Albaraka Türk Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Albaraka Türk personel alımı yapacak!

Albaraka Türk iş başvurusu yaparak sizde Albaraka Türk’ün gücünden güç alabilirsiniz. Albaraka Türk Personel Alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Albaraka Türk eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Albaraka Türk insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Albaraka Türk Personel Alımı ve İş İlanları

Kurum kültürümüze ve aradığımız niteliklere uygun olan adaylar için işe alım süreci başlatıyoruz. Bu süreç, pozisyon ve tecrübe kriterlerine göre farklılık gösterebilir.

 • Katılım bankacılığının Türkiye’deki öncü kuruluşu olmanın verdiği güvenle sağlıklı bir iş ortamı oluşturuyor, personelimizin gelişimini destekliyor, adil bir ücret politikası uygulayarak her pozisyonda kalifiye personel istihdam ediyoruz.
 • Albaraka Kariyer Yönetimi Servisi aracılığıyla, çalışanlarımızın kişisel yeteneklerini göz önünde bulundurarak kariyer hedefleri oluşturuyor, iş memnuniyetlerini artırıyor, kişisel ve profesyonel gelişmelerine katkıda bulunuyoruz.
 • Bir şirketin en güçlü sermayesinin çalışanları olduğuna inanıyor, kariyer konusunda da tercih edilen bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz.
 • Faizsizlik prensibine inanan adayları istihdam etmeyi; katılım bankacılığının pazar payını artırmayı; ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimiz arasındaki iletişimi artırmayı vizyon ediniyoruz.
 • Takım ruhunu desteklemek amacıyla; çalışanlarımız için geziler, yemek davetleri ve spor turnuvaları organize ediyoruz.
Pozisyon – Lokasyon Başvur
Genç Albaraka Akademisi Çağrı Merkezi
İstanbul (Tümü)
Başvur
Genç Albarakatech
İstanbul(Asya)
Başvur
Yazılım Uzmanı (Albaraka Tech Global)
İstanbul(Asya)
Başvur
İş Analisti (Albaraka Tech Global)
İstanbul(Asya)
Başvur
Genel Başvuru (Tüm Türkiye)
İstanbul (Tümü)
Başvur
Genç Albaraka Akademisi
İstanbul (Tümü) +7 il daha
Başvur
Arapça Bilen Gişe Yetkilisi
İstanbul(Avr.)
Başvur
Segment Yönetim Uzmanı
İstanbul(Asya)
Başvur
Network Güvenlik Uzman Yrd.
İstanbul(Asya)
Başvur
Kıdemli Sızma Testi Uzmanı
İstanbul(Asya)
Başvur
Active Directory ve Mesajlaşma Uzmanı
İstanbul(Asya)
Başvur

Başvurmak için tıklayın.

3 yorum

 1. Halil Basaran 12.02.1989 dogumluyum. Lise mezunuyum. Silahli ozel guvenlik sertifikam var ve gorevimi BURULAS ta icra etmekteyim. 2007-2014 yillara arasinda is amacli Danimarkada ikamet ettim. Orta derecede Danimarkacam var ve bilgisayar programlarini kullanabilirim. B sinifi ehliyetim mevcut. Hicbir saglik sorunum olmayip bos zamanlarimda fitness ve balikcilikla ugrasirim. Insanlarla kolay iletisim kurarim. Isimin onemi ve sorumluluklarinin farkindayim. Bunyenizde Bursanin heryerinde gorev yapabilirim.
  Iletisim-
  Yenimahalle Hizirreis Sokak Taslica 12 Apt-D16 Bursa/Kestel
  0534 297 65 68

 2. istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*