Alternatif Bank Staj Başvurusu 2020 (Lise ve Üniversite)


Halkbank staj başvurusu için tıklayın. Halkbank lise ve üniversite öğrencileri için staj imkanı, başvuru detayları. Alternatif Bank finans ve bankacılık sektöründeki ağını gün geçtikçe güçlendiren ve 1000’e yakın çalışanı ile hizmet veren kurumsal bir bankadır.

Alternatif Bank Staj Başvurusu

Alternatif Bank Staj Başvurusu

Alternatif Bank yılın belirli zamanlarda bankacılık sektöründe ilerlemek isteyen öğrencilere staj olanağı yaratmaktadır. Alternatif Bank’ın bu kadar geniş bir ağda hizmet veren bir banka olması staj yapmak isteyen öğrencilerin tercih ettiği bir banka olmasını sağlamaktadır.


Kurumsal ve finansal ağda güçlü bir konuma sahip bir bankada staj yapmanız lisans ya da yüksekokul eğitiminizi tamamladıktan sonra kariyer olanaklarınızı arttırmaktadır. Eğer bankacılık sektöründe kariyer hedefliyorsanız ya da mezun olduktan sonra iş olanaklarını arttırıyorsanız Alternatif Bank’ta staj yapmayı düşünebilirsiniz.

Banka staj başvuru tarihleri arasında internet üzerinden Alternatif Bank’a staj başvurusu yapabilirsiniz. Staj başvurusu yaparken staj yapmak istediğiniz şube ya da genel müdürlüğü belirtmeniz ve istenen bilgileri eksiksiz olarak girmeniz gerekecektir.

Staj yaptığınız Alternatif Bank şubesi ya da genel müdürlüğü başvurunuzu değerlendirerek sizi staj yapmak için uygun bulursa sizin bıraktığınız iletişim numarasından size ulaşacaktır.

Başvurular nasıl yapılıyor?

Yeni mezun adayların münferit olarak işe alımında genel yetenek testleri ve mülakatlar sonucunda karar verilmektedir.

Üniversite 3. ya da 4. sınıf öğrencileriyle, üniversiteden yeni mezun olmuş ve kariyerine bankacılık alanında yön vermek isteyen adaylara, genel yetenek testi ve mülakat süreçlerisonucunda, 3 – 6 ay sürelerle uzun dönem staj imkânı sağlanabilmektedir.

Eğitimine devam eden adaylar Bankamız ihtiyaçları ve zorunlu staj programları doğrultusunda kısa dönem staj programına katılabilmektedirler.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*