Anel Grup Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Anel Grup’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Anel Grup bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Anel Grup personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Anel Grup personel alımı

Firma Hakkında

1986 yılında sektöre adım atan Anel Grup; yurtiçi ve yurtdışında havalimanları, tünel ve raylı sistem projeleri, oteller, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, hastaneler, sağlık merkezleri, veri merkezleri, yol yapım projeleri, limanlar, kültür ve spor merkezleri, endüstriyel tesisler ve stadyumlar gibi farklı türlerdeki projelerin, elektrik ve mekanik taahhüt işlerini anahtar teslim şekilde gerçekleştirmektedir.

Anel Elektrik, malzeme ve hizmet tedarikçileri ile güvene ve karşılıklı kazanca dayalı sürdürülebilir ilişkiler kurarak yalın ve kilit bir konumda kalmayı, projelerinde verimli ve yalın bir risk, maliyet ve nakit yönetimi ile sürdürülebilirliği amaçlamaktadır.

Bu amaç doğrultusunda müşterilerine en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunarak faaliyet gösterdiği alanlarda işveren, çalışan ve diğer tüm paydaşları tarafından ilk tercih edilen olmayı hedefleyen firma, hedeflerine daha kısa sürede ulaşabilmek amacıyla personel alımı yapacak.

Faaliyetlerini Anel kalitesiyle sürdürebilmek ve geliştirebilmek için en önemli unsurun insan kaynağı olduğuna inanan Anel Elektrik, kadrosuna alacağı personellerinin ekip çalışması ve işbirliğine yatkın, tercihen ekip yönetimi konusunda tecrübeli, değişime ve öğrenmeye açık ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmalarına dikkat etmektedir.

Kadrosunda çalışan personellerine 08.00 ile 17.30 saatleri arasında mesai uygulayan Anel Elektrik, ayrıca bütün çalışanlarına servis, yemek kartı (ticket, multinet, sodexo vb.),yemekhane gibi imkânlar da sunmaktadır.

Anel Grup İş İlanları

Elektrik bakım teknisyeni, proje uzmanı, proje mühendisi, sistem uzmanı, finansal raporlama ve bilgi teknolojileri birimleri başta olmak üzere çeşitli birimleri için personel alımı yapmaya hazırlanan Anel Elektrik, internet sitesi aracılığıyla iş ilanı yayınlayarak kadrosunda çalışmak isteyenleri bilgilendirmektedir.

Açık Pozisyonlar

  • Sistem Uzmanı
  • Muhasebe Stajyeri
  • Finansal Raporlama Uzmanı
  • Proje Uzmanı
  • Elektrik Bakım Teknisyeni
  • Proje Mühendisi
  • Vakıf Stajyeri

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Personel ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Asya)
2 Doküman Kontrol Sorumlusu Bursa
3 Executive Assistant İstanbul(Asya)
4 Planlama Mühendisi İstanbul(Asya)

Anel Grup İş Başvurusu Formu

Anel Grup iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Anel Grup iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

Bizim için tutku, yapmaktan keyif aldığımız iş, başarma azmi ve çaba demek. Biz yaptığımız her işte değer yaratma bilinciyle çalışıyoruz. İnsanın hayat amacıyla, çalıştığı kurumun var olma nedeni örtüştüğünde yüreğiyle iş yapabilmenin daha mümkün olduğuna inanıyoruz. Bizce, yüreğiyle iş yapanlar kurucu gibi davrananlardır. Hata yapmaktan korkmadan, geçmişin zincirlerine takılmadan önüne bakan, yaptığı işle neye, nasıl katkı yaptığının farkında olan yani büyük resmi gören liderlerdir.

Liderlik bize göre pozisyondan bağımsızdır. Lider, zorlukla motive olan, proaktif, gelişime açık ve değişimi yöneten kişidir.

İşe alım kararı verirken öncelikle kurum kültürümüze ve değerlerimize uygunlukları açısından bir değerlendirme yapıyoruz.

Değerlerimiz bize şunu söylüyor;

“Anel’li olmak, akılcılığı ve saygıyı baz alarak, birlikte, azimle çalışmak demek. Sürdürülebilir olması için ise sürekli gelişime odaklanmak bu işin doğasında var.”

Eğer siz de sınırlarınızı zorlamaktan ve kendinizi keşfetmekten hoşlanıyorsanız Anel’deki kariyer yollarını incelemenizi öneriyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*