Albaraka Türk Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Albaraka Türk’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Albaraka Türk bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Albaraka Türk personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Albaraka Türk Personel Alımı ve İş İlanları

Albaraka Türk İş İlanları

Albaraka Türk Katılım Bankası’nda kariyer hedefliyorsanız, ilgi alanınız ve yapmak istediğiniz iş doğrultusunda aramıza katılabilirsiniz. Kariyer.net’ten başvuru kabul ediyoruz. Yapılan başvurular kariyer.net aracılığı ile bankamıza ulaşmaktadır. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Pozisyon Lokasyon
Arapça Bilen Gişe Yetkilisi İstanbul(Avr.)
Bilgi Güvenliği Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya)
Stenograf İstanbul(Asya)
Segment Yönetim Uzmanı İstanbul(Asya)
Risk Yönetim Uzmanı İstanbul(Asya)
Bilgi Güvenliği Uzmanı (Albaraka Tech Global) İstanbul(Asya)
Bilgi Güvenliği Uzmanı İstanbul(Asya)
Kıdemli Sızma Testi Uzmanı İstanbul(Asya)
Network Güvenlik Uzmanı İstanbul(Asya)
Veri Tabanı Yöneticisi İstanbul(Asya)
İş Analisti (Albaraka Tech Global) İstanbul(Asya)
Genel Başvuru (Tüm Türkiye) İstanbul (Tümü)
Genç Albaraka Akademisi İstanbul (Tümü) +7 il daha
Bilgi Güvenliği Soc Uzmanı İstanbul(Asya)
Yazılım Uzmanı (Albaraka Tech Global) İstanbul(Asya)
Sermaye Piyasaları Uzmanı İstanbul(Asya)
Ürün Yönetim Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya)

Daha fazla Albaraka Türk iş ilanı için tıklayın.

Albaraka Türk Personel Alımı

Katılım bankacılığının Türkiye’deki öncü kuruluşu olmanın verdiği güvenle sağlıklı bir iş ortamı oluşturuyor, personelimizin gelişimini destekliyor, adil bir ücret politikası uygulayarak her pozisyonda kalifiye personel istihdam ediyoruz. Çalışanlarımızın kişisel yeteneklerini göz önünde bulundurarak kariyer hedefleri oluşturuyor, iş memnuniyetlerini artırıyor, kişisel ve profesyonel gelişmelerine katkıda bulunuyoruz.

Bir şirketin en güçlü sermayesinin çalışanları olduğuna inanıyor, kariyer konusunda da tercih edilen bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz. Faizsizlik prensibine inanan adayları istihdam etmeyi; katılım bankacılığının pazar payını artırmayı; ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimiz arasındaki iletişimi artırmayı vizyon ediniyoruz. Takım ruhunu desteklemek amacıyla; çalışanlarımız için geziler, yemek davetleri ve spor turnuvaları organize ediyoruz.

Benzer İş İlanları

3 yorum

  1. Halil Basaran 12.02.1989 dogumluyum. Lise mezunuyum. Silahli ozel guvenlik sertifikam var ve gorevimi BURULAS ta icra etmekteyim. 2007-2014 yillara arasinda is amacli Danimarkada ikamet ettim. Orta derecede Danimarkacam var ve bilgisayar programlarini kullanabilirim. B sinifi ehliyetim mevcut. Hicbir saglik sorunum olmayip bos zamanlarimda fitness ve balikcilikla ugrasirim. Insanlarla kolay iletisim kurarim. Isimin onemi ve sorumluluklarinin farkindayim. Bunyenizde Bursanin heryerinde gorev yapabilirim.
    Iletisim-
    Yenimahalle Hizirreis Sokak Taslica 12 Apt-D16 Bursa/Kestel
    0534 297 65 68

  2. istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*