, bu sayede oldukça hızlı bir büyüme elde etmiştir.

Ülkemize ise 1995 yılında TAB Gıda Sanayi aracılığıyla giriş yapmıştır. Türkiye’de 650’den fazla restoranıyla hizmet verirken, 15 binden fazla personele de istihdam sağlamaktadır. Şirketin son yıllarda 20 milyar dolar üzerinde cirosu olduğunu da belirtmek isteriz.

Burger King İş İlanları

Burger King, fast-food zincirleri arasından en çok istihdama sahip şirketlerin başında gelmektedir. Şirketin sektöre insan kaynağı yönetimi anlamında getirdiği yenilikler hızlıca yayılmaktadır. Burger King, personel motivasyonunu yüksek tutarak daha verimli bir iş ortamı yaratmayı hedefleyen bazı uygulamalara sahiptir. Bunların en başında ayın elemanı seçimi ve bu personele verilen çeşitli ödüller gelmektedir. Yine ekipler arası iletişimi ve takım ruhunu arttırmak için çeşitli kültürel ve sportif etkinliklerin düzenlendiğini de görmekteyiz.

Burger King personelleri genellikle 11:00-01:00 saatleri arasında vardiyalı olarak çalışır. Şirket çok sayıda part-time elemanda çalıştırarak vardiyaları daha kolay hale getirmektedir. Burger King, personellerinin maaşına ek yol ücreti ve yemek kartı gibi yan haklar da sağlamaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Burger King şirketine başvuru yapmak için çok çeşitli yollar vardır. Telefonunuzla ücretsiz iş başvuru hattını arayarak dahi Burger King şirketine başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuzu nasıl yapacağınızı aşağıda detaylı olarak bulabilirsiniz.

  1. burgerking.com.tr adresinden Burger King resmi web sitesine giriniz.
  2. Sağ üstte bulunan “Hakkımızda” butonuna basınız.
  3. Yine sağ tarafta bulunan menüden “İnsan Kaynakları” butonuna basınız.
  4. Açılan sayfada iş başvurusu için arayabileceğiniz telefon numarasını bulabilirsiniz. Bu numarayı arayarak Burger King’e iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
  5. Aynı sayfanın en altın bulunan “İş Başvuru Formu İçin Tıklayınız” butonuna tıklayarak iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Bu formu doldurarak da Burger King’e başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bu yöntemlerin dışında Burger King’in çeşitli kariyer sitelerinde duyurduğu açık pozisyonları takip ederek de başvuru yapabilirsiniz.

Burger King Açık Pozisyonlar

  • Dijital Pazarlama Sorumlusu – İstanbul: Dijital ortamda marka stratejilerinin belirlenmesi ve dijital pazarlama iletişim faaliyetlerinin koordine edilmesinden ve dijital ajanslar, pazarlama ekipleri, teknoloji ekipleri ve diğer 3. şahısların koordinasyonundan sorumludur.
  • Motorlu Kurye – Türkiye Geneli: Gelen siparişlerin hızlı ve güvenli bir şekilde müşterilerimize ulaştırılmasını sağlamaktan sorumludur.
  • Restoran Yönetici Adayı – İstanbul: Restoranın finansal ve operasyonel faaliyetlerini yönetmekten ve kendisine bağlı ekibin sevk, idare ve yönetiminden sorumludur.
  • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi – İstanbul: Gelen tüm çağrıları kalite standartları çerçevesinde cevaplamaktan ve müşteri memnuniyetini arttırmaktan sorumludur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*