Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımı 2020


Abank gişe yetkilisi alımı

30 yıla yakın süredir ülkemizde hizmet veren Alternatif Bank pek çok şubesi ve çalışanı ile ulusal ağda her geçen gün büyüyen ve gelişen kurumsal bir banka olarak ön plana çıkmaktadır. Ulusal çaptaki büyümesini takiben her geçen gün nitelikli, banka bünyesinde kariyer hedefleyen kişiler için yeni iş pozisyonları oluşturan banka bu iş pozisyonları şubelerin ihtiyaç duydukları elemanların belirlenmesinin ardından iş ilanı olarak internet üzerinden paylaşmaktadır. Alternatif Bank tarafından yayınlanan iş ilanlarından birisi olarak karşımıza Alternatif Bank gişe yetkili alımı ilanları çıkmaktadır.

Gişe yetkilileri bankadaki finansal para akışını, kredi işlemleri gibi işlemleri halleden kişiler olup bu iş ilanlarında gişe görevlilerin yapacağı işler, çalışma koşulları, gişe görevlisi olmak isteyen adaylarda aranan özellikler ile ilgili detaylı bilgiler verilmektedir. Bu bilgileri inceledikten sonra işe başvurmak için uygun bir aday olduğunuzu düşünürseniz istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak başvuru formunuzda belirterek Alternatif Bank’a internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

İş için aranan özelliklere sahipseniz ve başvuru formunuz eksiksiz olarak doldurulmuşsa bu durumda Alternatif Bank iş pozisyonu için en uygun adayı belirlemek üzere formunu onayladığı kişileri ön görüşme veya mülakat için adayların başvuru yaptıkları şubeye çağıracaktır.

Abank Gişe Yetkilisinde Aranan Nitelikler

  • Üniversite mezunu olan (tercihen üniversitenin iş ile alakalı bölümünden mezun)
  • Şubeye yakın bir yerde ikamet eden
  • Tercihen yabancı dil bilgisi olan
  • Bankacılığa karşı hevesi bulunan
  • Analitik düşünen
  • Askerliği tamamlamış ya da tecil ettirmiş olan

Kişiler, gişe yetkilisi olabilmek için başvuru yapabilir; fakat yapılan başvuru, işin kati suretle alındığı anlamına gelmez.


Abank, sunduğu avantajları doğru kullanacak çalışanları için birbirinden farklı kendini geliştirme seçenekleri sunar. Kendisini geliştirmek isteyen ve bu durumu çalıştığı pozisyona artı olarak yansıtmayı dileyen kişiler, bankanın hali hazırdaki çalışmalarından yararlanabilir.

Abank, çalışanlarına karşı son derece teşvik edici bir banka olarak bilir ve dönemsel bazda spor, eğlence, davet, yemek etkinlikleri gerçekleştirir. Ayrıca banka içerisinde çalışanlara yönelik verilen kişisel gelişim kursları, onları farklı sanat kollarına adapte eder. Bankanın tüm bu avantajlarından yararlanabilmek adına çalışma ahlakından ödün vermeden çalışın ve iş ciddiyetini asla bırakmayın!

Alternatif Bank İş İlanları

Alternatif Bank iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

PozisyonŞehirBaşvuru Linki
Hazine İç Kontrol YetkilisiİstanbulTıkla
Veritabanı UzmanıİstanbulTıkla
Ticari Bankacılık Portföy YöneticisiBodrumTıkla
Ticari Bankacılık Portföy YöneticisiGaziantepTıkla

Tüm detaylar için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*