Bayraklı Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Bayraklı Belediyesi Personel Alımı

İzmir metropolünü oluşturan 11 ilçeden biri olan Bayraklı; 6 Mart 2008 tarihinde belediyecilik kanununda yapılan düzenleme ile İzmir’in ilçesi olarak ilan edilmiştir.

Sosyal belediyecilik anlayışı ile faaliyetlerine başlayan Bayraklı Belediyesi, yatırımlarına eğitim, sağlık ve birliktelik projeleriyle başlamıştır.

Ücretsiz eğitim destekleri, sağlık taramaları, şenlikleri, tasarruf projeleri ile geniş kapsamlı yatırımlara imza atan kurum, bu projeleri ile vatandaşlarından tam destek almaktadır.

Bayraklı Belediyesi insan kaynakları birimi vatandaşlarından gelen taleplere kalıcı çözümler üretmek ve memnuniyetlerini sağlamak amacıyla personel alımı yapmayı planlamaktadır.

Bayraklı Belediyesi Personel Alımı

Bayraklı Belediyesi İşçi Alımı

Adil, güvenilir, kaliteli, şeffaf, katılımcı ve yenilikçi bir yönetim anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Bayraklı Belediyesi, kadrosuna aldığı bütün personellerine de aynı anlayış doğrultusunda muamele etmektedir.

Bu anlamda yakın dönemde kadrosuna yapacağı işçi alımı hakkında da internet sitesi üzerinden şartlarını ve çalışanlarına sağlanacak olan bütün imkânlarını yayınlayarak karşılıklı güveni sağlayacağı düşünülmektedir.

Ayrıca tüm belediye personellerinin 08.00-17.00 saatleri arasında çalıştığı, gerek görüldüğü takdirde mesaiye kaldığı ve bunun karşılığında belli bir ücret aldığı bilinmektedir.

Bayraklı Belediyesi Memur Alımı

Bayraklı Belediyesi memur alımı ise en zorlu alımlar olarak tanımlanabilir. Nitekim tıpkı Türkiye genelinde belediyelere olan alımlar gibi Bayrak Belediyesi bünyesindeki memur alımlarına da ciddi oranda talep söz konusudur. Ancak memur alımlarında kimi zaman şans daha yüksek olmaktadır.

Bunun temel sebebi ise belediyenin yılın çeşitli dönemlerinde uzun ya da kısa dönemlik memur alımlarında her defasında aynı şartları aramamasıdır. İhtiyaç duyulan memur sayısı ve niteliğine göre, daha genel; liseden mezun olmak gibi şartların yanı sıra, daha zorlayıcı; İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nin İşletme bölümünden mezun olmak gibi kriterler de söz konusu olabilmektedir.

Bayraklı Belediyesi İş İlanları

Bayraklı’nın yaşayanlarıyla birlikte çağdaş, yenilikçi bir yüze kavuşması, turizmin, tarihin merkezi olması hedefiyle çalışmalarını sürdürmeye devam eden kurum bu çalışmaları kapsamında kadrosuna personel alımı yapmayı planlamaktadır.

Kadrosuna alacağı personelleri internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanı ile duyurmayı tercih eden Bayraklı Belediyesi’nin yakın zamanda yine iş ilanı yayınlayacağı ve personel alımları ile ilgili bütün detayları vatandaşları ile paylaşacağı öngörülmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Bayraklı Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımı yapacağı zaman kadrolandırma şekillerini ve şartlarını internet sitesinden yayınlamayı tercih eden Bayraklı Belediyesi bünyesinden çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesinden yayınlayacağı iş başvuru formunu doldurarak ön başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Bayraklı Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından incelenecek olan başvurular arasından belediyesinin belirlediği niteliklere uygun görülen adaylarla iletişime geçilerek mülakata davet edilmektedir. Mülakatı başarı ile tamamlayan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Bayraklı İş İlanları

İş bulma şansınızı arttırmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken Bayrak iş ilanları sayfasını güncel bir şekilde takip etmek olmalıdır. Bu sayfada özellikle de işletmeler sürekli yeni personel alımları yapmaktadır. Bayraklı iş ilanları ile ilgili alımlara başvuru yaparak, iş bulma şansınızı doğrudan arttırmış olursunuz…

Güncel Bayraklı iş ilanları

 • Temizlik Görevlisi
 • Resepsiyonist
 • Forklift Operatörü
 • Güvenlik Görevlisi
 • Gıda Mühendisi
 • Muhasebe Sorumlusu
 • Hammadde Depo Elemanı
 • Part Time Mağaza Satış Temsilcisi – İzmir / Bayraklı

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de bayraklı iş ilanlarına bakabilirsiniz.

9 yorum

 1. Guzel gunler
  Mart 2020den beridir issizim. Dayanacak gucum kudretim kalmadi.
  Belediye bunyesinde calismak icin 10.subatta cv. Bankasina cv. Gonderdim.
  Geri donus yapilmiyor is ilanlari acilmasina ragmen. Askerligimi gemici ve dalgic olarak yaptim. Turizm yiyecek icecek soktorunde calistim.
  Sadece duzene girebilmek ve insanca yasayabilmek icin yardimlarinizi bekliyorum.
  Saygilarimla.

  • 3 çocuğum var eşim askeri ücret alıyor Bi oğlum üniversiteye Bi kızımda liseye hazırlanıyor 2 yaşında kızım var ihtiyaçları çok ama bütçemiz yetmiyor o yüzden iş istiyorum.
   Saygılarımla

 2. Ceza evinden yeni çıktım 5.5sene yattım nereye bas vursak yüzümüze kapı kapalı çok zor durumdayım lütfen ban bir iş verin hayatımı legal kazanmak istiyorum kiramı elektrik ve su gibi ihtiyaclarımı ödeyemez durumdayım allah rızası için bi iş5 çocuğum var hiç bi işe yaramaz hissediyorum kendimi çocuklarına bakamayan baba mı olur intihar eşiğindeyimugur

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*