Beykoz Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

İstanbul/Beykoz’da 1955 yılında S.S.K Dispanseri olarak hizmete başlayan Beykoz Devlet Hastanesi, 1962 Temmuzunda 241 yataklı S.S.K. Paşabahçe Hastanesi olarak vatandaşlara sağlık hizmetleri sunmaya devam etmiştir.

1985-1991 yılları arasında yeni birimlere ve ek binaya kavuşmuş olup böylece 453 yatak sayısına ulaşmıştır. 2009 yılında bugünkü adını alan kurum günümüzde kesintisiz bir şekilde sağlık hizmetleri sunmaya devam etmektedir. Tıp ahlakının tüm ilkelerine sadık olan kurum insan odaklıdır. Çalışanlarının, hastalarının ve onların yakınlarının mutluluğuna, memnuniyetine büyük bir önem göstermektedir.

Beykoz Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Beykoz Devlet Hastanesi İş İlanları

Beykoz Devlet Hastanesi 21. yüzyıla uygun bir anlayışla sağlık hizmetleri sunmaktadır. Bunların daha kaliteli ve nitelikli olmasını sağlamak için ulusal ve uluslararası kapsamda meydana gelen tıbbi gelişmeleri, yeni teknolojileri yakından takip etmekte ve halka sunduğu hizmetlere eklemektedir.

Dinamik yapısıyla her yıl büyümeye devam eden kurum, yeni çalışanlara da gereksinim duymaktadır. Bunların karşılanabilmesi için yılın farklı zamanlarında alımlar yapılmaktadır. Dolayısıyla başvurmak isteyen adayların her gün ilanları kontrol ederek çıkan fırsatları değerlendirmesi gerekir. Bir devlet hastanesi olduğu için ilanlar da bu şekilde verilmektedir.

Eğer başvuru kaçırılırsa sonraki alımlara kadar beklemeniz gerekir.

Beykoz Devlet Hastanesi Personel Alımı

Beykoz Devlet Hastanesi personel alımı ilanları için kontrol edebileceğiniz bazı kaynaklar vardır. Bunlar hastanenin kendi sitesi, Resmi Gazete, ilan.gov.tr, İŞKUR gibidir. Buralarda yayınlanan ilanlar duyuru hakkında merak ettiğiniz her konuyu açıklığa kavuşturacaktır.

Çünkü içerisinde başvuru yapılacak pozisyonun hangisi olduğu, başvuru esnasında hangi belgelerin olması gerektiği, aranan genel ve özel nitelikler gibi bilinmesi gerekenler yer almaktadır. Bunlara başvuru şekli, yeri de dâhildir.

Dolayısıyla Beykoz Devlet Hastanesi’nde çalışmak isteyenlerin tek yapması gereken ilanları kontrol etmek ve uyarınca başvuru gerçekleştirmektir. Eğer yetkinlikleriniz ile uyum gösteriyorsa olumlu sonuç alınabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*