Atasem Personel Alımı ve İş İlanları 2023

ATASEM, Antalya Büyükşehir Belediyesi önderliğinde kurulmuş bir eğitim merkezi olmasının yanı sıra bu konuda Antalya’da lider konumundadır. 650’ye yakın farklı branşta yaklaşık 250 bin kursiyere hizmet vermesi nedeniyle de pek çok bireyin ilgi odağındadır.

Ahşap teknolojisinden bahçeciliğe, hukuktan inşaat teknolojisine kadar yaklaşık 11 bin farklı kurs eğitimini Antalyalılarla buluşturmaktadır. Kayıtlarını yılda 2 dönem olmak üzere almaktadır. Her geçen gün büyüyen ATASEM Antalya’da bulunan 35 kurs merkezi ile de 7’den 70’e her yaş kitleye hizmet vermeye devam etmektedir.

Atasem Personel Alımı ve İş İlanları

ATASEM İş İlanları

Atatürk Sanat Eğitim Merkezi’nin kısaltması olarak kullanılan ve tanınan ATASEM, gerek sağladığı imkânlar gerekse de her yaş grubu için farklı niteliklerde açılmış kurslara her geçen gün artan talep nedeniyle bünyesine sık sık yeni elemanlar katmaya devam etmektedir. Sadece 2020 yılının 2.dönem kurs kayıtlarında bile 11 bin yeni başvuru alan ATASEM, kursiyerlerine sunduğu hizmetlerde tek amacını öğretmek ve kişisel gelişim sağlamak olarak belirlemiştir.Dolayısıyla bünyelerine katacakları yeni elemanlarda aradıkları ilk nitelik öğretmen veya usta öğretici bireyler olmasıdır. Bunun yanı sıra sağladığı sosyal imkânlarla da pek çok bireyin takibindedir. Bilişim teknolojileri, yönetim, sanat, tasarım başta olmak üzere her alanda ihtiyaç duyulan kursların yer alması ile ilgi odağı olmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

ATASEM, eleman alımı yapacağı pozisyonlardan sadece öğretmen ve usta öğretici pozisyonları için kendi resmi sitesinden başvuruları kabul almaktadır. http://www.atasem.org.tr/anasayfa linkine tıklayarak “İnsan Kaynakları” butonundan gerekli alanları doldurarak bu pozisyonlara başvurabilirsiniz.

Bunun dışında ise eleman alımı yapılacak pozisyonlar için kendi resmi sitesi üzerinden bu pozisyonları duyurarak alım yapılacak olan kurs binasında yapılan görüşmeler sonucunda değerlendirilmeler yapılmaktadır. Mülakat görüşmeleri sonucunda işe alımlar gerçekleştirilmektedir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Öğretmen: Uzman olduğu konu hakkında bireylere eğitim ve öğretim sunan, amacı öğretmek olan bireylerdir.
 • Usta Öğretici: Ustalık yeterliliğini kazanmış, alanında uzman olduğu mesleki teknikleri bilen ve uygulayan bireylerdir.
 • Temizlik Görevlisi: Sorumluluğuna sahip olduğu alanı tüm hijyen kurallarına uygun olarak temizleyen, silen, yıkayan ve toz alma işlerini yapan bireylerdir.
 • İnsan Kaynakları Uzmanı: Asıl görevi işe alım ve işten çıkarmaların yönetilmesi dışında şirket çalışanları ile ilgilenerek çalışanlara motivasyon arttırıcı durumlar oluşturan bireylerdir.
 • Güvenlik Görevlisi: Sorumluluğu olan alandaki çalışanları, yapılan işi ve işin yapıldığı alanı korumakla görevlendirilmiş bireylerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Alım yapılacak pozisyona ve kursa göre değişmektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: Antalya

10 Comments

 1. Merhabalar asmek yöneticileri..Ben Ankara Üniversitesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği mezunuyum.4 yıl din kültürü öğretmenliği yaptım.Kuranı Kerimi de öğretebilirim.Kurumunuzun Kepez merkez ya da Varsakta olan merkezinde öğretmen ihtiyacı varsa Kuranı Kerim öğreticisi olarak çalışmak istiyorum.Saygılarımla.

 2. Sayın İlgili;
  Marmaris Anadolu Lisesi Otelcilik bölümü meznuyum.Kemerde ikamet etmekteyim.Yüzde 54 engelli bir bayanım.1983 doğumluyum.Halk Eğitim Merkezinden alınmış bilgisayar sertifikam var.Orta seviyede ingilizce bilmekteyim.Kurumunuzun Kemerde açılacak olan asmek merkezinde çalışmak istiyorum.Saygılarımla
  Emine Nakışçı

 3. sayın asmek yöneticileri ismekte 11. yildır el sanatları bıranşlarında şiş örücülügü,ahşap boyama,igne oyası bölümlerinde görev yaptım bundan sonra asmekle devam etmeyi çok isterim teşekür ederim. 05535319501

 4. Sayın asmek yöneticileri fransizca öğretmenliği Bölümünden mezun oldum almanca ve ingilizce dersleriniz için ve de fransizca ekibinizde olmak isterim 5532572803

 5. Merhaba. Ben İktisat Fakültesi Uluslararası ilişkiler mezunuyum. Şu an çalışmıyorum. Personel ihtiyacınız olması durumunda sizlerle çalışmayı çok isterim. Teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim. TEL : 0 532 517 68 00

 6. Merhabalar..saygılar efendim..Ben Akdeniz üniversitesi Müzik öğretmenliği mezun durumunda olan bir egitmenim…pedagojik formasyon sertifikam var…sizinle tanismak ve uygun görürseniz çalışma gururunu üzerimde taşımak istiyorum….hayırlı günler dilerim…esen kalın..

 7. Merhaba…
  Grafik tasarım ve fotoğrafçılık bölümünden mezunuyum.Kadronuzda yer bulunmakta ise sizinle çalışmak istiyorum.
  Saygılar
  Tel:05534218363

 8. Merhaba.Ben Akdeniz Üniversitesi arkeoloji bölümü mezunuyum.Bilgisayar kullanmayı iyi biliyorum.Acaba kurumunuzda personel ihtiyacınız var mı?Eğer varsa sizinle çalışmayı çok isterim.
  SAYGILARIMLA
  TELEFON NO:05387187053

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*