İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Alternatif Bank Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Alternatif Bank Personel Alımı Yapacak

Alternatif Bank’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Alternatif Bank bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Alternatif Bank personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Alternatif Bank Personel Alımı ve İş İlanları

Türk bankacılık sektörüne 1991 yılına katılmasından itibaren ülkemizdeki en büyük finansal ağı yönetmeye başlayan Alternatif Bank, günümüzde 47 danışman şubesi ve 1000’e yakın uzman çalışanı ile reel ekonomiye destek olmakta ve pek çok projeye finansman sağlayarak müşterileri ile birlikte büyümeyi hedeflemektedir.

Ülkemizde daha geniş bir finans ağında hizmet vermek için sürekli artan şubeleri ile hizmet vermesi Alternatif Bank’ın sürekli olarak eleman ihtiyacının doğmasını sağlamaktadır. Alternatif Bank tarafından yayınlanan personel alımı ilanları ile ilgili bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Alternatif Bank Personel Alımı Yapılacak İş Pozisyonları

Alternatif Bank’ın gerçekleştireceği personel alımı için 3 pozisyon adaylara sunulmaktadır. Şubelerin eleman ihtiyacına göre belirlenen iş pozisyonları şu şekildedir:

Stajyer: Alternatif Bank bankacılık sektöründe kendisini geliştirmek isteyen ve kariyer hedefleyen öğrenciler için her yıl belirli dönemlerde staj imkanı sağlamaktadır. Staj için açılan şube ve genel müdürlükleri inceleyebilir ve yaşadığınız yerdeki bir şube ya da genel müdürlüğe başvuru yapabilirsiniz.

Staj süresi boyunca bankadaki dosyalama, bilgi işlem ve getir götür işleri ile ilgilenecek ve yaptığınız bu staj ile birlikte mezun olduktan sonra iş olanaklarınızı ve size daha iyi iş pozisyonları teklif edilmesini sağlayacaksınız.

Güvenlik Görevlisi: Bankanın güvenliğini sağlayan güvenlik görevlileri aynı zamanda bankanın girişinde gişe işlemleri yapan müşterilere yardımcı olmakta ve bankadaki işlerin daha nizamlı bir şekilde yürütülmesine yardımcı olmaktadır.

Gişe Yetkilisi: Bankada müşterilerin başvurduğu kredi işlemleri, kredi kartı başvurusu, hesap açtırma gibi pek çok işlemi yerine getiren gişe görevlileri müşterilerin para akışını gerçekleştirmek ile görevli kişilerdir.

Alternatif Bank İş İlanları

Alternatif Bank iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Pozisyon Şehir Başvuru Linki
Hazine İç Kontrol Yetkilisi İstanbul Tıkla
Veritabanı Uzmanı İstanbul Tıkla
Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi Bodrum Tıkla
Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi Gaziantep Tıkla

Alternatif Bank İş İlanına Başvuru Nasıl Yapılır?

Alternatif Bank’ın size sunduğu iş ilanlarına başvuru yapmak istiyorsanız, bankanın adaylarda aradığı özellikleri ve çalışma koşullarını inceleyebilir ve eğer aranan özellikler sizde mevcutsa ve çalışma koşulları size uygunsa internet üzerinden sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

6 Yorum

 1. neşe pelister 12 Ocak 2014

  üniversite mezunuyum istanbul avrupa yakasında oturuyorum

 2. şahin kırhan 4 Şubat 2014

  istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

 3. abdulkadir 20 Nisan 2014

  slm ben mardin de oturuyorum.silahlı güvenlik sertifikam var.e+d sürücü belgem de var.mardin ve çevresi iş arıyorum.banka ve diğer işlerlede çalışmak isterimişte no 05432516660

 4. Gülten BAYKUŞ 26 Nisan 2014

  Maliye mezunuyum 29 yaşındayım sizinle çalışmak istiyorum.İZMİR

 5. mehmet 28 Nisan 2014

  İyi Çalışmalar AYDIN / NAZİLLİ de ikametgah ediyorum.1984 Doğumluyum.Silahlı özel güvenlik sertifikam var B-A2 ehliyetim var.Ayrıca bilgisayarlı muhasebe biliyorum eta,vega,netsis muhasebe proğramlarını kullanıyorum.

 6. Sezgin YILDIRIM 11 Ekim 2014

  %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir