Burgan Bank Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Burgan Bank’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Burgan Bank bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Burgan Bank personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Burgan Bank, Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde faaliyet göstermekte olan Kuveyt merkezli Burgan Bank Grubu kurumlarından birisidir. Bankanın Eurobank ve Tekfen Holding tarafındaki hisselerini 2012 yılsonunda alması ile beraber %99.26 pay ile ana hissedarı olmuştur. 2013 yılından itibaren de banka unvanı Burgan Bank A.Ş. olarak kullanılmıştır.

Türkiye’de 14 farklı ilde 35 şubesi ile hizmet vermektedir. Toplamda 1000-1500 civarında çalışanı bulunmaktadır. 1977 yılında kurulan bu bankanın genel merkezi ise İstanbul / Sarıyer’dedir.

Burgan Bank Personel Alımı ve İş İlanları

Burgan Bank İş İlanları

Burgan Bank bünyesinde çalışabilmek, her çalışan için değer göreceği bir kurum yapısı olarak bilinmektedir. Bu yüzden birçok kişi bu kurum bünyesine dâhil olmak adına büyük emekler vermektedir. Burgan Bank, iş ilanı alımlarını ihtiyaç halinde gerçekleştirmekte, gerekli olan pozisyonlar için web sitesinin insan kaynakları bölümünden yayınlamaktadır. Ayrıca aracı iş ilanı siteleri ile de bu ilanlar duyurulmaktadır. Uygun pozisyon için sizlerde başvuru yaparak, değerli bir kurum çalışanı konumuna gelebilirsiniz.

Orta Katman Yazılımları Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
20 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
12 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)
Kıdemli Yazılım Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
29 Eylül 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Direkt Satış Temsilcisi
Son Başvuru Tarihi
18 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
13 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)
Bireysel Pazarlama Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
05 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Yazılım Geliştirme Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
24 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Satış Yetkili Yardımcısı
Son Başvuru Tarihi
07 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
06 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Daha fazla Burgan Bank iş ilanı için tıklayın.

Nasıl Başvurulur?

Başvuru süreci gelişen teknoloji ile beraber online bir şekilde Burgan Bank web sitesindeki insan kaynakları açık pozisyonlar bölümündeki ön başvuru formu ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca internet üzerinde iş ilanı konusunda hizmet veren sayfalar tarafından da bu alım süreci için başvuru alımı yapılmaktadır.

Sizlerde Burgan Bank bünyesinde çalışmak için bu ön başvuruyu yapabilir, gerekli bilgi ve CV detaylarını göndererek sonucu bekleyebilirsiniz. Başvuru sonrası kabul edilmeniz durumunda diğer işlem süreçleri için fiziki olarak alım yapılacak olan şubeye gidilmesi gereklidir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Pozisyonlar Açıklamaları:

 • Gişe Yetkilisi: Ödeme, para çekme ve diğer banka işlemleri için Burgan Bank müşterilerine gişe hizmeti sunmak
 • Bireysel Müşteri Temsilcisi: Burgan Bankbünyesinde mevduat sahibi olan, kredi veya diğer nakti işlemler için müşterilere daha özel ve kişisel hizmet sunma görevini üstlenen temsilcilik işlemlerini yapmak
 • Müşteri Hizmetleri Temsilcisi: Fiziki olarak ve telefon, mail, mesajlaşma yolu ile Burgan Bank müşterilerinin yaşadıkları sorun ve destek gerektiren durumlara yardımcı olmak
 • Güvenlik Görevlisi: Burgan Bank banka şubeleri içerisinde bulunan Burgan Bank çalışanları veya diğer Burgan Bank müşterilerinin olası güvenlik sorunları yaşamamasını sağlamak, bankayı maddi ve manevi açıdan güvende tutmak
 • Saha Satış Danışmanı: Burgan Bank tarafından sunulan hizmetleri potansiyel müşterilere açıklamak ve onların bu hizmetlerden faydalanmasını sağlamak
 • Temizlik görevlisi: Burgan Bank şubelerinde gerek duyulan temizlik işlemlerini gerçekleştirmek
 • Çaycı: Burgan Bank bünyesindeki personel ve diğer kişiler için gerekli ikramları hazırlamak

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma09.00 – 17.00, Hafta sonu tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: Türkiye geneli 14 farklı il ve ilçelerde yer alan Burgan Bank Şubelerinde alımlar yapılmaktadır.

10 Comments

 1. Merhaba ismim yunus toplam 10 yıllık güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım.7 yıl banka tecrübem var lise mezunuyum sizin bankada da görev yapmak istiyorum

 2. ‘bu insanlar bu üniversiteleri nasıl bitirebiliyor’u bile geçtim, ‘nasıl hayatta kalabiliyor’u sorguluyorum. ya arkadaş üniversite bitirmiş insanlarsınız. böyle iş başvurusu mu yapılır?

  iş ilanına link veren internet sitesinde bir haberin yorum kısmına 3 satırla merhaba ben mahmut, seferihisarlıyım, işletme bitirdim, sizle çalışmak isterim yazmak da nedir? bizim bakkal muharrem bile bu şekilde çırak alımı yapmaz bakkalına.

 3. Merhaba ben muğla üniversitesi muhasebe ve vergi uygulamaları bölümünden yeni mezun oldum.bankaniz bodrum şubesine cv bıraktım sizinle çalışmayı gerçekten istiyorum.bana olumlu yada olumsuz bir cevap vermenizi bekliyorum.teşekkür ederim.

 4. merhaba.BEN BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜNDEN MEZUNUM. SİZİNLE BİRLİKTE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.ALDIĞIM EĞİTİM NETİCESİNDE TECRÜBELİ OLDUĞUMU VE BANKADA YAPTIĞIM STAJ İLE BANKADA ÇALIŞMA İSTEĞİM DAHA DA ÇOK ARTTI. SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM NE OLUR OLUMLU CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM.

 5. 1989 doğumluyum.Üniversite işletme mezunuyum ve bankanızda çalışmak istiyorum lütfen olumlu yada olumsuz dönüş yapılmasını rica ediyorum olumsuz olması halinde nedenlerini bilmek isterim.

 6. Merhaba 22/07/1991 doğumlu uludağ üniversitesi işletme son sınıf öğ erencisiyim Bursa da ikametgah ediyorum sizlerle çalışmayı çok isterim.

 7. Mrb 1986 Bilecik-Bozüyük doğumluyum.İktisat Fakültesi mezunuyum.Eskişehir de ikamet ediyorum,askerliğimi yaptım, b sınıfı ehliyetim ve uzun yol tecrübem var.Sizinle çalışmak isterim kolay gelsin iyi çalışmalar.

 8. 08/12/1986 ankara keçiören doğumluyum ankarada ikamet etmekteyim lisans mezunuyum diksiyonum ve fiziğim gayet düzgündür askerliğimi kısa dönem olarak tamamladım sizlerle birlikte çalışmak isterim cep numaram: 0554 870 30 80

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*