Alternatif Bank Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Alternatif Bank’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Alternatif Bank bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Alternatif Bank personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Alternatifbank Türk bankacılık sektörüne 1991 yılında katılmış, yıllar içinde faaliyetlerine aralıksız devam etmiştir. 2016 yılı sonunda Katar’ın ilk özel bankası olan TheCommercial’in yüzde yüz iştiraki haline gelmiştir. 2013 yılında başlayan ortaklık, 3 yılın sonunda nihayete ermiştir. Genel Müdürlüğü İstanbul’da bulunan bankanın Türkiye genelinde 48 şubesi bulunmakta, 1000’e yakın çalışanı bulunmaktadır.

Alternatifbank ekonomi sektöründe Türkiye’nin en köklülerinden birisi olmanın yanında üreten, istihdam yaratan, ekonomiye katkı sağlayan ve pek çok farklı kuruma hizmet veren bir bankadır. Her geçen gün daha geniş kitleye hizmet verebilmek için zaman zaman personel alımı yapmaktadır.

Alternatif Bank Personel Alımı ve İş İlanları

Alternatif Bank İş İlanları

Banka, finans sektöründe olduğundan dolayı personel alımları ağırlıklı olarak finans alanından olmaktadır. Alımlar işletme, iktisat, maliye, kamu yönetimi, mühendislik, güvenlik sistemleri gibi çeşitli alanlarda mezun olanlar arasından yapılmaktadır.

Bireysel Bankacılık Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
29 Eylül 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Varlık yönetimin Satış Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
29 Eylül 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
İnsan Kaynakları Stajyeri
Son Başvuru Tarihi
13 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Müşteri Temsilcisi
Son Başvuru Tarihi
06 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Uzun Dönem Stajyer
Son Başvuru Tarihi
02 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Özel Bankacılık Müşteri Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
10 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Müşteri Temsilcisi
Son Başvuru Tarihi
06 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Operasyon Yönetmen Yardımcısı
Son Başvuru Tarihi
13 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Mersin, İsta…

Daha fazla Alternatif Bank iş ilanı için tıklayın.

Nasıl Başvurulur?

Alternatifbankiş ilanlarına başvurular üç kanal üzerinden yapılabiliyor. İlk olarak bankanın internet sitesinde İnsan Kaynakları kısmı bulunuyor. Burada Ailemize Katılmak İster Misiniz? Alanı bulunuyor. Burada açık ilanlarını görebilirsiniz.

Açık ilanların başvuru kriterlerine uygun olduğunuzu düşünüyorsanız hazırlamış olduğunuz CV’lerinizi [email protected] mail adresine gönderebilirsiniz. Yine özgeçmişlerinizi açık ilan olmasa da belirttiğimiz mail adresine gönderebilirsiniz. Çünkü banka, her zaman başvuru kabul ediyor ve zaman zaman ilana çıkmadan da ihtiyaç halinde personel alımı yapıyor.

Alternatifbank’aLinkedIn üzerinden de ulaşabilirsiniz. Banka burayı aktif olarak kullanıyor ve alım ilanlarını platform üzerinden yayınlayarak başvuru kabul ediyor. Bankanın LinkedIn sayfasına platforma kayıtlı özgeçmişiniz ile başvuru yapabilirsiniz.

Üçüncü olarak banka, kariyer.net portalı üzerinden de ilanlarını yayınlıyor. Burada bankanın sayfasında hem açık pozisyonları hem şartları görebiliyor, doğrudan başvuru yapabiliyorsunuz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Pozisyon Açıklamaları:

 • Gişe görevlisi:Bankanın şubelerinde müşterilerin başvurduğu kredi kartı başvurusu, kredi başvurusu, hesap açma gibi birçok işlemi yerine getiren gişe görevlileri, müşterilerle banka arasındaki para akışını gerçekleştirmektedir.
 • Bireysel müşteri temsilcisi:Şubelerde bankanın ürün ve hizmetlerini müşterilere ulaştıran, daha kapsamlı hizmetleri yerine getiren kişilerdir.
 • Müşteri hizmetleri temsilcisi:Bankanın çağrı merkezine ulaşan müşterilerine hizmet veren kişilerdir.
 • Güvenlik görevlisi:Güvenlik görevlileri bankanın genel merkez ve şubelerinde güvenliği sağlamakta, gişe işlemleri için müşterilere yardımcı olmakta, bankada intizamın sağlanmasında yardımcı olmaktadır.
 • Saha satış personeli:Bankanın daha geniş kitlelere ulaşabilmesi, hizmetlerini ve ürünlerini daha fazla kişiye ulaştırmaya çalışan kişilerdir.
 • Çaycı:Bankanın bütün şubelerinde ve genel müdürlüğünde çay demleme, dağıtma, servis işlemlerini yapan kişilerdir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma 08:30 – 17:30, Cumartesi-Pazar günleri tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: Antalya, İzmir, İstanbul, Bursa, Ankara, Adana, Konya, Kayseri, Gaziantep, Kocaeli, Eskişehir, Mersin, Tekirdağ, Manisa, Trabzon, Denizli, Muğla.

6 Comments

 1. %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

 2. İyi Çalışmalar AYDIN / NAZİLLİ de ikametgah ediyorum.1984 Doğumluyum.Silahlı özel güvenlik sertifikam var B-A2 ehliyetim var.Ayrıca bilgisayarlı muhasebe biliyorum eta,vega,netsis muhasebe proğramlarını kullanıyorum.

 3. slm ben mardin de oturuyorum.silahlı güvenlik sertifikam var.e+d sürücü belgem de var.mardin ve çevresi iş arıyorum.banka ve diğer işlerlede çalışmak isterimişte no 05432516660

 4. istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*