Coca Cola Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Coca-Cola 1886 yılında Amerika’da kurulmuştur. Dünya çapında 200’den fazla ülkede 500’den fazla marka ile satışını sürdürmektedir. Şirket kolanın yanında soğuk çay, su, gazoz, meyve suyu gibi her türlü içecek ürününün satışını yapmaktadır. Türkiye’ye ise 1965 yılında giren Coca-Cola, ülkemizde kısa sürede tutulmuştur. Başarılı reklam faaliyetleriyle girdiği her pazarın lideri konumundadır.

2019 yılında 37 milyar dolar ciroya ulaşmıştır. Dünya çapında 700 binden fazla personel istihdam etmektedir.

Coca-Cola İş İlanları

Coca-Cola, çalışanlarına sunduğu uluslararası kariyer ile öne çıkan bir şirkettir. Şirket, dünyanın her yeriyle bağlantılı ve koordine şekilde çalışmaktadır. Sağladığı bu uluslararası ortam personellerin hem kişisel hem de kariyer gelişiminde çok önemli rol oynamaktadır. Coca-Cola, sektörün en yetkin ve dinamik kadrosuyla çalışmaktadır. Bu da iş ortamına giren her bireyin kendini daha da yukarı çekmesine olanak tanımaktadır.

Coca-Cola, personellerine tanıdığı yüksek maaş ve yan hak imkanlarıyla da öne çıkan bir şirkettir. Şirket, sektördeki rekabetçi maaş politikasının belirleyici unsurlarındandır. Ayrıca çalışanlarına özel sağlık sigortası, kaza sigortası, şirket aracı, yakacak yardımı, bayram yardımı, servis ve yemekhane imkanı gibi yan haklar da sunmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Coca-Cola’ya başvuru yapmak için en kolay yöntem şirketin resmi web sitesi üzerinden başvuru yapmaktır. Başvuru için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 1. https://www.coca-colaturkiye.com/ adresinden Coca-Cola resmi web sitesine giriniz.
 2. Sağ üstte bulunan “Kariyer” butonuna tıklayınız.
 3. Açılan menüde “İş Başvuruları” butonuna tıklayınız. Sayfadaki linke tıklayarak Coca-Cola kariyer sayfasına ulaşabilirsiniz. Staj başvurusunda bulunmak istiyorsanız “Staj Başvuruları” butonuna tıklayınız.
 4. Açılan sayfadaki arama motorlarını kullanarak kendinize uygun iş ilanını bularak başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru için bir diğer yöntem ise Coca-Cola’nın açık pozisyonlarını paylaştığı kariyer sitelerini takip etmek ve bu tür sitelerden başvuru yapmaktır.

Coca-Cola Açık Pozisyonlar

 • Elektrik Bakım Operatörü – Sakarya: Belirlenmiş üretim programının etkin bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için tüm üretim hatları ve yardımcı tesisleri çalışır durumda tutmaktan sorumludur.
 • Satış Temsilcisi – İstanbul: Pazar büyüklüğü, bulunabilirlik ve satış hacmi için gerekli çalışmaların yapılarak aksiyonların hayata geçirilmesinden ve müşteri ilişkilerinin güçlendirilmesi ve problemlerinin çözülmesinden sorumludur.
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi – Ankara: İşyerindeki tehlikelerin tanımlanmasını ve risk değerlendirmesinin yapılmasını, tehlikelerin ortadan kaldırılmasını ve risklerin kontrol altına alınmasını sağlamak için önerilerde bulunmak, bu hususlarla ilgili işverene rapor vermekten sorumludur.
 • Kalite Güvence Operatörü – Muğla: Sorumlu olduğu bölümde kalite planlarında belirtilen kalite kontrol testlerini yapmaktan ve Üretim sürecinin kalite kontrol prosedür ve talimatlarına uygun işleyişini sağlamaktan sorumludur.

21 yorum

 1. Merhabalar yaşım 27 daha önce mağazacılık sektöründe çeşitli firmalarda satış danışmanı olarak çalıştım.B sınıfı ehliyet sahibiyim iktisadi bilimler fakültesi işletme bölümü lisans mezunuyum.Sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. Telefon numaram 0551 406 00 83.

 2. Slm ben 20 yıl aynı firmada çalıştım mesleğim tornacı vansanda çalıştım e sınıf ehliyetimvarveforkliftehliyetimdevar sizlerle çalışmak isterim 0535 275 14 54

 3. Bitkisel ve hayvansal üretim mezun uyum ziraat teknikeriyim işe ihtiyacım var ankara da ikamet ediyorum B sınifi ehliyetim var aktif araç kullanabiliyorum ankatayı iyi biliyorum 0543 242 22 06

 4. Bursada yaşıyorum lise mezunuyum b sınıfı ehliyeti var satışta yada depo sorumlusu olabilir is sevkiyat da yapabilirim.calismayi seven güler yüzlü bir insanım insanlarla diyalogu iyidir

 5. almod tekstil depo ve satın alma bölümünde 5 yıl çalıştım bim market aş bir yıl çalıştım bursa büyük şehir beledisinde burbak aş de 4 sene çalıştım askerliğimi yaptım şu an iş arıyorum.

 6. Kimya mezunuyum bir sene alüminyum ve bir senede orman ürünleri sektöründe labratuar teknisyenliğinde bulundum ayrıca askerden önce bi şirketde stok depo görevindede calıştım b sınıfı ehliyete sahibim. Iyi çalışmalar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*